Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551602 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10695 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 16:49:54 »
Integral Aphorodite IX z seria Fincha i serią Rebirth :)

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10696 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 16:52:12 »
Jestem zaskoczony, że SL chce wchodzić w komiksy amerykańskie, ale jak już rzucane są propozycje to sam kilka dodam:
4 Kids Walk Into A Bank Matthewa Rosenberga (1 zbiorczy), rewelacyjny komiks ze świetną warstwą wizualną. Obyczaj o dorastaniu połączony z sensacją. Jedyny problem to, że jest to seria Black Mask Studios i jest spory problem z kontaktem.

Life Zero z niechlubnego ABLAZE Publishing Seria (1 zbiorczy), która może wydawać się, że to kolejny schematyczny komiks o zombie, ale końcówka wywraca wszystko do góry nogami. Za warstwę wizualną odpowiada Marco Checchetto.

Teenage Mutant Ninja Turtles Ultimate Collection, czyli klasyczna seria Eastmana i Lairda, która zasługuje na pełne wydanie w czerni i bieli.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10697 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 17:01:30 »
Jestem zaskoczony, że SL chce wchodzić w komiksy amerykańskie, ale jak już rzucane są propozycje to sam kilka dodam:
4 Kids Walk Into A Bank Matthewa Rosenberga (1 zbiorczy), rewelacyjny komiks ze świetną warstwą wizualną. Obyczaj o dorastaniu połączony z sensacją. Jedyny problem to, że jest to seria Black Mask Studios i jest spory problem z kontaktem.

Life Zero z niechlubnego ABLAZE Publishing Seria (1 zbiorczy), która może wydawać się, że to kolejny schematyczny komiks o zombie, ale końcówka wywraca wszystko do góry nogami. Za warstwę wizualną odpowiada Marco Checchetto.

Teenage Mutant Ninja Turtles Ultimate Collection, czyli klasyczna seria Eastmana i Lairda, która zasługuje na pełne wydanie w czerni i bieli.

jesteś zaskoczony bo nie widziałeś moich komiksowych zbiorów ;)

żółwie nie moja bajka, 4 kids też nie - ale Life Zero sprawdzę :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10698 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 17:09:32 »
Ja uważam, że komiksy z Top Cow to strzał w dziesiątkę (oczywiście przy ostrożnym doborze tytułów).
Nawet taki paździerz jak Tomb Raider Archiwa się już wyprzedał ;)
Więc bardzo dobre i dobre rzeczy przy tym nakładzie faktycznie zejdą na pniu, jak napisał kolega Celtic.

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10699 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 17:19:24 »
żółwie nie moja bajka, 4 kids też nie - ale Life Zero sprawdzę :)
Miałem dodać, że 4 kids nie widzę raczej w ofercie SL, ale może.... Jednak miałem rację ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10700 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 17:23:33 »
ja ten komiks nawet przeczytam, ale z USA to chciałbym co innego powydawać
albo jakaś nostalgia za latami 90-tymi, albo jakieś widowiskowe rzeczy w formule komiksu nowej przygody :)
natomiast już przejrzałem Life Zero i fajnie to wygląda :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10701 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 17:43:38 »
Ja do Top Cow wróciłem po przerwie właśnie dzięki Seijcowi i Witchblade. Ciekawa grafika i dobry scenariusz. Potem posypało się dalej. Zresztą Silvestri wtedy mocno szukał młodych zdolnych dzięki inicjatywom pokroju Pilot Season. No i zatrudniał znanych i uznanych. Te serie nawet się gdzieś tam łączyły. Fajne to było. A skoro wrzucasz Aphrodite IX, to pewnie znasz też Hunter/Killer, czy szaloną serię Postał. No jest tam w czym przebierać.

Offline Kvothe

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10702 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 18:25:20 »
Ja lata 90 z fajną kreską zawsze z chęcią sprawdzę, szczególnie jeśli to fajnie wydasz (180x275 mm HC).
A z nowości, może Barbaric od Vault Comics.

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10703 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 18:41:42 »

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10704 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 18:47:51 »
Ja uważam, że komiksy z Top Cow to strzał w dziesiątkę (oczywiście przy ostrożnym doborze tytułów).
Nawet taki paździerz jak Tomb Raider Archiwa się już wyprzedał ;)
Więc bardzo dobre i dobre rzeczy przy tym nakładzie faktycznie zejdą na pniu, jak napisał kolega Celtic.

Nie porównywałbym Tomb Raider do Witchblade, Darkness, Wildcats. TR ma w naszym kraju fanów i duży sentyment, bo oprócz komiksów były filmy i gry komputerowe. Pomimo tego TR sprzedawał się w bólach, pierwszy tom archiwów był na rynku ponad rok, drugi 2 lata, a trzeci nadal jest dostępny.

Offline tomek0810

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10705 dnia: Cz, 29 Luty 2024, 21:20:51 »
Znam i jestem lub byłem w posiadaniu wielu tytułów TopCow, a interesowały mnie głównie z powodu wspaniałej kreski jej autorów. Jednak pozostaję wierny komiksowi europejskiemu lub komiksom, które z superbohaterami maja niewiele do czynienia. Ale skoro ostatnie kilka stron Studio Lain zamieniło się w listę życzeń do wujka z Ameryki, chciałbym zgłosić tytuł, na który moim zdaniem warto zwrócić uwagę : Herobear and the Kid , autor Mike Kunkel. Za ten komiks dostał dwie nagrody Eisnera. Zdaje się, ze jest to zamknięta historia, a ostatnio ukazała się piękna 600 stronicowa wersja z okazji 20 lecia jego pojawienia się.


Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10706 dnia: So, 02 Marzec 2024, 15:15:16 »
obiecałem troszkę fotek z mojego komiksowego śmietnika lat 90-tych























Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online Klima

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10707 dnia: So, 02 Marzec 2024, 15:23:12 »
O Danger Girl do dziś czekam aż Taurus to wyda  :'(

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10708 dnia: So, 02 Marzec 2024, 15:38:00 »
no z tej kupki można by trochę wydać u nas
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10709 dnia: So, 02 Marzec 2024, 16:05:03 »
Arku czy jesteś świadom co zrobiłeś pokazując w swoich zbiorach Spawna wcześniej pisząc że wydałbyś co z lat 90? Zaraz zaczną się spekulacje że SL wyda ta serie.  ;D