Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573276 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2250 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 21:28:04 »
Nie bardzo wiem jaki cel mają takie zabiegi, niech sobie stworzą postać, która nikogo nie obchodzi i sobie robią z nią co chcą, aaa no tak, nikogo yo nie będzie to obchodzić ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Chmielu

Odp: Batman
« Odpowiedź #2251 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 22:47:36 »
Ja podjąłem temat parę stron temu, ale nie było żadnej reakcji :)

Zwróciłem uwagę na Twojego posta. Akurat tego samego dnia czytałem artykuł na ten temat na comicbookresources. Autor artykułu był zdrowo podniecony jak to opisywał, ale na cbr to norma. Chciałem skomentować, ale dyskusja w wątku potoczyła się w innym kierunku. Obiecałem sobie, że wrócę do tematu. I wracam.

To jest totalna patologia. Była Ariana, była Stephanie Brown, były też inne panny, ale nagle biedny Tim zorientował się że chciałby przyjąć w dupala (wrażliwych forumowych lewaków uprzedzam, że cytuję jedynie polskie tłumaczenie "Małej Brytanii" pisanej i granej przez znakomitego Matta Lucasa, jedynego geja w bbc).

Ciekawe co na to Chuck Dixon, który pisał serię o Robinie przez 100 zeszytów. Jak splunięcie w twarz.

Już niebawem "Batman: Secret files 2021" autorstwa Bendisa i Andreyko, w którym autorzy wyjaśnią jak niespodziewana zmiana upodobań Tima łączy się z crossoverem "Contagion", tajemniczym projektem Rainbow Fakk i międzyplanetarną korporacją Fy'Zeer. Prawda tak szokująca, że już nigdy nic nie będzie takie samo.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline Castiglione

Odp: Batman
« Odpowiedź #2252 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 00:09:39 »
Dajcie spokój, trzeba się cieszyć, że jeszcze nie czuje się kobietą.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2253 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 00:24:10 »
Skąd wiesz, może już się czuje, tylko jeszcze się boi ujawnić.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2254 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 06:25:17 »
Ładna kreska i bardzo dobra wiadomosc

Klasyczny strój Batmana wraca! Te barwy możecie kojarzyć z dzieciństwa

https://naekranie.pl/aktualnosci/batman-stroj-klasyczny-dziecinstwo-1628665845

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #2255 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 07:54:00 »
Mnie też boli to co robią z Timem, bo to mój ulubiony Robin, Red Robin. Już nie podobało mi się jak kombinowali z tą jego nazwą za czasów Bendisa w Young Justice.
Z Alana Scotta też zrobili homo, mimo że miał żonę i dzieci. Przetrawiłem to jakoś. Ale teraz kolejną postać zmieniają... Mnie takie zabiegi skutecznie odpychają. Skłania mnie to jeszcze bardziej do porzucenia nowych komiksów na rzecz tych starszych oraz elseworldów.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2256 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 13:05:08 »
Dobra, nie mam pod ręką swojej kolekcji komiksów, to niech ktoś mi wyjaśni jeśli wie. Batman usiadł na tronie Metrona w którymś komiksie i pierwszą rzeczą o jaką zapytał była tożsamość Jokera. Pociągnięto to jakoś dalej?

Trzech Jokerów jest niezłą historią. Chociaż Batman dalej się miota, czyta mi się to lepiej niż Tomasiego.

Offline donT

Odp: Batman
« Odpowiedź #2257 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 13:27:22 »
nagle biedny Tim zorientował się że chciałby przyjąć w dupala (wrażliwych forumowych lewaków uprzedzam, że cytuję jedynie polskie tłumaczenie "Małej Brytanii" pisanej i granej przez znakomitego Matta Lucasa, jedynego geja w bbc).

Pieknie Cie mama nauczyla, nie ma to tamto.
Jak Twoje dziecko okaze sie gejem, tez bedziesz do niego mowil per "lubiacy przyjac w dupala"?

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #2258 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 13:29:13 »
Dobra, nie mam pod ręką swojej kolekcji komiksów, to niech ktoś mi wyjaśni jeśli wie. Batman usiadł na tronie Metrona w którymś komiksie i pierwszą rzeczą o jaką zapytał była tożsamość Jokera. Pociągnięto to jakoś dalej?

Trzech Jokerów jest niezłą historią. Chociaż Batman dalej się miota, czyta mi się to lepiej niż Tomasiego.
Moim zdaniem nie. W Wojnie Darkseida miała miejsca scena, o ktorej wspominasz i odpowiedzią na tę sytuację miało być 3 Jokerów.
Na dniach zabiorę się za lekturę
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2259 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 13:43:30 »
Końcówka "Trzech Jokerów" to jakaś bzdura. Gdyby to napisanie było prawdziwe, znowu DC przekreślałoby dekady historii i budowania postaci.

Offline Archie

Odp: Batman
« Odpowiedź #2260 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 13:59:40 »
Bzdurą to jest sytuacja w której Batman nie domyślił się, że postacie różnią się posturą, mimiką i głosem.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #2261 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 14:31:08 »
Ten koncept jest ogólnie słaby i sam motyw Jokera też grubymi nićmi szyty. Po zapowiedziach myślałem, że Johns wymyślił coś świeżego i przemyślanego, coś co sprawnie wpisze się w kanon. Po lekturze natomiast ta koncepcja 3 Jokerów wydaje mi się rzuczonym na szybko rozwnięciem motywu z Wojny Darkside'a. W Marvelu o wiele lepiej zrobił to Cates w przypadku Czarnego Miecza. Wział motyw sprzed paru lat i fajnie go rozwinął, sprawnie wplatając go w to co już było. Koncept Johnsa nie ma natomiast takiego zaczepienia w uniwersum. No ale przynajmniej rysunki są świetne. Dla mnie każdy Batman mógłby być tak rysowany

Odp: Batman
« Odpowiedź #2262 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 16:03:33 »
Cytuj
Bzdurą to jest sytuacja w której Batman nie domyślił się, że postacie różnią się posturą, mimiką i głosem.

  Facet miał ostatnio mnóstwo zmartwień na głowie. Narzeczona mu uciekła sprzed ołtarza, przybrany syn okazał się gejem...można zrozumieć pewne roztargnienie.

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2263 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 16:32:48 »
Damian jest gejem, serio czy jajca se robicie?

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #2264 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 16:37:42 »
Nie Damian, a Tim i nie gejem, tylko bi.