Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Dział ogólny / Odp: Top Listy sprzedażowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archelon dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:38:03 »
https://www.gildia.pl/promocje/501

Przedstawiamy zestawienie komiksowe top5 za okres 11.04.2024 - 24.04.2024

1. Wilq Superbohater - 34 - Wielki Przedwieczorny
2. Incal - wydanie limitowane rozszerzone o Tajemnice Incala (wydanie 2024)
3. Skarga Utraconych Ziem (cykl 4). Sudenne’owie - 2 - Aylissa
4. Kroniki barbarzyńców (okładka limitowana A)
5. Thorgal. Saga - Wendigo (oprawa twarda)

Interesujące, że do top5 wchodzą komiksy z przedsprzedaży.

Fajna pierwsza piątka.

22
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:36:26 »
moze... pewnie cos przykrylem albo kompozycja sie walila
sprawdze
23
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sikor dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:26:09 »
A tych jeźdźców nie dałoby się usunąć? Wydaje mi się że są tam zbędni. A pozostałe dwie okładki?



wiec jakos tak, tylko dolozyc trzeba autorow
24
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:18:12 »
Nabytki marcowo-kwietniowe:
25
Filmy i seriale / Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:15:38 »
Echo jest całkiem ok. Krótkie to, można obadać.
26
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piterrini dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:51:00 »
Proszę nie naskakujcie na mnie ze względu na brak znajomości newralgicznych tu tematów, widzę że krytyka odnośnie wyborów do tytułowej w wątku nagrody itp., na to propozycje aby zrobić forumowe nagrody, co ma oczywiście sens, ALE dlaczego np. nie dołączyć do osób decyzyjnych w kwestii już istniejących nagród, czy spojrzeliście na listę członków jaka jest tutaj:
Na nominacje i nagrody głosują członkowie akademii, tu ich lista:
https://pask-nagrody.pl/akademia/
To jest tylko moje zdanie, ale patrząc na listę, to niektóre osoby aktywne na forum (tj. czytające i piszące regularnie o komiksach) bez problemu mogłyby znaleźć się wśród ww. członków i decydować.
Nie wiem czy są jakieś obiekcje co do działalności tej instytucji (?) czy jakiś inny "zgrzyt", ale z mojego punktu widzenia nowe plebiscyty mające działać identycznie jak te już istniejące nie są rozwiązaniem dla kogoś, komu zależy na tym aby jego głos był liczony. Może się mylę, ale w tej krytyce różnych nagród (też w innych miejscach na forum) widzę więcej chęci pseudo-rządzenia czy narzucania innym tego co dana osoba lubi niż faktycznej chęci oddania znaczącego głosu (znaczącego tyle samo co głosy innych).
27
Komiksy polskie / Odp: Kapitan Kloss
« Ostatnia wiadomość wysłana przez keram2 dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:36:28 »
A jak ktoś dla odmiany chciałby coś poczytać (a nie oglądać) o Klosie, to Wydawnictwo UMK przygotowało coś (prawie 270 stron!) dla fanów 'naszego' hitlerowca ;)

https://wydawnictwo.umk.pl/produkt/stawka-wieksza-niz-zycie-wokol-fenomenu-kulturowego



Warto się zainteresować pozostałymi pozycjami z serii Wokół Fenomenu Kulturowego

Wstawiłeś to tak, że wygląda na obwolutę mangi (tzn. czytanie od końca).
28
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:17:22 »
Reklamujesz jakieś mikro pierdoły, czy konkrety?
29
Dział ogólny / Odp: Blanki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez muaddib dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:11:25 »
Adam Frąckowiak?
30
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:09:37 »
cyberforce - to ma ponad 600 str - 200

Najgrubszy mam Gideon False od Muchy,
792 stron,
319 zł okładkowo,
jakoś się trzyma po przeczytaniu ale ledwo co.
BTW do sprzedania.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10