Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551955 razy)

donKiszot, jabbol i 32 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7065 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 17:22:25 »
No to mi pewnie gildia nie wysłała, bo mam w zamówieniu jeden komiks z dostępnością 1-2 dni, więc pewnie dopiero podczas kompletowania ten tytuł zamówili, zamiast zrobić to wcześniej żeby sobie grzecznie czekał. Ale może to nie dlatego, nie wiem, tak sobie tylko teoretyzuję.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7066 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:20:37 »
W gildii opali zostalo 40 sztuk
Po 20 regularnej i truposza

Zanim zaczniemy dyskysje o nakladach
Gildia otrzyma 650 sztuk
150 trafia do innych sklepow
I nie na problemu z kupnem
Np w komiksiarni maja jeszcze 10 sztuk Sha jakby ktos szukal
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7067 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:26:54 »
W gildii opali zostalo 40 sztuk
Po 20 regularnej i truposza

Zanim zaczniemy dyskysje o nakladach
Gildia otrzyma 650 sztuk
150 trafia do innych sklepow
I nie na problemu z kupnem
Np w komiksiarni maja jeszcze 10 sztuk Sha jakby ktos szukal
Ale jak wyszło z dyskusji w innym temacie, niektórzy nie uznają innych sklepów niż gildia i jak czegoś nie ma na gildii to znaczy, że nie można już kupić :P

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7068 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:51:31 »
Co jest po części zrozumiałe ze względu na koszty wysyłki. Jak ktoś kupuje w Gildii większość, to kupowanie pojedynczych tytułów w innych sklepach jest mało opłacalne.

Online Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7069 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:09:37 »
Zgadza się, bardziej opłacalne jest nie kupić wcale i narzekanie na forum, że nie da się kupić. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7070 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:12:03 »
Dlatego napisałem, że jest to po części zrozumiałe, a nie, że się zgadzam z taką tezą.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7071 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:17:24 »
inne sklepy tez oferuja darmowa wysylke jak sie kupi wiecej
mysle ze to naprawde nie jest jakies wyzwanie
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7072 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:22:13 »
Ale jak robisz zamówienie z Gildii, które przekracza 300 zł to tam masz przeważnie co najmniej 30% rabat, w takiej Komiksiarni online głównie 10% rabat. Więc logiczne, że wszystkie poza Sha (w tym przypadku) weźmiesz z Gildii, a za samo Sha będziesz musiał płacić dodatkowo za dostawę.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7073 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:11:02 »
Zaklinacze Opali już trafiły do przedsprzedaży. A my pracujemy nad naszą kolejną premierą. Nad naprawdę niezwykłym komiksem Erica Liberge pod tytułem Pan Wtorek Popielcowy.
Tym razem zabierzemy was na Plutona. Okazuje się, że to właśnie na tej planecie istnieje Czyściec. Ludzie trafiają tam jako szkielety i snują się poszukując sensu. I wszystko byłoby nudne jak flaki z olejem gdyby nie tajemnicze sekty, fałszywe bóstwa, czyśćcowa milicja i szkielety pijące kawę.
Komiks otrzymał m.in. prestiżową nagrodę im. René Gościnnego, która przyznawana jest za jakość scenariusza.
NO TO CAŁA NAPRZÓD KU NOWEJ PRZYGODZIE!

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7074 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:39:28 »
Ale jak wyszło z dyskusji w innym temacie, niektórzy nie uznają innych sklepów niż gildia i jak czegoś nie ma na gildii to znaczy, że nie można już kupić :P

Problem też jest z wyszukiwaniem, ja kupiłem SHA tylko po info od SL że jest jeszcze dostępny w komiksiarni, Google nie wyszukiwał nigdzie dostępnego wiec część osób może domniemywać że jak Google nie wyszukuje na 2-3 stronach to tego nie ma. Ale to jest oddzielny temat pozycjonowania na liscie wyszukiwania

Ale jak robisz zamówienie z Gildii, które przekracza 300 zł to tam masz przeważnie co najmniej 30% rabat, w takiej Komiksiarni online głównie 10% rabat. Więc logiczne, że wszystkie poza Sha (w tym przypadku) weźmiesz z Gildii, a za samo Sha będziesz musiał płacić dodatkowo za dostawę.
Mi nigdy dodatkowy rabat się nie udzielił za zakupy za 300zł w Gildii, chyba że ja o czymś nie wiem ::)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7075 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:41:44 »
Problem też jest z wyszukiwaniem, ja kupiłem SHA tylko po info od SL że jest jeszcze dostępny w komiksiarni, Google nie wyszukiwał nigdzie dostępnego wiec część osób może domniemywać że jak Google nie wyszukuje na 2-3 stronach to tego nie ma. Ale to jest oddzielny temat pozycjonowania na liscie wyszukiwania
Mi nigdy dodatkowy rabat się nie udzielił za zakupy za 300zł w Gildii, chyba że ja o czymś nie wiem ::)

tak masz racje - wyskakuje mase bezuzytecznych linkow - dlatego staram sie na biezaco informowac o sklepach ktore sprzedaja nasze komiksy
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7076 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:48:17 »
Mi nigdy dodatkowy rabat się nie udzielił za zakupy za 300zł w Gildii, chyba że ja o czymś nie wiem ::)

Nie no, miałem na myśli, że generalnie tam na dużą część oferty jest rabat 30%, a na Komiksiarni online tylko 10. A 300 zł to próg darmowej wysyłki na Gildii. Więc nie bardzo jest ekonomiczny sens robić większe zamówienie poza Gildią tylko dla jednego tytułu. A biorąc tylko ten jeden płaci się za wysyłkę.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7077 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:59:10 »
Gildia ma 300 zeta, żeby była darmowa, a Komiksiarnia tylko 160.
Dodajesz te 2 wspaniałe albumy i czekasz na paczunię:

Offline Necr09

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7078 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 14:07:13 »
Pan Wtorek Popielcowy.

To kiedy pokazujesz okładki? :D

Bo ta z trzeciego tomu wygląda cudownie :D
FGO: 758,469,198

Offline wojtast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7079 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 14:11:58 »
A my pracujemy nad naszą kolejną premierą. Nad naprawdę niezwykłym komiksem Erica Liberge pod tytułem Pan Wtorek Popielcowy.

To teraz każdy komiks może będzie mieć okładkę z gołą babą do wyboru :P
Niestety nie da sie ;) nastepne sa gole szkielety ;)

 

Znalazłem okładkę z cycem do wyboru coby podtrzymać trend i tradycję :)