Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 31265 razy)

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #255 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:44:23 »
Ciekawostka na dziś - "Dziki Zachód" zajął trzecie miejsce w głosowaniu na komiks roku wśród klientów francuskiego oddziału sieci Carrefour :) 8)

https://bd.win.carrefour.eu/?&p=prixbd.be

Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Eguaroc

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #256 dnia: So, 21 Listopad 2020, 19:15:54 »

Parę dni temu w końcu uzupełniłem zaległość i zapoznałem się z "Dzikim lądem", który już jakiś czas czekał na półce na swoją kolej. Na wstępnie duży plus dla wydawcy za samą jakość wydania - mimo, że to pierwsza publikacja, absolutnie do niczego nie można się przyczepić, a w tekście nie znalazłem choćby jednej literówki. Pełen profesjonalizm, którego czasem brakuje u większych graczy. Przechodząc do zawartości... Jest solidnie i to chyba wszystko, co mogę napisać o tym komiksie. Od strony graficznej przykuwa oko i poszczególne plansze ogląda się bardzo przyjemnie, natomiast fabuła nie należy do szczególnie porywających. Jest to solidna historia fantasy (mimo wszystko horrorem bym tego nie nazwał), utrzymana w nieco baśniowym stylu. Osadzenie akcji na terenie Indii i wplecenie motywów opartych na mitologii tego kraju daje pewien powiew świeżości, a sama historia jest poprowadzona całkiem sprawnie i nieźle wypadają w niej wątki historyczne i elementy romansu, których jest tu sporo, ale jednak czegoś mi zabrakło, żeby jakoś mocniej zaangażować się w lekturę. Jak najbardziej do poczytania, ale raczej niczego wyróżniającego się tu nie znajdziemy. Jak dla mnie przeciętna pozycja - co nie znaczy, że zła i na pewno może się podobać.