Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 572562 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2025 dnia: So, 01 Maj 2021, 11:21:03 »
Z kontekstu wypowiedzi wywnioskowałem, że to jakiś nowy tytuł, który nie wyszedł, nawet w USA i TK nie może o nim mówić. Nie liczybym też na jakąś dłuższą serie. Jest to raczej coś specjalnie przygotowanego na Dzień Batmana.

Tez tak mysle ze bedzie to jakas zamknieta historia a nie poczatek czegos.

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2026 dnia: So, 01 Maj 2021, 15:25:13 »
Jakby ulepili jakiegoś "Batman by Norm Breyfogle"...  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #2027 dnia: So, 01 Maj 2021, 17:25:13 »
Ale po co lepić jakieś składaki? Lepiej lecieć ze wszystkim po kolei.

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2028 dnia: So, 01 Maj 2021, 18:07:17 »
Sądzisz, że w zw. z "wydarzeniem" zaczęliby serię?
Bardziej pasuje to do zamkniętego tomu. A skoro byli mutanci Lee to może być i Gacek Norma.
Zresztą. Zwyczajnie głośno myślę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2029 dnia: So, 01 Maj 2021, 18:24:24 »
Ale po co lepić jakieś składaki? Lepiej lecieć ze wszystkim po kolei.
Od 39-ego?

Jakby ulepili jakiegoś "Batman by Norm Breyfogle"...  ???
Też nie widzę sensu. Jeśli już to mogliby lepić coś na kształt ASM Epic Collection. Jakiś Batman Epic Collection: Obrzęd przejścia albo Batman Epic Collection: Idiota.
Batman returns
his books to the library

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2030 dnia: So, 01 Maj 2021, 19:06:16 »
Albo nowe mega wypasione wydanie "Machin". :)

Offline jotkwadrat

Odp: Batman
« Odpowiedź #2031 dnia: So, 01 Maj 2021, 22:19:32 »
Ja obstawiam niestety coś z nowości. "Sins of the Father", "Kings of Fear", "Batman vs. Ra's Al Ghul".

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #2032 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 00:58:39 »
Od 39-ego?
Też nie widzę sensu. Jeśli już to mogliby lepić coś na kształt ASM Epic Collection. Jakiś Batman Epic Collection: Obrzęd przejścia albo Batman Epic Collection: Idiota.

Albo porządne wydanie Knightfall, a po nim Ziemi Niczyjej z Kataklizmem.
Fajnie by też było jakby dalej wydawali takie pojedyncze rzeczy w stylu Sekty czy Gotyku - a tu jest co wybierać np. Pray czy Szaman.

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #2033 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 11:11:04 »
Od 39-ego?

Oczywiście, że nie. Caped Crusader i Dark Knight Detective na wzór marvelowskich epiców zbierają komiksy Batmana z okresu gdy pracował nad nimi Breyfogle, Aparo i Alan Grant i właśnie te serie widziałbym na naszym rynku.

Ja to w ogóle nie rozumiem podejścia Egmontu do Batmana - ludzie od lat błagają o różne starsze historie i runy a oni ciągle wydają czy wznawiają jakieś średniaki. Kolekcje są słabym usprawiedliwieniem bo tam nie ma nawet jakoś dużo klasycznego materiału.

Offline Gazza

Odp: Batman
« Odpowiedź #2034 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 11:20:45 »
Ja obstawiam niestety coś z nowości. "Sins of the Father", "Kings of Fear", "Batman vs. Ra's Al Ghul".
Ja obstawiam, że wznowią m. in. Snydera/Capullo (N52!) w jakimś deluxe formacie.

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2035 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 11:41:24 »
Albo nowe mega wypasione wydanie "Machin". :)
Fajnie by też było jakby dalej wydawali takie pojedyncze rzeczy w stylu Sekty czy Gotyku - a tu jest co wybierać np. Pray czy Szaman.
Dokładnie. Kłania się pierwsza seria Legends of the Dark Knight (Machiny, Prey, Shaman, Venom, Twarze, Cieplarnia, Wizerunki, Going Sane, Idols, Terror, The Demon Laughs, Blink, Testament, War Games, Riddle Me That, Snow). Klasyczny Batman lekko inspirowany filmem Burtona w wykonaniu mozaiki wybitnych twórców. Egmont nigdy tego w całości nie wyda (szkoda), ale kilka przyjemnych składaków wciąż warto zrobić.
« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Maj 2021, 11:47:35 wysłana przez bibliotekarz »
Batman returns
his books to the library

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2036 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 13:32:52 »
Ja to w ogóle nie rozumiem podejścia Egmontu do Batmana - ludzie od lat błagają o różne starsze historie i runy a oni ciągle wydają czy wznawiają jakieś średniaki. Kolekcje są słabym usprawiedliwieniem bo tam nie ma nawet jakoś dużo klasycznego materiału.

Ja to ciągle tłumaczę. Fajnie że są tu też inni forumowicze którzy widzą, że te gadki TK nie trzymają się po prostu kupy i logicznego sensu. Nie ma klasycznych, DOBRYCH Batmanów bo coś im jakaś Kolekcja blokuje. Gdzie, jak i kiedy?

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #2037 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 13:46:52 »
Cytuj
Nie ma klasycznych, DOBRYCH Batmanów bo coś im jakaś Kolekcja blokuje. Gdzie, jak i kiedy?
Że co: Nie ma klasycznych dobrych Batsow😂😂😂, urojenia jak te twoje(bezpodstawne) gatki  i blokowaniu kolekcji przez TK. Jakas pani Zosia BOK kolekcyj to wg potwierdziła? ze ciągle te bzdury wypisujesz.
Tomek Kołodziejczak mówiąc je kolekcja im zblokowala Batmana, jest bardziej prawiwe niż twoje wróżenie z fusów.
Ty ciągle coś powtarzasz tyle że nic nie pokrywa się z rzeczywistością, zejdź na ziemię zjedz snickersa, nie obrzydzaj ludzią kolekcji!!!

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2038 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 14:04:07 »
Jakas pani Zosia BOK kolekcyj to wg potwierdziła? ze ciągle te bzdury wypisujesz.

Wy odpisujecie i polemizujecie to wypisuje bzdury.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #2039 dnia: Nd, 02 Maj 2021, 14:25:04 »
Up
"my" to robimy prześmiewczo a on wypisuje to że śmiertelną powaga 😉
Wątpię by TK z kapelusza wyciągnął to że kolekcja zblokowała Batsa, Bzyl może sobie trollowac i wpisywać między wiersze różne hipotezy ale gość co prowadzi taki biznes miał by bazylowac 🤔😆😂