Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552227 razy)

donKiszot i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brvk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8580 dnia: Śr, 02 Sierpień 2023, 15:50:59 »
Powiem szczerze, że przeszukiwanie tego wątku to jest masakra. Może warto pomyśleć o jakimś podpisie albo linku do strony (która w zasadzie nie żyje).

Tu strony nadchodzącej nowości: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/studio-lain/msg236843/#msg236843

Offline dreamer36

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8581 dnia: Śr, 02 Sierpień 2023, 16:00:36 »
jak lubisz s-f to sie dziwie ze odpusciles aberzen :)

Mam problem z antropomorficznymi postaciami - w ogóle taka stylistyka do mnie nie przemawia. Jedyne co łykam jak pelikan to Usagi :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8582 dnia: Śr, 02 Sierpień 2023, 19:07:41 »
ach tak pamietam juz :)

ale wiesz co tam nie ma antropomorfizmu - wiem ze moze tak to pozornie wygladac, ale to sa po prostu inne rasy troche podobne do znanych nam zwierzat, ale to wynika z koncepcji zycia w tym komiksie, gdzie jest jeden klucz, pakiet, pomysl na zycie :) zreszta obok tych ras funkcjonuje tez przedstawiciel ludzkosci - kobieta :) co prawda nie ma pol twarzy, ale jest ;)

w kazdym razie jakbys przeczytal np pozyczony aberzen - daj znac :) poki co tylko 4 osoby podzielily sie pomyslami na to co sie tam dzieje ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 02 Sierpień 2023, 19:13:16 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8583 dnia: Śr, 02 Sierpień 2023, 19:11:49 »
Powiem szczerze, że przeszukiwanie tego wątku to jest masakra. Może warto pomyśleć o jakimś podpisie albo linku do strony (która w zasadzie nie żyje).

Tu strony nadchodzącej nowości: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/studio-lain/msg236843/#msg236843

wiesz co jak tylko kumpel wroci do zdrowia zajme sie strona www - nasz czytelnik zrobil fajny projekt  trzeba tylko to uruchomic
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline dreamer36

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8584 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 09:20:59 »
Przeczytałem wczoraj ABC Warriors - Wojna Volgańska 1 - fabuła fajna, taka rozrywkowa, ale właśnie na taką liczyłem i dlatego akurat po ten komiks wczoraj koło północy sięgnąłem (jeszcze chciałem chwile poczytać, ale na ruszanie kolejnej cegły o północy nie miałem ochoty :) ) Ale te rysunki - już nie wnikam czy szkicowane ołówkiem, komputerem czy stopą - środek nieważny, tylko efekt, a ten jest taki, że po przeczytaniu jeszcze dwa razy kartkowałem całość, żeby pozachwycań się nad planszami - to jest petarda, co tam się dzieje. Moje oczy wzięły udział w wizualnej orgii.

Stąd wraca pytanie (bo jakoś nie znalazłem na forum jednoznacznej odpowiedzi) - to będzie kontynuacja czy nie? Nie pytam o termin, ale czy w ogóle o tym myślisz @studio_lain? Choćby w przyszłym roku?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8585 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:14:11 »
https://www.facebook.com/clintlangley

abc - ech... kocham bezgranicznie tak jak talent rysownika
ale...

poki co dokańczamy Bezprawie - czyli zeby 1 trylogia byla w komplecie
potem jak juz Brygada
a potem kto to wie...



tak to wyglada zanim pojdzie komputerowy sznyt :)


moze by tak koszulke? :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:18:28 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8586 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:24:30 »
Biorę obie koszulki!

Czyli jednak będzie dokończenie? Super!!!!

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8587 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:27:20 »
tego nie napisalem :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8588 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:43:04 »
Wczoraj pokazaliśmy Wam okładki i przykładowe plansze komiksu Septentryon. To przygodowe widowisko s-f w postapokaliptycznym świecie rodziło się w głowie autora od połowy lat 70-tych ubiegłego wieku. Tak autor pracował koncepcyjnie nad komiksem prawie 30 lat. Zobaczcie jak wyglądały pierwsze projekty.





Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline amsterdream

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8589 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 13:21:17 »


W najbliższy poniedziałek 7 sierpnia ruszy w sklepie gildia przedsprzedaż naszego nowego komiksu - Septentryon. Dostępny będzie w 3 wariantach okładkowych.

Komiks tylko dla dorosłych!

Świat po apokalipsie. Nie ma już państw. Są tylko miasta. Każde rządzące się własnymi prawami. Oddzielają je pustynne terytoria pokonywane przez plemiona koczowników. Jednak nie tylko oni pojawiają się na pustyniach. Żyje tam też wiele zmutowanych i groźnych istot.

Chronover to imię, które nadali mu nomadzi, ponieważ był „poza czasem”, nie do końca obecny. Trafił do nich po uciecze z więzienia, pchany do przodu przez potężne siły. Starając się dowiedzieć, kto nim manipuluje, musi przemierzyć postapokaliptyczny świat od pustyni po biegun.

„Septentryon” miał swoją premierę w 2001 roku, ale pomysł na to uniwersum zrodził się w głowie autora już w latach 70. ubiegłego wieku. Wtedy zaczęły powstawać pierwsze szkice i projekty. André Houot przez 30 lat tworzył tą mroczną opowieść, dopieszczając każdy jej szczegół. W efekcie „Septentryon” został uznany za jeden z najciekawszych frankofońskich komiksów science fiction początku XXI wieku.

Niniejsze wydanie stanowi zamkniętą opowieść, zbiera cztery pojedyncze albumy. Zawiera także specjalne dodatki, takie jak szkice i opisy świata.

Format: 210x297 mm
Liczba stron: 204
Oprawa:twarda
Druk:["kolor"]
Data wydania: 31 sierpnia

Cena?

Dlaczego na pierwszej okładce tytuł nie jest wypośrodkowany?

No i dlaczego w środku nie będzie regularnych okładek poszczególnych tomów?
« Ostatnia zmiana: Cz, 03 Sierpień 2023, 13:22:57 wysłana przez amsterdream »

Offline greg0

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8590 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 13:46:59 »
Dlaczego na pierwszej okładce tytuł nie jest wypośrodkowany?
...
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8414 dnia: Pt, 21 Lipiec 2023, 18:17:00 »
Cytuj
Nie bedzie. Oryginalne plansze u francuskiego wydawcy wcielo. Bedzie wiec jak we francuskim oryginale
Ważne żeby narzekać...

Offline dreamer36

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8591 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 14:20:21 »
tego nie napisalem :)

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem... Nie mniej liczę na to, że po prostu trzymasz nas w niepewności, żeby doładować nam na święta prezentem, że wydasz np. zaraz w styczniu :) Albo na Walentynki, żeby żona miała mi co kupić :) Wiem, że plany na ten rok już są zamknięte, ale może jakoś się uda, może wtedy też więcej ludzi kupi tom pierwszy, bo teraz się boją kupować bez pewności kontynuacji.

PS. Tak w ogóle to ile tego jest tomów? Bo jakoś mi się wydawało, że dwa, a tutaj widzę że są jakieś tomy nr 4...

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8592 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 14:30:04 »
...
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8414 dnia: Pt, 21 Lipiec 2023, 18:17:00 »
Cytuj
Nie bedzie. Oryginalne plansze u francuskiego wydawcy wcielo. Bedzie wiec jak we francuskim oryginale

 z tego powodu nie ma tez ich w srodku

Cena 130 zl
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8593 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 14:30:51 »
Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem... Nie mniej liczę na to, że po prostu trzymasz nas w niepewności, żeby doładować nam na święta prezentem, że wydasz np. zaraz w styczniu :) Albo na Walentynki, żeby żona miała mi co kupić :) Wiem, że plany na ten rok już są zamknięte, ale może jakoś się uda, może wtedy też więcej ludzi kupi tom pierwszy, bo teraz się boją kupować bez pewności kontynuacji.

PS. Tak w ogóle to ile tego jest tomów? Bo jakoś mi się wydawało, że dwa, a tutaj widzę że są jakieś tomy nr 4...

Cykl ABC jest bardzo duzy

https://shop.2000ad.com/catalogue/graphic-novels/abc-warriors

Kurde ale bym chcial wydac calosc
Mozna by to puscic w pakiecie 6 tomow

3x mek files
Wojna
I final czyli returny
I solo mission

700 zl za komplet albumow po ponad 300 str
Marzenie scietej.glowy ,)
« Ostatnia zmiana: Cz, 03 Sierpień 2023, 14:38:54 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8594 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 14:47:34 »
Cykl ABC jest bardzo duzy

https://shop.2000ad.com/catalogue/graphic-novels/abc-warriors

Kurde ale bym chcial wydac calosc
Mozna by to puscic w pakiecie 6 tomow

3x mek files
Wojna
I final czyli returny
I solo mission

700 zl za komplet albumow po ponad 300 str
Marzenie scietej.glowy ,)

To kiedy przedsprzedaż???