Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Uniwersum DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Buc dnia Dzisiaj o 15:40:52 »
"Jad" ucieszyłby mnie również. Nie obraziłbym się też za normalne wydanie "Długiego Haloween", "Hush" oraz "Gotham w świetle...". Oczywiście, wiem mogę sobie kupić w czerni i bieli, exclusivy tere fere ale ja prosty człowiek jestem i chciałbym ładne wydanie z kolorem. Ekskluzywność polegająca na zabraniu koloru jakoś mnie nie rajcuje, wydanie exclusive kojarzy mi się z wartością dodaną nie zabraną i cóż obecne edycje do mnie nie trafiają.
2
Dział ogólny / Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexadrus888 dnia Dzisiaj o 15:39:23 »
Wolałbym widzieć ich na mapce od razu :P
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rodrigues dnia Dzisiaj o 15:35:32 »
Pojawiła się za to lista wystawców:

https://komiksfestiwal.com/lista-wystawcow/
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Buc dnia Dzisiaj o 15:33:55 »
  Ja dostałem go w paczce drugiej z numerami 4-5, tyle że z tym brelokiem to trochę przesada on jest wielkości niemalże "oryginalnego" batarangu, jakby go podostrzyć nieco to można by na ulicach zbrodnię gromić, albo nawiercić kilka otworów i używać jako kastetu, jak ktoś ma nieco mniejsze dłonie.

Ja dostałem z numerami 3, 4 i 5 - wielki i ciężki ten brylok ( nie wiem kto będzie chciał takie coś nosić w kieszeni ) ale butelki otwiera pierwsza klasa więc nie narzekam.

Btw Nie dostałem natomiast notesu, nie to, że traktuje to jako wielką stratę, czysto informacyjnie wspominam.
5
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xmen dnia Dzisiaj o 15:29:11 »
Nie mam na myśli że wszystkie komiksy rysowane w dzisiejszych czasach to syf.
Oczywiście w pozyciach które wymieniłeś rysunki są jak najbardziej dobre, biały rycerz ma kreskówkowe rysunki ale są świetne.
Mam na myśli powiedzmy takiego humeberto ramosa i podobne takich rysowników jest na pęczki no i oni jak najbardziej rysują atomówki.
Wiem że to okładka z lat 90.
6
Dział ogólny / Odp: Libertago
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Dzisiaj o 15:22:13 »
Death, dodatki wrzuć😀.

To? :)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Teli dnia Dzisiaj o 15:15:23 »
Przed weekendem napisali na FB że będą zapisy na warsztaty i że otworzą je na początku tygodnia. Ale to tak samo jak z regulaminem strefy autografów wszystko będzie na ostatnią chwilę :/
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Teli dnia Dzisiaj o 15:12:20 »
Czy w pogoni za czytaniem wciąż tego samego komiksu tylko w coraz większym rozmiarze, ktoś już próbował sieknąć sobie Thorgala z rzutnika na ścianę?

Dla fanów czytania w powiększonym formacie jest tylko jeden słuszny format :P

@Death

Gratulacje że już dostałeś, ja nadal wypatruję swojego egzemplarza. Bardzo zacnie to wygląda. :)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 15:11:34 »
Ja to poczekam na nieekskluzywny taki sam format od Egmonta.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 15:09:56 »
Czy w pogoni za czytaniem wciąż tego samego komiksu tylko w coraz większym rozmiarze, ktoś już próbował sieknąć sobie Thorgala z rzutnika na ścianę?
Nie znasz się. Ja zacząłem czytać od razu w tym rozmiarze, więc teraz przechodzę na coraz mniejsze.
Strony: [1] 2 3 ... 10