Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551707 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10470 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 12:33:24 »
to od nas dostaniecie jeszcze to :)
O, dawno nie było u nas nic Ennisa. Biorę.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10471 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 13:47:26 »
materiały poszły do tłumacza
więc przy okazji pomyślałem o was










































Ech, to tak bardzo NIE SĄ moje klimaty.
Ale wygląda TAK OBŁĘDNIE, że chyba nie dam rady się powstrzymać przed zakupem :O

Online michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10472 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 13:52:19 »

Ech, to tak bardzo NIE SĄ moje klimaty.
Ale wygląda TAK OBŁĘDNIE, że chyba nie dam rady się powstrzymać przed zakupem :O
To czemu nie zrobiłeś tego jak wyszedł pierwszy tom?

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10473 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 14:12:15 »
To czemu nie zrobiłeś tego jak wyszedł pierwszy tom?

A skąd możesz to wiedzieć? ;)

Ale faktycznie, chyba go nie kupiłem. Tak serio to nie pamiętam, jaka była przyczyna - to było ile lat temu? 6? 7? Pewnie postawiłem po prostu na coś innego w tamtym czasie. Po zamówieniach na Gildii można byłoby dojść, co zbierałem. Możliwe, że wygrał Dredd i Slaine.

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10474 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 14:14:46 »
Ja też nie kupiłem pierwszego tomu, bo mi ta grafika jakoś Photoshopem zalatuje, ale z czasem zaczynam się przekonywać, bo w sumie mam Czarną dziurę i postaci są angażujące, chociaż fabularnie to taka sobie. Tutaj widzę te same postaci, plus jeśli wydanie będzie na bogato, integral znaczy się, to jest szansa, że coś mi się z tego spodoba.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10475 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 14:16:12 »
Ech, żeby to jeszcze miało scenariusz ocierający się chociaż o sens...

Offline dreamer36

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10476 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 14:16:45 »
materiały poszły do tłumacza
więc przy okazji pomyślałem o was

Jak zobaczyłem te plansze, to do poduszki ogarnąłem sobie jeszcze raz pierwszy tom (w sensie już chyba piąty albo szósty - wracam do tego regularnie, bo uwielbiam te rysunki - czasem nawet nie czytam, tylko oglądam) i się prawie popłakałem - bo wiem, że będzie, ale jeszcze nie ma... i że jeszcze tyle czekania... a to jest takie dobre i takie obłędnie piękne, a ja mam tylko 88 stron... z 700... ledwie 12,57%... no cóż - gula stoi, ale cierpliwie czekam, cierpliwie, bardzo cierpliwie...

Nawet nie wiecie jaka to radocha wydać ten tom, dokończyć komiks, który wydawało się nigdy niezostanie dokończony. :) I pisze to z pozycji i fana i wydawcy :) Mieliście w tym swój udział kupując i promując nasze komiksy :) No i oczywiście systematycznie marudząc wydawcy nad uchem ;)

Nawet nie wiesz, jak my się cieszymy, że zaryzykowałeś i wydałeś to dla nas marudzących nie mając pewności, czy Ci się to opłaci. Tak samo trochę wg mnie wygląda sytuacja z ABC - jesteś najbardziej pro-konsumenckim wydawcą w Polsce i nawet, jak nie wszystko jest dla każdego, tak po prostu Twoje podejście do Nas - klientów, ale też po prostu fanów/czytelników - zasługuję na jakąś wyjątkową nagrodę na kolejnej MFGiK :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10477 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 15:10:54 »
nagroda dla najbardziej nieprzewidywalnego i impulsywnego wydawcy wędruje w tym roku do......... Studia Lain - jak co roku ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10478 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 15:17:47 »
Wrzucam okładkę A - mocarna! Poza tym odświeżyłem tom 1, świetna lektura  :)




Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10479 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 15:23:03 »
ta okładka się już kończy na gildii jakby ktoś chciał
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10480 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 15:31:41 »
Do mnie przed chwilą też dotarło BEZPRAWIE 2 - z uwagi na konieczność spójności grzbietów wybór wariantu okładkowego był oczywisty ;)

Offline LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10481 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 16:10:20 »
Zapowiedzi ABC i Rogue Troopera to najlepsze wiadomości komiksowe jakie ostatnio przeczytałem/ usłyszałem. Genialnie.

Offline Xmen

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10482 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 17:18:48 »
Ja jak patrzę na grafiki abc warrior czuję wewnętrzne rozdarcie. Z jednej strony nie mogę oderwać od nich wzroku, tak dobrze to wygląda. A z drugiej strony odrzuca mnie to że wyglądają jak coś w całości wygenerowanego przez sztuczną inteligencję.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10483 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 17:45:27 »
W czasach kiedy ten komiks powstawał ai byla marzeniem ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Xmen

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10484 dnia: Śr, 07 Luty 2024, 18:03:33 »
Chciałbym kupić i muszę zapytać. Planujesz to wydać w przyszłym roku, więc wiele może się zmienić, gdyby wyszło to w tym roku jaka mniej więcej byłaby cena?
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.