Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573150 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1680 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 20:56:46 »
Jesteśmy w temacie Batmana to o czym mam innym pisać? Dziwi mnie zatem, że piszesz o całym Uniwersum/Odrodzeniu jak jest od tego inny temat. Odwracasz kota ogonem jak ci nie pasuje pod twoja narrację.
Jakie inne serie z Batmanem? W Black Label są pojedyncze tomy. Sprawdź ile we wcześniejszych latach wychodziło tytułów z Batmanem w tytule.
A czy ty widzisz przymróżenie oka na końcu zdania o seriach? Sam stosujesz podobne "zabiegi" a innych się czepiasz jak robią podobnie jak widać. A co do poprzednich lat to np. zeszły rok to w ogóle pobił jakiś rekord serii z Batmanem bo wychodziło, aż ich 4. :P
« Ostatnia zmiana: Pn, 21 Wrzesień 2020, 21:04:40 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1681 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 07:24:10 »
Jakie odwracanie kota ogonem? Zaczęło się od tego:
Druga sprawa że im Odrodzenie/Uniwersum

Gdzie to przymrużenie oka na końcu zdania o seriach?
I jak wspomniałem to nie przeszkadza Egmontowi w wydawaniu innych serii z Batmanem obok regularnych dwóch SC. W tym roku wyszło/wyjdzie 6 albumów z Batmanem w tytule (plus jeszcze kilka tytułów które są z nim powiązane) + 1 w SC nie zaliczający się w do wspomnianych regularnych dwóch.

I kto tu kota odwraca?  ;D I już zakończmy bo zaczęło się już twoje cudowanie i udowadnianie nie wiadomo czego.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1682 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 07:42:55 »
Zaczęło się od tego:
Nie, bo cała rozmowa zaczęła się do postu OokamiGo odnośnie Batmanów Morrisona. Cały czas odnoszę się do serii Batmanowych, kiedy ty znowu zbaczasz z tematów w inne serie. Przypominam jeszcze raz jesteśmy w temacie Batman, więc po co pisać o innych seriach DC w nim?

I jedyne co próbuje udowodnić to, że jak widać jest miejsce na kolejne serię z Batmanem, nawet tak drogą jak Batman Noir. :P

Gdzie to przymrużenie oka na końcu zdania o seriach?
Proponuje udać się do okulisty jak masz problem z tego dostrzeżeniem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Wrzesień 2020, 07:48:58 wysłana przez michał81 »

Offline Murazor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1683 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 08:19:35 »
Ej, a może przenieście się na priv z tą waszą małą wojenką, hm? ::)

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1684 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 08:48:01 »
To niech się chłop od mnie odczepi. Cały czas próbuje udowodnić jakąś "wyższość" nade mną i czepia się o jakieś pierdoły np pisanie nie w temacie ;D Sam nie raz w temacie jednego wydawnictwa pisze o innym itp. Jakby napisał do mnie na prive (zawsze też ostatnio wojenka zaczyna się od jego czepnięcia) to byłoby na privie ale on chce wszystkim pokazać jaki to on nie jest. Ja napisałem do OokamiG a on wyskoczył jak zwykle :)




Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1685 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 09:08:39 »
Prowadzę dyskusje o seriach z Batmanem, a jak ci nagle coś nie pasuje pod twoja narrację to piszesz, że się czepiam.  ::) Nie chce mi się nawet przypominać jak ostatnio kasowałeś posty w całkowicie innym wątku, bo sam się przypieprzałeś o każdy post, więc się nagle nie wybielaj.

Ja napisałem do OokamiG a on wyskoczył jak zwykle :)
To co mam łaskawie pytać się ciebie czy mogę dołączyć do dyskusji?  :o

Offline R~Q

Odp: Batman
« Odpowiedź #1686 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 11:09:00 »
To niech się chłop od mnie odczepi. Cały czas próbuje udowodnić jakąś "wyższość" nade mną i czepia się o jakieś pierdoły np pisanie nie w temacie ;D Sam nie raz w temacie jednego wydawnictwa pisze o innym itp. Jakby napisał do mnie na prive (zawsze też ostatnio wojenka zaczyna się od jego czepnięcia) to byłoby na privie ale on chce wszystkim pokazać jaki to on nie jest. Ja napisałem do OokamiG a on wyskoczył jak zwykle :)
Ale on ma rację, jak ktoś pisze swoje domysły to każesz udowadniać i podawać źródła, a jak sam piszesz swoje wymysły (jak to, że Rebirth/Uniwersum słabo idzie) a inni ci to wytykają/proszą o źródła to rozpoczynasz gównoburzę.

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #1687 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 11:54:36 »
Przepraszam Panowie, że Was poróżniłem. Po prostu uważam że, tak ważny run powinien zostać wydany u nas, kiedy mamy miejsce na tytuły typu Batman vs Deathstroke. To jest Batman i by się sprzedał.

Offline Koalar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1688 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 13:22:04 »
Morrison wielkim hitem sprzedażowym przy seriach nie jest (Superman, JLA), ale Batman to Batman - sprzeda się jak każdy polityk.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1689 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 13:39:23 »
Wymysły, wymysłami ale jakby się to dobrze sprzedawało to by nie zamknęli połowy naprawdę przyzwoitych serii.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1690 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 13:43:59 »
To co mam łaskawie pytać się ciebie czy mogę dołączyć do dyskusji?  :o
Najlepiej zmień znowu konto  ;D Ty nie chcesz dyskutować tylko coś udowadniać.

Ale on ma rację, jak ktoś pisze swoje domysły to każesz udowadniać i podawać źródła
No i patrz jak podał ostatnio https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/ed-brubaker/msg94071/#msg94071 :) Z tym Rebirth/Uniwersum i tak za dużo zdradziłem i to nie jest domysł.

edit: Jeszcze co do tego Rebirth/Universum to przecież jakby im to bardzo fajnie szło to byłoby więcej tomów rocznie i serii a teraz jeszcze po aktualizacji katalogu coś tam przeszło na przyszły rok.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Wrzesień 2020, 14:12:04 wysłana przez JanT »

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1691 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 13:57:49 »
Morrison wielkim hitem sprzedażowym przy seriach nie jest (Superman, JLA), ale Batman to Batman - sprzeda się jak każdy polityk.
Co do Morriosona to jest sprawa dyskusyjna. New X-men było w topkach sprzedażowych Gildii, więc to nie jest tak do końca, że Morrison się nie sprzedaje. Bardziej to zależy od tytułu. Nie pamiętam jak to było z Doom Patrol, ale pierwszy tom też wzbudzał spore zainteresowanie podbite przez serial na HBO. Przy czym to wszystko nie ma się jak do Batmana, który bije popularnością WSZYSKO.

Najlepiej zmień znowu konto  ;D Ty nie chcesz dyskutować tylko coś udowadniać.
Nie znasz mojej sytuacji, która spowodowała usunięcie konta, więc prosiłbym o unikanie takich chamskich osobistych podjazdów.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1692 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 14:02:17 »
Nie znasz mojej sytuacji, która spowodowała usunięcie konta, więc prosiłbym o unikanie takich chamskich osobistych podjazdów.
To tylko żart :) Ale jak coś tam uraziło to przepraszam.

Poza tym Morrisonem jest jeszcze sporo serii z Batmanem na które ludzie czekają a Egmont nic z tego nie wydaje.

Online Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #1693 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 14:48:27 »
Egmont wydaje sukcesywnie Morrisona:
- Action Comics z New52
- JLA
- Batman Gotyk
- Final Crisis
- Multiversit
- Doom Patrol
- Green Lantern z Uniwersum DC
- zapowiedziany Animal Man.

Ponieważ Mucha zajęła się New X-Men to teraz Egmontowi został już tylko ten Batman i jestem pewien, że mają to w planach na kolejną pozycję Morrisona po Animal Manie.
Po prostu zostawili tego Batka na koniec.

Juby

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1694 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 15:18:11 »
Raczej nie "zostawili na koniec", tylko pod przyszły rok, kiedy do kin ma wejść nowa wersja filmowa. Sprzedaż komiksów z Batmanem ZAWSZE rośnie w okolicach premiery filmu, pod premiery Batman v Superman i JL Snydera w 2016 ruszyli z seriami Superman/Batman (szkoda, że odpuścili po 5 tomach) i JLA Morrisona właśnie. Myślę, że Egmont mocno przyatakuje z Batmanem we wrześniu / październiku przyszłego roku.

Ale czy to oznacza zbiorcze tomy Morrisona? Nie wiem i póki co nie robię sobie nadziei.