Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552512 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline JakubM

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1695 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 08:19:42 »
Tak w tym momencie rozmowy o dodrukach zapytam nieśmiało o "Opowieści z hrabstwa Essex" jest szansa ?

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1696 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 08:55:32 »
Och ten straszny wydawca. Wydał super komiks ale  w OBWOLUCIE. Na stos. Sprzedał sie, to płacz. Drugi raz się sprzedał to płacz. Chce wydać, (kompromisowo) żeby jednak można było przeczytać. Płacz.
Jeśli przed lekturą stawia się ekspozycję na półce, rysy i wszytsko inne, to spoko. Ale też nie wieszajcie psów na wydawcy że stara się dostarczyć kontent. 

Offline pokia

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1697 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 11:32:12 »
Strasznie fajnie.... nie dość że 1 i 3 mają obwolutę, a 2, którą (może) kupię z dodruków jej nie ma (świetnie będzie się to prezentowało na półce z pozostałymi tomami >:() to jeszcze za tego potworka mam zapłacić 185 zł  :o
Normalnie jesus christ ja pierdole. Sam już nie wiem co teraz mam zrobić, moja wyobraźnia nie przewidziała takiego scenariusza.

To proste - zdejmij obwoluty, różnica zniknie.

Możesz kupić za okładkową teraz lub przypłacić za rok na aukcji.

Offline raz0req

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1698 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 13:32:56 »
W mojej opinii, tutaj żadnego kompromisu niestety nie ma. Byłby on w momencie, płacenia dużo większej kwoty za ten sam produkt (a jak wiemy tak nie jest). Ale rozumiem do czego Pan pije, ja mam inne zadanie na ten temat niż Pan, Pan niż ja.

Co do wyrzucania obwolut, pozostałych tomów, żeby pasowały do jednego tomu.... Ten pomysł jest tak głupi (może jestem zbyt bezpośredni), że musiałem to przeczytać ten komentarz kilka razy czy wszystko dobrze zrozumiałem. Czyli reasumując Pana pomysł, jak kupię tom 4 to też mam zdjąć z niego obwolutę, za którą defakto dodatkowo zapłaciłem? Tak jak dodatkowo płaciłem przy poprzednich tomach, bo nie oszukujmy się tu za każdą dodatkową rzecz się wydawcy dopłaca.

Kończąc mój wywód, boli mnie prostu brak konsekwencji i logiki z wydanymi wcześniej egzemplarzami lub z tomami, które dopiero będą u nas wydane, a które obwolutę, tak jak pierwsze wydania tomu I i II, będą zawierały i co w konsekwencji się ze sobą gryzie (przynajmniej ja tak to widzę  ???)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1699 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 13:47:39 »
Już pomijając, że pod obwolutą jest płócienna czarna okładka, więc po zdjęciu jeszcze głupiej by to wyglądało.

Online LukCook

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1700 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 13:50:05 »
Ja to żałuję, że nie poczekałem na wersję bez obwoluty bo obwoluty są do d..y  :D

Offline PabloWu

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1701 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 14:06:36 »
Sprzedaj wersję z obwolutą płaczącym o brak obwoluty w dodrukach. Sytuacja win-win  :)

Offline pokia

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1702 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 14:28:34 »
Jak ktoś szuka problemu, to go zawsze znajdzie. Przecież za odpowiednią kwotę można kupić pierwsze wydanie z obwolutą.

Wszystko będzie wtedy pasować.

Rozumiem gdyby wydawca kombinowal przy pierwszych wydania h. Tutaj mamy wydania kolejne, więc mają prawo się od siebie różnić.

No i to udawanie, że wyższa cena wynika że złej woli wydawcy. Tak jakby nie docierały informacje z otaczającej rzeczywistości.

Osobiście nie przepadam za obwolutami - trzeba na nie uważać przy wkladaniu i wyjmowaniu komiksów z półek. Do czytania je zdejmuję i też trzeba je chować przed przypadkowym zgnieceniem.

Online michał81

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1703 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 14:54:46 »
Najlepszym rozwiązaniem byłoby jakby Timof udostępnił obwoluty do samodzielnego druku, wtedy każdy komu zależy sam by sobie wydrukował.  ;D

Offline starcek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1704 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 15:27:55 »
Tylko ciekawe ilu  Januszy biznesu rzuciło by się sprzedawać pierwsze wydania, by małym kosztem dodrukować samodzielnie obwolutę i  wciąż pozostać ze zwrotem z "inwestycji".
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Castiglione

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1705 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 16:07:51 »
No i co by to zmieniło?

Offline Dracos

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1706 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 16:13:57 »
Osobiście nie przepadam za obwolutami - trzeba na nie uważać przy wkladaniu i wyjmowaniu komiksów z półek. Do czytania je zdejmuję i też trzeba je chować przed przypadkowym zgnieceniem.

Najgorszy fail to fakt że Timoff nie foliuje swojego flagowego produktu więc już w momencie otwierania paczki masz 50/50 że obwoluta jest uszkodzona. Taka obwoluta Shrodingera.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1707 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 14:29:33 »
Wiadomość z Gildii odnośnie Donżona 4:

Cytuj
Rozmawialiśmy z wydawcą w sprawie premiery komiksu Donżon - wyd. zbiorcze 4. Tytuł jest już wydrukowany i jest w drodze do wydawcy z drukarni. Druk był wykonywany za granicą i niestety spowodowało to pewne opóźnienia ale z tego co udało się nam ustalić to zaraz po weekendzie nowość powinna już dotrzeć do wydawcy i zaraz potem do nas.
Przepraszamy za te opóźnienia, postaramy się wysłać zamówienia najszybciej jak to będzie możliwe. Będziemy się starali żeby komiks dotarł do Państwa jeszcze w przyszłym tygodniu (jeśli zamówienie nie czeka na inną pozycję oczywiście).

Offline Lipa

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1708 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 15:44:19 »
Mi z taniej książki napisali, że wysyłka donżona po 22.12.22. Mam nadzieję, że tak się tylko zabezpieczają :)

Offline NuoLab

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1709 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 22:04:19 »
Mi z taniej książki napisali, że wysyłka donżona po 22.12.22. Mam nadzieję, że tak się tylko zabezpieczają :)

W gildii dostępność wskoczyła na 7 dni roboczych czyli od 19.12 a oni dostają zwykle szybciej więc mniej więcej by się zgadzało.