Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 4
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Listy do E. Brakujące tomy Sin City:
2 - Damulka warta grzechu
7 - Do piekła i z powrotem

Cz, 23 Styczeń 2020, 08:39:49
2
Odp: Dodruki - Egmont 2020 Obecnie Egmont wydaje sporo dodruków Asteriksa. Bardzo mnie to cieszy, bo chcę skompletować całość. Problem w tym, że nie wznowiono:
- albumu 0 "Jak Obeliks wpadł do kociołka druida kiedy był mały"
- albumu 10 "Asteriks legionista"
- albumu 37 "Asteriks w Italii"
- albumu specjalnego "Asteriks i przyjaciele".

Album 37 można jeszcze z trudem znaleźć w cenie okładkowej, choć dopóki nie będę go miał w rękach, nie mogę być pewnym, że faktycznie można go jeszcze kupić.
Albumu 10 nie ma prawie nigdzie (znalazłem jeden sklep, który niby go ma, ale po złożeniu zamówienia każą czekać na dostawę do 10 dni roboczych i nie wiadomo, czy zrealizują zamówienie).
Albumów "0" i specjalnego nie ma nigdzie, nawet w spekulacyjnych cenach.

Prośba do Egmontu, aby nie zapomnieli o dodruku tych albumów, żeby kompleciści Asteriksa zaznali wreszcie spokoju  ;)
A może warto się pokusić o wydanie/wznowienie tych specjalnych wydawnictw wymienionych przez Kaprala?

Cz, 23 Kwiecień 2020, 09:23:31
1
Odp: Libertago Zamówiłem!!!
Ekskluzywne Thorgale odpuściłem, ale Borgię w takim wydaniu muszę mieć :)

Wt, 22 Wrzesień 2020, 12:23:14
1
Odp: Libertago
Jeśli po pierwszym wciąż będzie do kupienia, to kupię. Słaba reklama, gdyż o komiksie za 5 stów dowiedziałem sę kilka dni temu. Nawet w tym tygodniu przyszła paka z Gildii i bym parę dni poczekał. Jeśli się nie uda, to poszukam wydania anglojęzycznego, raczej nie ma co czekać na ekonomiczne wydanie, a tytuł od dawna mam na celowniku.

Na Gildii możesz zamówić już teraz, a zapłacić w ciągu 2 miesięcy. Będziesz miał rezerwację. Często korzystam z tego udogodnienia Gildii.

Wt, 22 Wrzesień 2020, 13:33:11
1
Odp: Libertago
albumy 1 i 2 maja inny format. plansze tez miały inny rozmiar. zobaczymy jak to będzie rozwiązane w wydaniu libertago.

Albumy 1 i 2 mają inny format niż 3 i 4, bo Taurus spieprzył to wydanie. Tomy 1 i 2 przygotowali samodzielnie, a 3 i 4 w kooperacji z jakimś zagranicznym wydawcą. O ile mnie pamięć nie myli, podczepili się do zagranicznego wydania i dlatego albumy 3 i 4 nie pasują ani formatem, ani kolorystyką okładek do albumów 1 i 2. Chyba nie sądzisz, że Libertago pozostawi wielkość plansz jak w wydaniu Taurusa i nie przeskaluje ich do nowego, ogromnego formatu?

Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:49:25
1
Odp: Libertago Po przemyśleniu, tytuł wydawnictwa pod litografią jest sensowny. Przecież to część składowa tego konkretnego wydania. A dla Libertago tytuł tego wydania brzmi "Borgia. Wydanie ekskluzywne, zbiorcze". Stąd musiał się znaleźć pod grafiką. Inaczej byłoby tam puste miejsce, tylko z autografem Manary, w żaden sposób nie wskazujące, że pochodzi z tego konkretnego wydania.
Reasumując, moim zdaniem jest OK. Czekam na informacje, jakie jeszcze dodatki będą w tym wydaniu. Na razie obiecali tylko, że dodatkowe grafiki będą całostronicowe i okazałe :)
Oby była wśród nich Lukrecja "uchylająca rąbka tajemnicy"!

Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:39:51
1
Odp: Libertago Problem z tymi "radami" dla Libertago jest taki, że każdemu się nie dogodzi. Jeśli posłuchają i coś zmienią w kolejnych tytułach, narażą się przeciwnikom nowych rozwiązań. Jak na razie panuje raczej konsensus głównie w sprawie nie epatowania napisami o ekskluzywności wydania. To jakość techniczna, oprócz niskiego nakładu i ceny, powinny świadczyć o ekskluzywności. Jeśli wydania Libertago będą perfekcyjne technicznie i edytorsko, a przy tym bogate w ciekawe materiały dodatkowe, myślę że to zadowoli większość potencjalnych nabywców, których nie trzeba będzie przekonywać o ekskluzywności wydania przez umieszczanie infantylnych napisów na okładkach.
Maybach nie umieszcza na karoserii napisu "Exclusive vehicle".

Pt, 25 Wrzesień 2020, 11:01:42
3
Odp: Scream Comics Scream zapytany na fejsie, czy mają w planie wydać "Rozbitków czasu" i "Ocaloną" odpowiedział, że owszem, będą w przyszłym roku.
Wt, 29 Wrzesień 2020, 08:04:53
5
Odp: Mucha Comics New X-Men tom 3 pojawił się już w przedsprzedaży na Gildii. Premiera 30 października.
Cz, 15 Październik 2020, 15:11:36
1
Odp: Kajktek i Koko w Kosmosie Zamiast tego zastanawiasz się, gdzie u licha upchnąłeś cały tom.
A tak możesz przynajmniej poczytać sześć pozostałych albumów.

Cz, 22 Październik 2020, 09:36:16
1