Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573260 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Batman
« Odpowiedź #1905 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 15:07:01 »
No wygląda na to, że to będzie musiało być u nas wydane. DC przypadkowo nie umieściło takiej informacji na stronie.

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1906 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 15:30:09 »
Dark Nights: Death Metal w Polsce również jako omnibus? Szykujcie się na Ozzy'ego

Offline jotkwadrat

Odp: Batman
« Odpowiedź #1907 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 17:21:17 »
Przecież Ozzy to nie Death Metal?  ;)

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1908 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 21:56:15 »
Tak jak gdzieś pisałem że jakby Egmont wydawał ten Death Metal w czterech tomach z Urban Comics to wcześniej skończyliby "Uniwersum DC" Do tej pory (czyli do kwietnia) nie ma zapowiedzi pierwszego tomu to wszystko się zgadza z tym omniakiem :) Ciekawe czy padnie nowy rekord.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1909 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 21:57:02 »
Nie o takie Omniaki walczyłem  :'(

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1910 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 21:59:21 »
Teraz nie ściemniaj bo od początku nie wierzyłeś w omnibusy :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1911 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 22:00:51 »
Uwierzyłem odkąd zapowiedzieli Animal Mana w jednym tomie 8)

Online Darth_Simon

Odp: Batman
« Odpowiedź #1912 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 22:22:21 »
To ile stron może mieć ten Omnibus Death Metalu i ile mniej więcej może kosztować ?

Po ten ostatni Tom Ligi (wojna sprawiedliwości z zagładą) mocno mnie zaskoczył objętością i ceną.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1913 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 23:50:58 »
To ile stron może mieć ten Omnibus Death Metalu i ile mniej więcej może kosztować ?
Około 900-1000 stron, więcej niż wydane u nas to tej pory "omnibusy", jeśli zbierze komplet materiału z serii głównej i wszystkich tie-inów. Tylko, że poza wzmianką o omnibusie i okładkach z kapelami metalowi, nigdzie nie wspomina się o jego zawartości.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Luty 2021, 00:01:38 wysłana przez michał81 »

Offline qla

Odp: Batman
« Odpowiedź #1914 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 09:33:55 »
 Omnibus Death Metalu to zawiera kolejne części, które są po Batman Metal i batman,  który się śmieje, czy to też zawiera się w tym?

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #1915 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 09:38:45 »
A ja zapytam o Hell arisen. To już pod Death Metal, czy jednak jeszcze do Roku Łotrów? Z tego co mi mignelo na francuskiej stronie to ich wydanie grubaska JL jest ciut chudsze (o jakies 100 stron) od naszego planowanego. Czytajac szczegoly tego Francuza to zbior JL zawieral tylko 3 czy 4 zeszyty z Year of the Villain.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1916 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 10:13:51 »
Omnibus Death Metalu to zawiera kolejne części, które są po Batman Metal i batman,  który się śmieje, czy to też zawiera się w tym?
Nie zawiera wydanych wcześniej Batman Metal 1-3 oraz Batman, Który się Śmieje 1-2.

Całe Dark Nights: Death Metal to jest taki zestaw:

Dark Nights: Death Metal #1-7
Dark Nights: Death Metal - Legends of the Dark Knights
Dark Nights: Death Metal Guidebook
Dark Nights: Death Metal - Trinity Crisis
Justice League (vol. 4) #53-57
Dark Nights: Death Metal - Speed Metal
Dark Nights: Death Metal - Multiverse's End
Dark Nights: Death Metal - Robin King
Dark Nights: Death Metal - Rise of the New God
Dark Nights: Death Metal - Infinite Hour Exxxtreme!
Dark Nights: Death Metal - The Multiverse Who Laughs
Dark Nights: Death Metal - The Last Stories of the DC Universe
Dark Nights: Death Metal - The Secret Origin
Dark Nights: Death Metal - The Last 52: War of the Multiverses

Trzeba też pamiętać, że seria główna Dark Nights: Death Metal to są zeszyty o powiększonej ilości stron (32 strony na zeszyt).

A ja zapytam o Hell arisen. To już pod Death Metal, czy jednak jeszcze do Roku Łotrów? Z tego co mi mignelo na francuskiej stronie to ich wydanie grubaska JL jest ciut chudsze (o jakies 100 stron) od naszego planowanego. Czytajac szczegoly tego Francuza to zbior JL zawieral tylko 3 czy 4 zeszyty z Year of the Villain.
Nie. Hell arisen to prolog do Death Metal i zarazem domknięcie wątków z wydanego Batman, Który się Śmieje 2 - Zarażeni. Wersja francuska Wojny totalnej (Doom War) ma wydzielony Hell arisen do oddzielnego tomu (wraz z jednym zeszytem serii Batman/Superman) stąd różnica w ilości stron.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Luty 2021, 10:21:36 wysłana przez michał81 »

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #1917 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 10:28:16 »
Okej, czyli my pewnie dostaniemy Hell Arisen w tomie Wojna totalna / Rok Łotrów. Po niej nastąpi wydanie Death Metalu i koniec pewnego etapu w Uniwersum DC (i najprawdopodobniej wtedy zrobię sobie przerwę od nowości i postawię na dalsze klasyki DC).
W którym miejscu w takim razie najlepiej czytać Zegar Zagłady? Przed JL Snydera, czy jakoś w środku?
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1918 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 10:34:39 »
Okej, czyli my pewnie dostaniemy Hell Arisen w tomie Wojna totalna / Rok Łotrów.
To na 100% bo jest podana zawartość: „Justice League” #26–39, „DC’s Year of The Villain” #1, „Black Mask: Year of The Villain” #1, „Sinestro: Year of The Villain” #1, „Lex Luthor: Year of The Villain” #1, „Riddler: Year of The Villain” #1, „The Joker: Year of The Villain” #1, „Batman/Superman” #6, „Year of The Villain: Hell Arisen” #1–4.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #1919 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 10:43:19 »
W którym miejscu w takim razie najlepiej czytać Zegar Zagłady? Przed JL Snydera, czy jakoś w środku?
Przed Death Metal. Najlepiej wg mnie po pierwszym tomie Batmana Który się Śmieje, przed Flash Forward.