Autor Wątek: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.  (Przeczytany 12405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapral

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #165 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 17:02:49 »
Możecie przestać trollować? To już się robi nudne. Coś na temat byście napisali.

Offline Mateusz

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 03 Październik 2019, 11:22:58 »
Ostatnie posty z opiniami na temat sklepów znajdziecie tutaj: https://forum.komikspec.pl/zakupy/sklepy-internetowe-stacjonarne-wrazenia-z-zakupow/675/
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 03 Październik 2019, 19:59:59 »
To jest właśnie to o czym pisałem. Polityka Kołodziejczaka robi zło nam, komiksiarzom i Egmontowi jako firmie.
Dlatego dużo ważniejsze jest wydać serię na której się traci, niż znowu zastosować gambit Kołodziejczaka: "nie kupujecie, nie wydajemy". Mistrzu, ja kupowałem! Mam każdy tom DC Rebirth, nawet jak mi się dublował z oryginałem, dlaczego karzesz mnie panie za nie moje grzechy.

Plus jeszcze nieśmiertelne "Nie wydamy tego, bo to się nie sprzeda". Ale jak tylko pojawił się ktoś, kto jednak to wydał i na tym zarobił, to zaraz się też Egmont zaczął kręcić obok tego i jednocześnie podkładać nogę temu kto mu pokazał jak się powinno wydawać komiksy.

I to co napisał @radef. Tylko u nas Egmont wydaje superhero bo tylko u nas jest TK jego szefem - duh. W innych krajach jest jakaś normalna konkurencja, różne podmioty wydają Marvele i DC, pojawiły się kolekcje, czytelnik ma tam bogatą bazę tytułów i po prostu wybór. A u nas Egmont ponad wszystko.

I jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje. To, że z zachodu przenoszone są kropka w kropkę Mega Giga i Mamuty których znaczna część to duble po Gigantach a nawet wręcz przedruki z wcześniejszych MG i MAM. Boli to zwłaszcza teraz gdy jest tylko 6 Gigantów rocznie. Nie rozumiem dlaczego Egmont nie może porobić kompilacji świeżych komiksów i usunąć powtórki z polskich wydań.