W w połowie listopada opublikujemy wydanie zbiorcze "Aquariki" Benoîta Sokala (kultowa seria gier "Syberia") oraz François Schuitena ("Mroczne miasta").🙂
------------------------
👉Premiera 18 listopada wraz z trzecim tomem kolekcji dzieł Sergia Toppiego.
👉Przedsprzedaż listopadowych nowości wystartuje jutro (1 listopada, wtorek) w naszym sklepie i Allegro.
------------------------
Roodhaven, rok 1930.
Ten spokojny port od pokoleń żyje z wielorybnictwa, kultywując pamięć mieszkańców, którzy stracili życie na morzu. Pewnego dnia fale wyrzucają na plażę fantastyczne stworzenie - gigantycznych rozmiarów kraba, niczym istotę zrodzoną z wyobraźni pijaka. Mieszkańcy miasteczka niepokoją się i podnoszą wrzawę, tym bardziej że w ciele skorupiaka znajdują się szczątki statku wielorybniczego, który zatonął przed laty.
Niezwykłe odkrycie odbija się echem w świecie nauki, a na miejsce przyjeżdża młody badacz John Greyford. Zafascynowany napotkanym zjawiskiem, staje w obronie stworzenia. Nie podejrzewając nawet, dokąd zaprowadzi go ta przygoda, odkrywa, że wewnątrz zwierzęcia podróżuje młoda dziewczyna, która również wygląda jak istota z innego świata. Nazywa się Aquarica i wybiera Johna Greyforda, aby pomógł ocalić jej lud.
Komiks stworzony przez Benoîta Sokala (kultowa seria gier "Syberia") i François Schuitena ("Mroczne miasta").
------------------------
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Aquarica. Wydanie zbiorcze
👉Tytuł oryginalny: Aquarica. Tome 1 : Roodhaven, Aquarica. Tome 2 : La baleine géante
👉Scenariusz: Benoît Sokal, François Schuiten
👉Rysunki: Benoît Sokal, François Schuiten
👉Przekład: Jakub Syty
👉Redakcja i korekta: Izabela Rutkowska
👉Skład: Piotr Margol
👉Liczba stron: 152
👉Format: 240x320 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: kredowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Rue de Sèvres
👉Data wydania: 18 listopada 2022 r.
👉Cena okładkowa: 115 zł
👉ISBN-13: 978-83-67270-22-9



