Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573349 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline _Paweł

Odp: Batman
« Odpowiedź #3375 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 12:28:49 »
Ostatnio kupiłem w Giżycku na starociach Hush 1 z WKKDC, skusił mnie Jim Lee. Tak mi się spodobało, że dokupiłem drugą cześć z allegro. Kreska Lee bardzo uprzyjemnia mi czytanie komiksów. Co jest jeszcze wydane w Polsce z DC i przez niego narysowane?

Offline LukCook

Odp: Batman
« Odpowiedź #3376 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 12:35:03 »
Jest Liga Sprawiedliwości tomy 1 - 2 i Superman Wyzwolony z Nowego DC.

Offline Necr09

Odp: Batman
« Odpowiedź #3377 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 12:36:45 »
All Star Batman i Robin: Cudowny Chłopiec
Superman. Wyzwolony | miniseria z New 52
Liga Sprawiedliwości T1: Początek i T2: Podróż złoczyńcy | run G.Johnsa z New52
Superman: Dla jutra T1 i T2 | WKKDC #54 i #55

reszta to pojedyncze zeszyty lub strony

FGO: 758,469,198

Offline eferce

Odp: Batman
« Odpowiedź #3378 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 12:53:00 »
Bierz Wild Cats, jakby nie bylo WildStorm = DC. Chodza za mniej niz grosze te od TM-Semic.

Offline _Paweł

Odp: Batman
« Odpowiedź #3379 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 13:43:52 »
Wezmę, ale wystarczy, że pójdę na strych. Kilka numerów mam z zamierzchłych czasów. Dobrze, że mi o tym przypomniałeś, może uzupełnię.

Offline gashu

Odp: Batman
« Odpowiedź #3380 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 15:57:12 »
No i są jeszcze Marvele (Punisher, X-Men), jeżeli nie ograniczasz się do DC.

Offline _Paweł

Odp: Batman
« Odpowiedź #3381 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 17:22:12 »
Wręcz ograniczam się do Marvela, więc nawet nie wiedziałem, że Lee rysował Batmana.

Odp: Batman
« Odpowiedź #3382 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 18:33:03 »
  Suicide Squad z Odrodzenia, przynajmniej pierwszy tom, dalej przeplatał się z innymi rysownikami zdaje się. Najlepiej chyba "X-Men" - cały tom dla jednego artysty, Husha już masz, All-Star Batman i Cudowny Chłopiec tylko z drugiej ręki i za spore pieniądze.

Offline GoNzO

Odp: Batman
« Odpowiedź #3383 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 18:48:28 »
Czemu ostatnio tak dużo osób wyprzedaje batmana halloween? Mają to wydać na nowo? Coś mi umknęło?

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #3384 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 22:49:31 »
Ostatnio kupiłem w Giżycku na starociach Hush 1 z WKKDC, skusił mnie Jim Lee.

Ale wcześniej go powąchałeś czy pojechałeś po bandzie i wziąłeś bez badania? ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jahred666

Odp: Batman
« Odpowiedź #3385 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 23:43:42 »
Czemu ostatnio tak dużo osób wyprzedaje batmana halloween? Mają to wydać na nowo? Coś mi umknęło?

Egmont się do tego przymierza, chyba kiedyś TK o tym wspominał w jednym z filmów, ale to może być 2024 albo pozniej

Offline Kadet

Odp: Batman
« Odpowiedź #3386 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 23:57:25 »
All Star Batman i Robin: Cudowny Chłopiec
Superman. Wyzwolony | miniseria z New 52
Liga Sprawiedliwości T1: Początek i T2: Podróż złoczyńcy | run G.Johnsa z New52
Superman: Dla jutra T1 i T2 | WKKDC #54 i #55

Przy czym "All Star Batmana" radzę omijać szerokim łukiem. Kiedyś obrzydził mi Gacka na ładnych parę lat - w skrócie scenariusz przedstawia się tak, że Batman jest tam szurniętym socjopatą z tendencjami do wyolbrzymionej agresji...
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Castiglione

Odp: Batman
« Odpowiedź #3387 dnia: Nd, 27 Sierpień 2023, 10:40:18 »
Ogólnie ten komiks jest fatalnie napisany - fatalne postacie, dialogi - i tak naprawdę niedokończony, bo serię urwano (plus w polskim wydaniu brak ostatniego zeszytu). Najniższa półka jeśli chodzi o dokonania Millera.

Offline Kandor

Odp: Batman
« Odpowiedź #3388 dnia: Nd, 27 Sierpień 2023, 11:10:18 »
Przy czym "All Star Batmana" radzę omijać szerokim łukiem. Kiedyś obrzydził mi Gacka na ładnych parę lat - w skrócie scenariusz przedstawia się tak, że Batman jest tam szurniętym socjopatą z tendencjami do wyolbrzymionej agresji...
Oby tylko ludzie nie mylili tego komiksu z "All Star Batman", który ma się wkrótce (za 2 miesiące, za miesiąc u prenumeratorów) ukazać w kolekcji "Bohaterowie i Złoczyńcy". https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/bohaterowie-i-zloczyncy-kolekcja-komiksow-dc/3045/ Co do oryginalnego "All-Stara" to ja mam podobnie z "Superman: For Tomorrow" (doczekaliśmy się polskiej wersji w kolekjcji WKKDCC): spodziewałem się drugiego "Husha" a otrzymałem coś naprawdę ciężkostrawnego i nijakiego zarazem. Najbardziej "napalają" się na ten komiks osoby, których kusi osoba rysownika, a o samym komiksie nic nie wiedzą, dokładnie tak było ze mną. Pewnie i tak skuszę się na "Divine Right" z Wildstormu :-)

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #3389 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 06:45:55 »
Ja tam wziąłem All Stara w wersji ang (ceny za polską szkoda komentować) dla Black Canary :) Dobrze wiedzieć, że wersja ang jest o jeden zeszyt dłuższa.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley