Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552089 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10005 dnia: So, 25 Listopad 2023, 08:29:27 »
No ja też jedną z okładek bym pociął, najlepiej drugi wariant bo kolorystycznie najlepiej pasuje do podstawki tomu pierwszego

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10006 dnia: So, 25 Listopad 2023, 09:26:33 »
Wiadomo, że na przestrzeni serii lepiej trzymać się jednego szablonu. Nie wiem, co komu z centymetrowego kawałka ilustracji więcej na grzbiecie, to jest okładka - grafika w całości będzie w środku.

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10007 dnia: So, 25 Listopad 2023, 11:53:10 »
Posiadam Bezprawie ze standardową okładką, bo niestety nie zainteresowałem się na czas, kiedy była dostępna limitowana. W związku z tym również prosiłbym aby w drugim tomie, jedna z wersji okładkowych posiadała pasujący grzbiet.

Offline OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10008 dnia: So, 25 Listopad 2023, 12:24:13 »
Grzbiet koniecznie pasujący do podstawki ma być,

Offline tomek0810

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10009 dnia: So, 25 Listopad 2023, 14:37:26 »
Ja tam też jestem za cięciem. No ładne te okładeczki całe, ale ja jeszcze nigdy żadnej książki nie rozłożyłem w taki sposób, żeby podziwiać grafikę na okładce...
Za to na grzbiety patrzę na okrągło jak książki/komiksy stoją na moich półkach :D

Mam tak samo. Wolałbym zachowania grzbietu Tomu 2 tak jak w Tomie 1.


Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10010 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:01:30 »
Mam tak samo. Wolałbym zachowania grzbietu Tomu 2 tak jak w Tomie 1.



ojej co za chaos, komiksy SL z AD2000 pomieszane :P a nie chcesz się pozbyć Metronomów :P

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10011 dnia: So, 25 Listopad 2023, 16:04:39 »
Mój argument za tym, żeby jeden wariant okładkowy był spójny z 1 tomem

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10012 dnia: So, 25 Listopad 2023, 16:16:44 »
Mój argument za tym, żeby jeden wariant okładkowy był spójny z 1 tomem

ojejciu jejciu a dlaczego Kroniki sa w innym formacie  :o no to mnie bardzo zasmuciło jako przyszłego kupującego  :-X

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10013 dnia: So, 25 Listopad 2023, 16:22:30 »
ojejciu jejciu a dlaczego Kroniki sa w innym formacie  :o no to mnie bardzo zasmuciło jako przyszłego kupującego  :-X
Ten sam powod, co przy komiksie Aleksa Rossa z Fantastyczna Czworka. Grafiki determinuja format. Z reguly glebokosc komiksu zostaje "norma", a ucina sie z jego wysokosci.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Listopad 2023, 16:26:58 wysłana przez vision2001 »

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10014 dnia: So, 25 Listopad 2023, 17:16:11 »
Ten sam powod, co przy komiksie Aleksa Rossa z Fantastyczna Czworka. Grafiki determinuja format. Z reguly glebokosc komiksu zostaje "norma", a ucina sie z jego wysokosci.

ee tam, właśnie się dowiedziałem że jest remedium na to :) ucięcie kadru :D i ma format jaki chcesz (mówie o Borgii którą wlaśnie chciałem kupić ale dowiedziałem się o tym ciekawym fakcie)

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10015 dnia: So, 25 Listopad 2023, 17:26:30 »
@dinogal nie patrz na to że format jest inny. Jeśli SL miałoby zachować format wcześniejszych Slaine'ów to komiksy musiałby dostać białe marginesy na dole i na górze a to wyglądałoby ujowo. Dodam też że ABC Warriors też są wydane w dwóch formatach, więc to nie jest pojedynczy przypadek.

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10016 dnia: So, 25 Listopad 2023, 17:29:29 »
Mój argument za tym, żeby jeden wariant okładkowy był spójny z 1 tomem
Tak patrząc po tym zdjęciu, to w ogóle miło by było, gdyby grzbiety Lain były trochę bardziej spójne, bo tu na każdym napisy i loga na innej wysokości.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10017 dnia: So, 25 Listopad 2023, 18:29:56 »
@dinogal nie patrz na to że format jest inny. Jeśli SL miałoby zachować format wcześniejszych Slaine'ów to komiksy musiałby dostać białe marginesy na dole i na górze a to wyglądałoby ujowo. Dodam też że ABC Warriors też są wydane w dwóch formatach, więc to nie jest pojedynczy przypadek.

rozumiem dlatego było to z przymrużeniem oka. Tak duże marginesy jak np w SKIZZ lub starych Slainach które dopiero mam do paru dni dają wrażenie pustki na stronie. po prostu jak każdy wolałbym aby wszystkie komiksy serii były podobne zarówno grzbietowo :P jak i wymiarami

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10018 dnia: Nd, 26 Listopad 2023, 23:38:55 »
@dinogal, jeśli chcesz, to mogę Ci odsprzedać Metronom. Limitka B raz czytana, stan jak dla mnie idealny, po cenie okładkowej (zaokrąglijmy o 0,10pln do 100). Ta sama okładka, co na alledrogo wystawiona za 300 ;D Mam wszystkie 3 wersje okładkowe i mogę się jednej pozbyć bez problemu. Jedyny warunek, to że odbierzesz osobiście, bo jestem mega zarobiony i nie chce poświęcać czasu na przygotowywanie wysyłki. Mieszkam na zachodnim krańcu Warszawy więc jeśli jesteś zainteresowany to daj znać.

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10019 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 09:04:37 »
Żadna z propozycji okładkowych Bezprawia 2 tyłka na tyle nie urywa by miałoby mi ich być żal na potrzebę zachowania spójności z grzbietem tomu 1.

@Arek - wrzuć te grafiki do środka w bonusach, a przynajmniej jedną wydaj w stylu AD. Proszę! ;)