Autor Wątek: Aliens vs Predator  (Przeczytany 26677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #60 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 19:59:08 »
Wolałbym wiedzieć, czy aby nie będzie to Aliens vs Predator, bo zdubluje mi się z wydaniem Screamu...

Online SawiK

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #61 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 20:04:11 »
Czy Marvel szykuje się za wydawanie komiksów z Alienem i Predatorem? pod swoim szyldem tak jak Star Wars.

Offline Arne

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 20:04:52 »
Wolałbym wiedzieć, czy aby nie będzie to Aliens vs Predator, bo zdubluje mi się z wydaniem Screamu...
2 herosow w jednym tomie? Tego jeszcze nie grali...

Online michał81

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #63 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 20:44:20 »
No niestety, niedługo nic w DH nie zostanie.
<offtop> Niezupełnie. Ma rozwijający się linię wydawniczą "Berger Books" (dla niewtajemniczonych Karen Berger stała za sukcesem klasycznego Vertigo), gdzie można znaleźć nowe pozycje G.Willow Wilson, J.M. DeMatteis czy Petera Milligana.<off top>
Czy Marvel szykuje się za wydawanie komiksów z Alienem i Predatorem? pod swoim szyldem tak jak Star Wars.
Tak. Z tego artykułu wynika, że tak. Dodatkowo można spodziewać się crossoverów AvP z bohaterami Marvela.

Mam przeczucie, że raczej możemy pożegnać się z komiksami ze świata AvP od Scream. I nie będę zaskoczony jakby Egmont przejął pałeczkę.

Offline amsterdream

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 21:09:51 »
Obcego i Predatora będzie wydawać Marvel :-\:
https://bloody-disgusting.com/comics/3622254/alien-predator-franchises-found-new-home-marvel-comics/

To teraz Marvel będzie gwałcił Aliena i Predatora :(. Tysiące crossoverów, Predator w Avengers, symbiont połączony z Obcym i wiele innych tego typu bzdetów :'(

Ciekawe jak to wpłynie na plany wydawnicze Scream. Oby chociaż zdążyli wydać 5 rocznicowych wydań.

JanT

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 21:27:12 »
Zobaczymy co tam Aaron znowu wymodzi  :)

sum41

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 21:47:39 »
Kurde nasz grzeczny i poprawny Marvelek takie cos, oj moze to byc koniec tych postaci...

Offline pawlis

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 22:04:03 »
Ciekawe jak to wpłynie na plany wydawnicze Scream. Oby chociaż zdążyli wydać 5 rocznicowych wydań.
Sądzę, że pozostałe wydadzą, jako że pewnie umowa dotyczyła dealu z DH zawartego pewnie ileś miesięcy wcześniej (a prawo nie działa wstecz). Więc tu bym był spokojny. Jeśli chodzi o przyszłość, to podzielam obawy przedmówców.

Online michał81

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 22:22:49 »
Oficjalne oświadczenie DH

Offline horror

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #69 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 11:41:10 »
Disney sukcesywnie odbiera co jego. I w sumie nic dziwnego. Pewnie więcej można zarobić pieniędzy z eksploatowania marki niż z samej licencji. Poza tym konkurencja nie wpieprza twojego kawałka tortu.

Online SawiK

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 21:22:10 »
Może już za jakiś czas Predator stanie obok Conana w Savage Avengers, kurde jak to mnie fascynuje a wlasciwie przeraża, a może to i to 😱

Offline Arne

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 21:40:18 »
Na pewno szybko wyjdzie komiks Wolverine vs Predator 8)

sum41

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #72 dnia: Nd, 05 Lipiec 2020, 16:52:23 »
No to teraz nic nie stoi na przeszkodzie ------>  8)





Online perek82

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 20:31:29 »
Niedługo ma wyjść AVP i się tak zastanawiam czy by trochę nie poczytać takich historii. Kilka one shotow sobie znalazłem ale się zastanawiam nad seriami life and death i fire and stone. Czy to godne uwagi czy takie tam sobie zapychacze?
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Pawel.M

Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 21:14:56 »
Przeczytałem dwie z LaD - wciąż międlenie tego samego scenariusza. Wyleczyło mnie to z Aliensów na dobre.