Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573323 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Batman
« Odpowiedź #2880 dnia: So, 24 Wrzesień 2022, 22:14:39 »
A ja żałuje, że nie wydadzą "Batman The Caped Crusader" i "Batman The Dark Knight Detective"

Offline dmlakers1

Odp: Batman
« Odpowiedź #2881 dnia: So, 24 Wrzesień 2022, 23:26:07 »
A ja żałuje, że nie wydadzą "Batman The Caped Crusader" i "Batman The Dark Knight Detective"
Bardziej żałuję, że nie zapowiedzieli Batmana Norma Breyfogle'a.

Offline badday

Odp: Batman
« Odpowiedź #2882 dnia: So, 24 Wrzesień 2022, 23:37:30 »
Bardziej żałuję, że nie zapowiedzieli Batmana Norma Breyfogle'a.
Też bym żałował, ale akurat tego mam w oryginale. :)

Offline Komediant

Odp: Batman
« Odpowiedź #2883 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 08:27:32 »
Bardziej żałuję, że nie zapowiedzieli Batmana Norma Breyfogle'a.

Przecież w Caped Crusader i Dark Knight Detective jest praktycznie całość Breyfogle’a.

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2884 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 08:39:10 »
Przecież w Caped Crusader i Dark Knight Detective jest praktycznie całość Breyfogle’a.
Dokładnie, a nawet więcej, więc bardzo dobrze, że nie wydają samego Breyfogle'a.
Batman returns
his books to the library

Offline dmlakers1

Odp: Batman
« Odpowiedź #2885 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 09:52:32 »
Przecież w Caped Crusader i Dark Knight Detective jest praktycznie całość Breyfogle’a.
Ale przecież te tytuły nie zostały zapowiedziane przez TK...

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2886 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 11:05:45 »
Ale przecież te tytuły nie zostały zapowiedziane przez TK...
Ani sam Breyfogle...
Mam więc nadzieję, że pójdą w jakieś pełne zbiorcze Batman + Detective Comics a nie w powyrywane z dłuższych historii zeszyty Breyfogle'a. Jak czytam kolejny raz o tym Breyfogle'u to się zastanawiam czy ludzie zamierzają kupować to do czytania czy jako sentymentalną durnostojkę.
Batman returns
his books to the library

Offline Kyms

Odp: Batman
« Odpowiedź #2887 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 14:47:18 »
Batmańsko jestem zadowolony zapowiedziami. Bardziej żałuję, że nie dostaliśmy większej róznorodności superbohaterskiej np. Son of Kal-El czy coś z Latarniami..

Offline Kvothe

Odp: Batman
« Odpowiedź #2888 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 15:02:33 »
Widocznie TK stwierdził, że Son of Kal-El się nie sprzeda. Zresztą powiedział o wydawaniu klasyków i black label, a stopowaniu bieżących serii. Czyli tego czego chcieliście na tym forum też.

Offline Sparnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2889 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 15:15:20 »
Widocznie TK stwierdził, że Son of Kal-El się nie sprzeda. Zresztą powiedział o wydawaniu klasyków i black label, a stopowaniu bieżących serii. Czyli tego czego chcieliście na tym forum też.

Son of Kal-El nie zostało zapowiedziane, bo zanim Taylor zaczął pisać serię, Kennedy Johnson napisał jeszcze jeden tom głównej serii Superman, który został zapowiedziany na MFce.
Wszystko w swoim czasie panowie  :)

Offline Motyl

Odp: Batman
« Odpowiedź #2890 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 15:38:42 »
Wielka szkoda, że Egmont to pomija.

W tym przypadku podobno jakość materiałów nie jest zadowalająca, pewnie więcej mogą powiedzieć osoby, które mają te tytuły w oryginale, czy faktycznie jest tak.

Offline Warpath

Odp: Batman
« Odpowiedź #2891 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 15:45:10 »
Widocznie TK stwierdził, że Son of Kal-El się nie sprzeda. Zresztą powiedział o wydawaniu klasyków i black label, a stopowaniu bieżących serii. Czyli tego czego chcieliście na tym forum też.

Ja nie chciałem Black Label. Jest tu jakaś rzesza fanów? Why? ;)

Offline Kvothe

Odp: Batman
« Odpowiedź #2892 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 15:53:47 »
Jest rzesza fanów klasyki ;)  a BL to są pojedyncze zamknięte historie, a to ludzie lubią. W sumie Vertigo to też black label teraz.

Offline Kandor

Odp: Batman
« Odpowiedź #2893 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 16:46:33 »
Nie wydaje mi się żeby na 100 procent pominęli, jest czas, ale jak pominą to będzie trochę obciach. Może nikt u na nie chce "glejowego (syna) Supermana"? Nie chcecie, no dobra, co kogo zmuszać? Natomiast kiepską sprzedażą w U S A czy jakością tego nie tłumaczy, bo to raczej nieprawda. Dla mnie wydanie tego było oczywistością bo od kilku lat były dwie serie. Chyba że NAPRAWDĘ doszli do wniosku że ich sporym targetem są 12ki i mi chcą "takich" rzeczy w naszym czarnkogrodzie im pokazywać. Wszystko możliwe.

Offline Kvothe

Odp: Batman
« Odpowiedź #2894 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 17:09:19 »
Tak szczerze, raczej go wydadzą (Son of Kal-El) bo się crosuje z Action Comics a to będą wydawać.
I oczywiście jak wszystko, kto będzie chciał to kupi, a reszta ma w czym wybierać.