Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551789 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

Offline Necr09

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10260 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 14:13:23 »
Cytuj
Mroczni Sędziowie 2 205/750

Slaine Kroniki 1   44/750

Slaine Kroniki 2   56/750

nad tą trójką się cały czas zastanawiam, przy czym w przypadku tego pierwszego to mocno brak pierwszego tomu zniechęca...
FGO: 758,469,198

Online Sikor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10261 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 14:36:47 »
Dziwi że zostało tyle Bractwa Kraba i Zauroczonych, dla mnie najlepsze komiksy Studia minionego roku.

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10262 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 17:24:48 »
Bezprawie 13/750
Ja to bym się pośpieszył z wydaniem tego drugiego tomu, bo zaraz będzie płacz, że by ludzie kupili, ale brakuje 1 tomu.

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10263 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 17:47:40 »
Czyli Stickelback tylko 1 egzemplarz? Oj, kolejny tom już dawno powinien być wydany!!!! Bo będzie placz, że brak wcześniejszego...

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10264 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 19:36:00 »
Tymczasem na Gildii:

SHA dostępna w 2 okładkach.
Mazeword dostępny w 3 okładkach.
Zaklinacze Opali w 1 okładce.
Aberzen w 2 okładkach.

Chyba Gildia zrobiła porządki poświąteczne ;)

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10265 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 19:43:00 »


takie tam na szybko bo dzieci przeszkadzają. Zakładam granice zwrotu kosztów na ok 62%nakładu. Troche dziwne że czasami widnieje że sprzedane a można kupić, rozumiem że to stan Twojej piwnicy :)

Zgadzam się z @michal81 może być problem z drugą częścią Bezprawia skoro tak mało zostało - ja bym zmniejszył nakład patrząc po historii ;)

Ogólnie trochę zaskoczeń
na Plus Stickleback i Mistrzowie, Tytan i Bezprawie - strzelałem że bliżej 50szt zostało
minus Thorinth  :o MRoczni t.2  :(, Slainy,  nie wiem jakim cudem 2 pierwsze mają tak niskie sprzedaże, Thorith niby nówka ale mimo wszystko

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10266 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 19:45:40 »
Tymczasem na Gildii:

SHA dostępna w 2 okładkach.
Mazeword dostępny w 3 okładkach.
Zaklinacze Opali w 1 okładce.
Aberzen w 2 okładkach.

Chyba Gildia zrobiła porządki poświąteczne ;)

Bóg zapłać Dobry człowieku, okazało się że i Korriganie się znaleźli i szybko zamówiłem :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Styczeń 2024, 20:49:26 wysłana przez dinogal »

Offline bibliotekarz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10267 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 20:10:12 »
takie tam na szybko bo dzieci przeszkadzają. Zakładam granice zwrotu kosztów na ok 62%nakładu.
Powinieneś uwzględnić czas sprzedaży. Trudno mówić o sukcesie, kiedy coś sprzedawało się 5 lat.
Batman returns
his books to the library

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10268 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 20:30:31 »
Czyli Stickelback tylko 1 egzemplarz? Oj, kolejny tom już dawno powinien być wydany!!!! Bo będzie placz, że brak wcześniejszego...

Myślę, że raczej będzie płacz, że dwójka nie wyszła.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10269 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 20:48:51 »
Powinieneś uwzględnić czas sprzedaży. Trudno mówić o sukcesie, kiedy coś sprzedawało się 5 lat.
jak sam przeczytałeś zrobiłem to na szybko i są to póki co suche fakty(lub bardziej aproksymacje) statystyczne. Wnioski każdy sam może sobie wysnuwać na podstawie danych

P.S nikt nie pisał że jest jakiś "sukces" więc proszę bez nadinterpretacji ;)

Offline bibliotekarz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10270 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 22:36:08 »
P.S nikt nie pisał że jest jakiś "sukces" więc proszę bez nadinterpretacji ;)
W tabeli jest kolumna "opłacalność" a w niej w pierwszej dziesiątce są Mistrzowie Komiksu i Bezprawie. A potem jeszcze o obu z nich dodajesz, że to zaskoczenie na plus. Jakie zaskoczenie na plus i jaka topka opłacalności, kiedy mowa o komiksie, który po sześciu latach wciąż się nie wyprzedał?
Batman returns
his books to the library

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10271 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 22:46:01 »
Na topie opłacalności to chyba powinna być Saria, której nie ma na liście od wydawcy, a więc i w tabelce, a wyprzedała się szybciej niż Button Man. No chyba, że coś pomieszałem i to on jednak pobił rekord w szybkości?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10272 dnia: Pt, 05 Styczeń 2024, 22:48:26 »
W tabeli jest kolumna "opłacalność" a w niej w pierwszej dziesiątce są Mistrzowie Komiksu i Bezprawie. A potem jeszcze o obu z nich dodajesz, że to zaskoczenie na plus. Jakie zaskoczenie na plus i jaka topka opłacalności, kiedy mowa o komiksie, który po sześciu latach wciąż się nie wyprzedał?

chcesz się dop...lić/czepnąć  ok niech Ci będzie. Pan Maruda któremu nic nie pasuje i musi o drzazgę w oku się przyczepić :) przyznaje się zrobiłem wszystko źle a miłościwie nam panujący Bibliotekarz słusznie zauważył że żem złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej bo nawet tabelki w Exelu przy dwóch dzieciach grasujących nie potrafi zrobić w 5 minut. Mea Culpa  ;D


Na topie opłacalności to chyba powinna być Saria, której nie ma na liście od wydawcy, a więc i w tabelce, a wyprzedała się szybciej niż Button Man. No chyba, że coś pomieszałem i to on jednak pobił rekord w szybkości?

tak nie ma kilku tytułów jak np Boże działo, Korriganie, YIU, Masery etc :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Styczeń 2024, 22:50:00 wysłana przez dinogal »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10273 dnia: Śr, 10 Styczeń 2024, 13:06:17 »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10274 dnia: Śr, 10 Styczeń 2024, 22:42:29 »
Up
Wiadomo już jak sytuacja z Bezprawie 2, będzie na 💯 % w lutym?