Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551982 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

Offline nekro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10800 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 13:21:29 »
Będzie na Gildii jeszcze standardowa okładka Ziarna?

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10801 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 13:32:54 »
Będzie na Gildii jeszcze standardowa okładka Ziarna?
na pewno :) jak coś to jeszcze m.in tutaj masz https://komiksiarnia.pl/399-studio-lain

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10802 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 13:46:29 »
Będzie na Gildii jeszcze standardowa okładka Ziarna?

bedzie - w poniedzialek wysylamy
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10803 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 13:50:32 »
bedzie - w poniedzialek wysylamy
Mam nadzieje, bo zamówiłem Ziarno w okładce A, ale z komiksem który ma premierę w połowie marca, gildia mi napisała, że jej już nie ma i może zamienić na jedną z pozostałych. Wybrałem podstawową i znowu widzę brak wydania (zresztą limitwa B też zniknęła).
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2024, 15:12:30 wysłana przez michał81 »

Offline Sikor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10804 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 14:00:40 »
Zamówiłeś wcześniej konkretną okładkę gdy była dostępna a teraz ci napisali że już jej brak i żebyś inną wybrał??
Pierwsze słyszę o takiej sytuacji, trochę odjebali. Chyba że coś źle zrozumiałem

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10805 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 14:14:57 »
Chciałbym jeszcze dodać do swojej opinii o Ziarnie, że ostatni tom podnosi ocenę całości. Jest tam pewien pomysł, który mógł być wykorzystany od pierwszego tomu i pewna rzecz mogła być, nazwijmy to, akcentowana co jakiś czas, ale zrobiono to dopiero w ostatnim tomie, czyli Królu bez serca, co jest znakomitym smaczkiem i zaskoczeniem. I trochę wywróca tę opowieść, może nawet wywróca do góry nogami. Bardzo przyjemny komiks, podobał mi się bardziej niż Korriganie.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10806 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 14:15:09 »
Zamówiłeś wcześniej konkretną okładkę gdy była dostępna a teraz ci napisali że już jej brak i żebyś inną wybrał??
Pierwsze słyszę o takiej sytuacji, trochę odjebali. Chyba że coś źle zrozumiałem

Tak, ostatnio zmienili politykę i nie rezerwują Ci komiksu jak nie opłacisz i tak samo jak masz powiązany z innym tytułem który wyjdzie za jakiś czas.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10807 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 14:38:56 »
Przedsprzedaż Acriborea w sklepie gildia ruszy w poniedziałek o godz 13.

Dla fanów Armady, Orbital, Wiecznej Wojny i Universal War One oraz Universal War Two.
Acriborea to jeden komiksowych przebojów na rynku francuskim. Ta militarna space opera zachwyciła zarówno czytelników i krytyków. To wybuchowa mieszanka akcji, science-fiction  i spisków z poważnym dyskursem politycznym i społecznym. Okrucieństwo wojny, kolonializm, eksterminacja – to tematy które podejmują autorzy, a które w dzisiejszym świecie nabierają jeszcze mocniejszego wydźwięku.

Rok 2465. Ziemia od wieków nie nadaje się już do życia. Trwa exodus rasy ludzkiej. Aby zapewnić sobie przetrwanie zakłada ona kolonię w odległym systemie Ruivivar. Po pół wieku przygotowań nadchodzi czas przybycia nowej fali migrantów - dwunastu milionów ludzi. Koloniści mają zasiedlić planetę Acriborea. To wielkie wydarzenie skupia na sobie uwagę wszystkich… łącznie z rodowitymi mieszkańcami Ruivivaru. Rozpoczyna się walka o przetrwanie gatunku ludzkiego. Wiele będzie tu zależeć od losów dwójki mężczyzn – Jaspera Niemeyera i Nathana Palligera.

Album zawiera kompletą i zamkniętą historię. Zbiera w jeden pięć oryginalnych tomów.



Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Alexandrus888

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10808 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 16:30:19 »
Tak, ostatnio zmienili politykę i nie rezerwują Ci komiksu jak nie opłacisz i tak samo jak masz powiązany z innym tytułem który wyjdzie za jakiś czas.

Teraz to mnie zmartwiłeś :( zgodnie z regulaminem planuję opłacić - przed upływem 2 miesięcy - ale dopiero za 2 tygodnie >_< mam nadzieję że nie wywiną mi takiego numeru :-X nic do tąd nie pisali...

Online rapr

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10809 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 16:56:04 »
Drodzy forumowicze :)

Sprzedaż Ziarna znacząco przyśpieszyła :) Żeby potem mi nikt nie marudził, że nie do kupienia ;)


Ziarno było na mojej musiszkupić liście, dopóki nie przeczytałem Conana od Labrum tego samego autora. Tamten komiks jest ekstremalnie ciemny, trudno określić, co się tam dzieje.
Jak jest w tym przypadku? Niby plansze przykładowe wyglądają zachęcająco, ale drugiego takiego ciemnego komiksu nie zmęczę...

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10810 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:04:06 »
Tak, ostatnio zmienili politykę i nie rezerwują Ci komiksu jak nie opłacisz i tak samo jak masz powiązany z innym tytułem który wyjdzie za jakiś czas.

Bo ja wiem? 8. stycznia złożyłem zamówienie na komplet Chłopaków, zanim opłaciłem ponad miesiąc później, to zdążył się dawno wyprzedać. Więc to może raczej jakieś wypadki przy pracy, że od czasu do czasu jednak już nie ma czegoś, za co się płaci później.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10811 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:28:53 »
Moze gildia ma jakas, sobie tylko znana, baze danych w stylu "tych klientow nie obslugujemy" i jak ktos leci za bardzo w luja to przychodzi pan Slawek  i dodaje do listy?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10812 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:30:39 »
Mi normalnie kazali zamówić "Ziarno Szaleństwa", wybrać opcję płatności zwykłym przelewem i poczekać na "Arciboreę". Jak sprawdzałem, komiks nadal mam w zamówieniu.
Zapraszam wszystkich do odwiedzania bloga "Czytamy Komiksy", a także do obserwowania profilu na Facebooku i Instagramie.

https://czytamykomiksy.blogspot.com/
https://www.facebook.com/czytamykomiksy
https://www.instagram.com/czytamykomiksy/

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10813 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:41:48 »
Zamówienia mi nie anulowali, tylko mam zamienioną wersje okładkową. I zamówienie jest opłacone, więc czeka na premierę tego drugiego komiksu.

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10814 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:44:18 »
Tak, ostatnio zmienili politykę i nie rezerwują Ci komiksu jak nie opłacisz i tak samo jak masz powiązany z innym tytułem który wyjdzie za jakiś czas.

  A mi tam dalej rezerwują bez żadnego opłacania tak jak zawsze.