Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez perek82 dnia Dzisiaj o 11:39:50 »
Baraży nie oglądałem. Meczu z Holendrami już wiem, że nie zobaczę (inne plany). Meczu z Austrią nie obejrzę z premedytacją (już kiedyś widziałem to starcie gigantów na Narodowym, także thank you very much). Mecz z Francją mnie skusi, pod warunkiem, żeby jedni i drudzy będą o coś grać (no chyba, że równoległy mecz będzie się zapowiadał ciekawiej). To takie prywatne plany, żeby uratować jakąś radość z tego turnieju.

No ale nie mówmy, że awans to jakiś sukces. 55 drużyn w Europie, z czego kilka odliczmy, bo to mniej więcej jak reprezentacja którejś z dzielnic W-wy, Krakowa czy Poznania. W eliminacjach pokazaliśmy wyższość nad Wyspami Owczymi i Estonią. Awans na każde Euro to nawet nie obowiązek, to oczywistość. Jak przyjście do pracy mniej więcej na czas i w miarę trzeźwym. A tu słyszę premia się należy. Bycie piłkarzem w tym kraju to najlepsza fucha.
22
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ThePinkFin dnia Dzisiaj o 11:34:33 »
Nope, bo w 100 numerach MO dojdzie tylko do ASM #65. A przedłużenia raczej nie będzie, ze względu na to, że większość kupuje głównie Spider-Mana, a resztę serii olewa. Widać to wyraźnie po postach na forum, kto co tam bierze. No chyba że ta msza w intencji przedłużenia MO którą zamówiłem u proboszcza, odniesie jakiś skutek. ;)
Zaciąłeś się?
Forum nie zbiera wszystkich czytelników, nie każdy też wypowiada się na dany temat, choć mógłby. Najbardziej widoczne są negatywne opinie, bo ci z pozytywnymi są zajęci  cieszeniem się nimi.
mimo braku koloru, nie miałem innych złych wrażeń.
"Mimo" i "innych", wybierz jedno.
23
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kielo dnia Dzisiaj o 11:22:20 »
@michał81 - zaden winter special nie byl rysowany przez Mignole, a historyjka A Christmas Underground z Hellboy Christmas Special byla zebrana w Hellboy – The Chained Coffin and Others TPB, Hellboy: The Complete Short Stories – Vol 2 i Library Edition Vol 2 (przynajmniej w oryginale, nie wiem jak w polskim wydaniu)
24
Zakupy / Odp: Amazon.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez perek82 dnia Dzisiaj o 11:19:43 »
Wszedłem z nudów na Amazona, parę tytułów wyszukałem pod kątem ceny. Skusiłem się na Rusty Brown po angielsku - 40/50 zł taniej niż polskie wydanie.
Pakowanie takie, że jakbyś dostał w pysk. Dziurawy karton, o wiele za duży. Komiks lata we wszystkie strony. Jakimś cudem bez otarć czy obić (przynajmniej widocznych gołym okiem). Obwoluta pewnie robiła za zderzak. Zaraz święta, cuda itd., więc i mi coś z tego skapnęło. Mi by było wstyd wysłać cokolwiek w taki sposób.
Ale żeby nie było całkiem różowo, to jakość wykonania komiksu, a właściwie to klejenia / szycia to tylnej części ciała nie urywa. Trudno jest rozłożyć komiks, widać też, że grzbiet odchodzi i trzyma się tylko na końcówkach i to nie wygląda zbyt pewnie. Myślę, że czytanie przetrzyma. Ale nie wykluczam konieczności domowej zabawy z klejem.
25
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 11:04:53 »
To jest król Artur w wydaniu zapijaczonego menela.
26
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bosssu dnia Dzisiaj o 10:49:35 »
Parę ciekawych pozycji w najniższych cenach na allegro. Na bieżąco czytam i dodaję kolejne pozycje...wietrzenie półek
https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/bosssu/kultura-i-rozrywka/ksiazki-i-komiksy-7
27
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:19:54 »
Chyba tak, ale trzeba by to zweryfikować, bo jest sporo niezebranych one shotów Hellboy Winter Special oraz Hellboy Christmas Special. Tylko tam też rysowali różni twórcy, ale nie jestem pewien czy we wszystkich.
28
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kielo dnia Dzisiaj o 10:10:57 »
Mignola nie jest zbyt plodny ostatnio, znalazlem jedynie historyjke Hellboy versus the Aztec Mummy, ktora byla wydana najpierw w Hellboy in Mexico TPB a pozniej w omni The Complete Short Stories vol. 1 i Acheron, ktora byla wydana w Koshchei in Hell HC.
29
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 10:10:18 »
Wrys francuzów rewelka! Krasnoludzki król (nie wiem, nie czytałem) wymiara. Super zarost zrobiony.
30
Filmy i seriale / Odp: Animowane filmy i seriale
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 09:58:15 »
Obejrzałem dostępne na platformie odcinki X-men i niezły tam jest kocioł powyciąganych motywów z różnych okresów i połączonych w jedno. Ale o dziwo spina się to w miarę sensownie w jedną całość i fajnie się ogląda. Trochę szkoda tej czołówki niemal jeden do jeden przeniesionej z wcześniejszego serialu. I scena z Jubilee w dyskotece. Taka była muzyka w latach 90?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10