Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Spawn
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odyn dnia Dzisiaj o 10:17:40 »
Kupuję wiele rzeczy. Czytam coś dziennie. Lepiej mieć, niż później pluć w brodę, że się przespało i coś już jest niedostępne / podrożało. I tak, kupuję nie raz w ciemno całą serię. Jak potem coś nie podejdzie to całość ląduje na olx.

Co w tym takiego dziwnego? Jest zbyt wiele dobra na rynku, by od razu wszystko przeczytać ;)
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Spawn
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donT dnia Dzisiaj o 10:06:44 »
Czekaj, czekaj, kupujesz, nie czytasz i pytasz sie czy kupowac dalej?
🤔
3
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok dnia Dzisiaj o 10:04:34 »
Dwa pierwsze tomy (czyli zawartość wydania od Muchy) tworzą w miarę zamkniętą całość i nie ma poczucia, że poznało się przerwaną serię. Poznać jak najbardziej warto - fabularnie jest ciekawie, ale największą zaletą są prace Scott.
4
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HugoL3 dnia Dzisiaj o 09:54:15 »
Co do kwestii finansowych: jeżeli UEFA chciałaby wspomóc słabsze federacje (a od tego jest żeby to robić) to może dosypać więcej monet do rozgrywek Ligi Narodów. Ze szczególnym uwzględnieniem najniższych "dywizji".
To byłoby celowe i sensowne. Ale powiększanie turnieju mistrzowskiego, który to turniej powinien być świętem europejskiej piłki i stać na jak najwyższym poziomie to moim zdaniem tani chwyt pod publiczkę, który jedynie obniża rangę wydarzenia.
Gdy ME były bardziej elitarne to nie łapaliśmy się nigdy. Gdy zostały poszerzone to nagle zaczęliśmy grać. Czy to podniosło poziom naszej reprezentacji i jesteśmy zdecydowanie wyżej w hierarchii pod względem organizacji i kultury gry niż w 2008 roku?

Czyli zachęcasz drużyny z topu, aby przegrywały swoje mecze, aby spaść do niższej dywizji?
Był już jakiś cyrk z tym, że komuś opłacało się przegrać niż wygrać, podajże Irlandii, na szczęście (dla regulaminu) i tak nie awansowali.
No i raz gdy Niemcy mieli spaść to zmieniono regulamin.

Plus nie używaj przykładu naszej reprezentacji w której wszystko jest wciąż w rękach leśnych dziadków i kasa idzie z ręki do ręki, a nie na prawdziwe potrzeby polskiej piłki.
Po drugie primo, co z tego że 2008 i 2012 to były awanse na Euro, skoro 2010 i 2014 nie graliśmy na MŚ co na pewno odbiło się na budżecie związku.
Kasa z UEFA to idzie na premie i pensje, PZPN ma przecież olbrzymie rezerwy finansowe a i tak wciąż bierze dużo kasy z Ministerstwa Sportu.
Piłkarze mają płacone w klubach, więc kasa ma być na zgrupowania, szkolenia, dotowanie inwestycji, z których później kadry mogą mieć jakieś pociechy.
A ja pamiętam, że po 2010 były takie cyrki, że piłkarki nie doleciały na jakiś mecz bo Ryanair odwołał lot, podczas gdy np Przemek Frankowski latał sobie na zgrupowania kadry z USA za 20k pln za bilet, no bo musiał siedzieć w klasie biznes.
I cały czas coś wychodzi na jaw, ile zarabia trener mlodzieży albo sędzia. Nawet w ekstraklasie - techniczny ponoć bierze 500 zł za mecz, a ponieważ jest na jdg i nie ma refundacji na transport, często zabiera się na mecz z arbitrem głównym i liniowymi, bo inaczej mogłoby mu się nie opłacać w ogóle sedziować danego meczu (przypominam, że trener z Warszawy w Warszawie sędziować nie może, raczej).
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bibliotekarz dnia Dzisiaj o 09:53:04 »
#13 to już przeszłość, #129 przegapiłem, przepisując, ale nie wiem, skąd jest #94. Widzę też, że popełniłem błąd - nie było #87, a #86.
Ani 86, ani 87, tylko 88. Chyba że o czymś nie wiem. Bo nie wiem, gdzie się ukazał nr 101.

Amazing Spider-Man #13
Spider-Man kontra Mysterio

#44-50
Nigdy więcej Spider-Mana!

#66-67
Spider-Man kontra Mysterio

#88-92
Śmierć Stacych

#94
Spider-Man nr 1/90

#121-122
Śmierć Stacych

#129
Saga Klonów

#141-142
Spider-Man kontra Mysterio

#143-150
Saga Klonów
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Spawn
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odyn dnia Dzisiaj o 09:34:04 »
Warto zamówić 7 tom Spawna (zawartość SPAWN #151-175) https://azylkomiksu.pl/p/78/610222/spawn-origins-deluxe-edition-vol-07-hc-9781534327627-salenstwo--tomy-image-.html ? Pytam, ponieważ mam już 6 tomów, w tym szósty sygnowany podpisem Todda, ale póki co czekają na swoją kolej do czytania.

Opinie na forum są takie, im dalej tym gorzej, dlatego chciałbym wiedzieć kiedy się zatrzymać ;)
7
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Finest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 09:16:11 »
Pewnie ze cztery miesiące przed premierą.
8
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 08:52:31 »
Łączy się jeżeli nie korzystałeś z niego przy poprzednich rzutach. Jeżeli korzystałeś - kod InPostu już nie działa.
9
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Dzisiaj o 08:35:47 »
Ten tytuł był zapowiedziany tyle lat temu, że wtedy chyba jeszcze ukazywał się normalnie. Ja w każdym razie chętnie zapoznam się z tym tytułem, bo czekam na niego już od dawna.
10
Filmy i seriale / Odp: X-Men 97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 07:51:12 »
Obejrzałem dostępne na platformie odcinki X-men i niezły tam jest kocioł powyciąganych motywów z różnych okresów i połączonych w jedno. Ale o dziwo spina się to w miarę sensownie w jedną całość i fajnie się ogląda. Trochę szkoda tej czołówki niemal jeden do jeden przeniesionej z wcześniejszego serialu. I scena z Jubilee w dyskotece. Taka była muzyka w latach 90?

Tak jak motyw z Batmana i Supermana, tak muzyczka z intro X-Men TAS jest kultowa. IMHO bardzo dobrze, że ją zachowano. Ryje banię tak jak powinna. :) Odcinki liczą po pół godziny i kompilacja komiksowego źródła musi być. Zgadzam się z tobą, że mimo szczupłości czasu, nie czuje się chaosu fabularnego. Wszystko pasuje.
Muzyka z dyskoteki wydała mi się generyczna. Ani ziębi, ani grzeje.
Strony: [1] 2 3 ... 10