Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 261
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Egmont 2019 Dawno już tak nie miałem, ale nie biorę niczego z zapowiedzi luty/marzec. Wewnętrzny zbieracz się smuci. Portfel się cieszy. Będzie więcej czasu na kurzące się zaległości.
Nd, 03 Luty 2019, 21:27:24
1
Dziękuję! Ekhem... proszę o chwilę uwagi.
W zasadzie powinniśmy byli rozpocząć od tego: marian381/Mateusz (zgaduję po avatarze, że to jedna i ta sama osoba  ;) ), jak i wszyscy współuczestniczący: z tego miejsca chciałem podziękować i wyrazić słowa uznania za sam pomysł, jak i przeprowadzenie tej operacji. Nie chciałbym żeby zabrzmiało to jakoś strasznie górnolotnie, ale wygląda, że nasza zgraja właśnie otrzymuje nowy dom. I w związku z tą świetną inicjatywą (podejrzewam, że nie tylko we własnym imieniu) w krótkich żołnierskich słowach: Dziękuję! ;D

Nd, 03 Luty 2019, 22:07:42
1
Odp: Non Stop Comics Link: https://www.cbr.com/paper-girls-ending/

Tak będzie tylko 6 tomów, też nie lubię przedłużania serii na siłę po sukcesie. A Paper Gilrs jakiś tam odniosło. Vaughn miał widocznie jakiś plan z góry założony i go się trzymał, więc brawo dla autora. Jednak końcówka jednej serii sprawi, że będzie się można pochylić nad innymi tytułami z katalogu NSC, tytułów do czytania więc nie zabraknie.

Nd, 03 Luty 2019, 22:33:03
1
Odp: Dziękuję! Dla formalności, potwierdzam. Marian381 z Gildii to Mateusz. :D Cóż mogę mieć jedynie nadzieję, że wszyscy użytkownicy Gildii znajdują tutaj swoje miejsce i będą zadowoleni. Ja i drugi administrator będziemy się o to starać.
Nd, 03 Luty 2019, 22:38:44
1
Odp: Jeff Lemire i jego komiksy Obrodziło Lemire'em. Sam wszedłem w pierwsze 6 serii wymienionych przez JanT. Nie jestem jakimś wymagającym czytelnikiem. Jednak nie wszystko mi podchodzi. Lemire'a biorę w ciemno, o ile nie jest to superhero. Wtedy staram się sprawdzić dany tytuł, chociaż odrobinę, bo na co dzień nie czytuję SH. Czarny Młot mi podszedł. Bloodshot mniej, ale nie ma tragedii.
Pn, 04 Luty 2019, 15:05:19
1
Odp: Jeff Lemire i jego komiksy Ja Wam jednak powiem, że tytułujmy tematy normalnie, żeby łatwo można było je wzrokowo ogarniać na liście tematów. "Alan Moore", a nie "Bóg Komiksu Alan Moore", "Neil Gaiman", a nie Neil Gaiman i jego piaskownica", "Jeff Lemire", a nie "Jeff Lemire i jego komiksy", bo wiadomo, że to temat o jego komiksach, a nie o jego życiu prywatnym czy coś.  ;)
Tak samo komiksy. "Blacksad", a nie "Blacksad - komiks genialny", "Asteriks", a nie "Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa" jak na Gildii. :D

Wt, 05 Luty 2019, 09:34:20
1
Odp: Dziękuję! Idealne miejsce na debiutancki post
Dzięki

Wt, 05 Luty 2019, 12:43:09
1
Scenopisarstwo, edycja i krytyka .
Wt, 05 Luty 2019, 23:37:42
1
kolekcja smutnego drona :D W ramach przeprowadzki na nowe forum nie mogłem sobie odmówić zaprezentowania mojej kolekcji. Komiksy są raczej poupychane gdzie popadnie bez żadnego systemu, z układaniem czekam na zakup trzeciego regału który w tym momencie jest już właściwie koniecznością. Wszystkie komiksy znajdujące się na półkach przeczytałem i zdecydowałem że zostają w mojej kolekcji, komiksy ze zdjęcia ze stołu dopiero czekają na swoją kolej.
Kolekcja ma około 5 lat, zbieranie zacząłem od kupienia watchmenów (aktualnie pożyczeni ;) ) ponieważ bardzo spodobał mi się film Snydera, potem jakoś poszło :P. Od ostatnich 2 lat jakieś 70 prc komiksów kupuje w oryginale, znacznie przyjemniej czyta mi się nie będąc zdanym na umiejętności tłumacza :P ,
Element kolekcji do którego mam największy sentyment to zdecydowanie komplet usagiego. Pierwsze tomy dostałem będąc jeszcze dzieckiem, i pomimo dłuższej przerwy z komiksami po tym okresie była to lektura która bardzo silnie ukształtowała mój gust.

Z chęcią odpowiem na pytania i podzielę się opinią o dowolnym komiksie ze zdjęć jeżeli ktoś ma taką potrzebę :)
Śr, 06 Luty 2019, 16:37:14
1
Odp: Studio Lain jol ;)
Śr, 06 Luty 2019, 21:09:19
1