Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551958 razy)

Warpath, donKiszot i 29 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10215 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 15:36:38 »
Droga ekipo. Zdrowia! Po prostu zdrowia.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10216 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 15:40:35 »
Zdrowie najważniejsze, również zdrowia i siły na przyszłe lata , wesołych swiat🌲🍻💥🦸🎉

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10217 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 17:34:32 »
Całej ekipie SL zdrowia, wyrozumiałości (do nas w szczególności) a także niewygasającej pasji do tego co robią. A dla nas czytelników zdrowia czasu i pieniędzy aby było za co kupować i kiedy czytać te perełki :) 🌲🌲🌲

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10218 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 23:10:26 »
Ode mnie też: zdrowia, spokoju i czasu na realizowanie pasji w czasie Świąt i po nich również. A w '24 pomyślności, czasu i pieniędzy na robienie tego co fajne, a nie tylko tego co konieczne :)

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10219 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 07:09:30 »
Dla wszystkich forumowiczów, zdrowych i pogodnych Świąt oraz dobrego i mocnego WZROKU  ;), a także nowych mocnych okularów pod choinkę, bo będzie co czytać w przyszłym roku. Arek już o to zadba. ;D

Offline Liarus

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10220 dnia: Wt, 26 Grudzień 2023, 10:20:49 »
Skończyłem tego Slainea. Dla mnie to chyba najlepszy Slain jaki został do tej pory wydany. Pędzi na złamanie karku, że ciężko się oderwać. Po całej historii dostajemy jakiegoś one shota, na którego nie zwróciłem większej uwagi, bo myślami byłem jeszcze przy władcy. Co dla mnie było nietypowe - aż tak często nie musiałem zaglądać do wujka googla by poszukać czegoś o celtyckich wierzeniach. Może już bazowałem na wiedzy z poprzednich komiksów albo nie wyłapałem aż tylu nawiązań. Na tym papierze, mam wrażenie, że niektóre ciemne kadry były mniej czytelne. Polecam bardzo, i pocałujcie mnie w topór ;D

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10221 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 12:30:25 »
Ja po nowym roku mam pare dni wolnego to usiądę do Wtorka :) zobaczymy jak pójdzie ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10222 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 14:37:50 »
Skończyłem tego Slainea. Dla mnie to chyba najlepszy Slain jaki został do tej pory wydany. Pędzi na złamanie karku, że ciężko się oderwać. Po całej historii dostajemy jakiegoś one shota, na którego nie zwróciłem większej uwagi, bo myślami byłem jeszcze przy władcy. Co dla mnie było nietypowe - aż tak często nie musiałem zaglądać do wujka googla by poszukać czegoś o celtyckich wierzeniach. Może już bazowałem na wiedzy z poprzednich komiksów albo nie wyłapałem aż tylu nawiązań. Na tym papierze, mam wrażenie, że niektóre ciemne kadry były mniej czytelne. Polecam bardzo, i pocałujcie mnie w topór ;D

to nie kwestia papieru - cześć Steplsa to komiks z odzysku, nie ma oryginałów plansz, to skany z wydrukowanych magazynów, a 2000ad nie było wydawane na kredzie ;) - tylko prace Langleya są oryginalne i przez niego poprawione kolorystycznie i tam jak widziałeś nie ma problemu.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10223 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 15:18:23 »
Średniowiecze. Chrześcijaństwo wypiera wszelkie inne wierzenia. W efekcie magiczny świat Faerie umiera nawiedzany przez demoniczne siły.  By go ocalić Królowa Wróżek powierza Iggukowi Plitchwookowi, tajną misje. Ten mały kronikarz historii Elfów, ale i alchemik ma odnaleźć Kryształowe Serce. Ruszając w podróż nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest częścią znacznie większej gry...

Poznaj niezwykłą interpretację legend związanych z światem Avalonu i Króla Artura. Merlin i Oberon toczą, na szachownicy losu, zaciętą bitwę o duszę i pamięć. Czy to jednak na pewno pojedynek dobra ze złem?

Za ten przepięknie, ręcznie namalowany komiks odpowiada Emmanuel Civiello, znany polskiemu czytelnikowi z hitowej serii Korriganie. To właśnie tym tytułem wdarł się do czołówki francuskich artystów komiksowych.

 



























Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline AntekSocjalny

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10224 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 15:27:48 »
Czekam na to cudo!

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10225 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 15:28:32 »
Korriganie byli fajni, więc ten też chcę przeczytać.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10226 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 15:33:41 »
Piękny początek roku się zapowiada :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10227 dnia: Pt, 29 Grudzień 2023, 11:46:50 »
to która podoba wam sie najmniej?









Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline celtic

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10228 dnia: Pt, 29 Grudzień 2023, 11:58:22 »
Najmniej, pierwsza.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10229 dnia: Pt, 29 Grudzień 2023, 11:59:50 »
mam podobnie - ale wolałem dopytać ;_)
możecie przy okazji napisać, która wam się podoba najbardziej
mi 2
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień