Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551789 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6975 dnia: So, 18 Marzec 2023, 22:04:14 »
Nie wiem czy sensowny bo samego komiksu nie znam, ale na YT jest na przykład taki film: The 2000 AD ABC: Mazeworld

Gość streszcza z grubsza fabułę, jest trochę plansz/grafik. 


Dzieki! Werdykt: Mazeworld - biorę.
Do CE ktoś przekona?

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6976 dnia: So, 18 Marzec 2023, 22:47:44 »
Pisalem ze gotowe i bedzie najpozniej we wtorek bo czeka w kolejce do wysylki w drukarni
Jak nie biorę w przed-premierach, tak tego tytułu nie chciałem przegapić i zamówiłem. Mam nadzieję, że Mazeworld będzie w rozsądnym nakładzie i dam radę również z tym tytułem.

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6977 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 04:02:38 »
CE odpuszczam, poczekam na Nemesiss (jak iść na całość to z tym tytułem) i po cichu liczę na Rogue Trooper: Welcome to Nu-Earth i Meltdown Man. Oczywiście tylko w wersji cz. b.

Offline Nephilim

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6978 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 12:47:53 »
A ja te nowe odpuszczam. "Kupiłem Cyngla" i "Catamount" i obydwa sprzedałem po cenie zakupu. Zawód. Dzisiaj wrzuciłem do koszyka na Gildii "Brygadę" oraz "Opowieści z czasów Kobry" i dobrze mi z tym ;)


Offline Brvk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6979 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 13:07:51 »
A ja już kompletnie nie wiem co i kiedy nadchodzi. Wiem, że wszystko było już w tym wątku, ale tu się tyle pisze, że w zasadzie od jakiegoś czasu go tylko odklikuję.

Czy Mazeworld to komiksy rysowane przez Ransona? Bo jeśli tak to chcę go kupić.

Przydałaby się zaktualizowana lista, najlepiej z linkami do informacje o komiksie lub przykładowych plansz albo coś w tym stylu.

I kiedy ten Slaine nowy, bo chyba już czas najwyższy?


Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6980 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 13:37:34 »
A ja już kompletnie nie wiem co i kiedy nadchodzi. Wiem, że wszystko było już w tym wątku, ale tu się tyle pisze, że w zasadzie od jakiegoś czasu go tylko odklikuję.
Kiedyś, żeby się dowiedzieć czy komiks już jest w sprzedaży, trzeba było pójść do kiosku RUCHU i zapytać. Dziś ludzie mają przy sobie 24/7 smartfony, pushe, mejle, subskrypcje, facebooki, twittery i nic nie wiedzą. Ludzkości, gdzie popełniliśmy błąd? ;)

Offline Necr09

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6981 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 13:40:01 »
Przydałaby się zaktualizowana lista, najlepiej z linkami do informacje o komiksie lub przykładowych plansz albo coś w tym stylu.

https://comixxy.com/2023/01/09/zapowiedzi-studio-lain-na-rok-2023/
FGO: 758,469,198

Offline Brvk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6982 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 13:48:02 »
Kiedyś, żeby się dowiedzieć czy komiks już jest w sprzedaży, trzeba było pójść do kiosku RUCHU i zapytać. Dziś ludzie mają przy sobie 24/7 smartfony, pushe, mejle, subskrypcje, facebooki, twittery i nic nie wiedzą. Ludzkości, gdzie popełniliśmy błąd? ;)

A dzisiaj trzeba mieć to wszystko, żeby dowiedzieć się, iż komiks owszem, był dostępny, i to miesiąc (sic!), ale tylko w przedsprzedaży. I żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba jeszcze przejść bombardowanie miliardem innych niepotrzebnych informacji i dyskusji nie na temat.


Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6984 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 20:05:39 »
Na Gildii już są Zaklinacze Opali
Podstawowa - https://www.gildia.pl/komiksy/556303-zaklinacze-opali
Limitka A - https://www.gildia.pl/komiksy/556304-zaklinacze-opali-okladka-limitowana-a
Limitka B - https://www.gildia.pl/komiksy/556305-zaklinacze-opali-okladka-limitowana-b

pojawiły się już w piątek, na razie tylko w formie zapowiedzi a pewnie w poniedziałek o godz 12 zostaną aktywowane do zamówienia

Offline Lagroht

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6985 dnia: Nd, 19 Marzec 2023, 20:20:30 »
Ja się na Opale nie pale .Czekam na gołe szkielety w Popielcowym Wtorku 8)

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6986 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 10:08:11 »
Znam takich, co nie zaczynają oglądać serialu TV, zanim nie skończą wszystkich sezonów :)
Myślę, że to już jest choroba.

To jestem chory, teraz tak robię (zazwyczaj, chyba że na coś czekam bardzo mocno, jak na The Last of Us).
W pewnym momencie swojego życia oglądałem ponad 20 seriali jednocześnie, wszystkie były "ongoing". I oczywiście miło wspominam emocje towarzyszące cliffhangerom i czekaniu z wypiekami na twarzy na nowy odcinek serialu, wielogodzinne rozmowy z innymi fanami na temat tego co się wydarzyło w ostatnim epizodzie "24", "Prison Breaka" czy "Lost" i co wydarzy się w kolejnym. Ale z perspektywy czasu przerwy między sezonami, nawet między mid-seasonami, kompletnie wybijały z rytmu, poza tym po prostu przez ilość przyjmowanych fabuł (filmy, seriale, książki, komiksy, gry) po prostu zapominałem co się w danym serialu działo. Takie "The Walking Dead" zajęło mi 12 lat życia, a to serial, który na to nie zasługuje. W połowie i tak wymiękłem i musiałem oglądać od początku. Takie "Lost" to serial pełen tak cudownych maleńkich niuansów (np. sceny w 6 sezonie nawiązujące detalami do scen z 1 sezonu), że dostrzeżenie tego jest możliwe wyłącznie przy binge-watchingu. Do tego serwisy streamingowe wrzucające od razu całe sezony przyzwyczaiły nas do innego (niekoniecznie lepszego, ale innego) sposobu konsumpcji treści. Więc naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce obejrzeć od razu całość i że przekłada się to nie tylko na seriale, ale i na przykład na komiksy. Przy takiej ilości produktów nie każdy chce i może pozwolić sobie na to, by jeden serial czy komiks oglądać lub czytać po kilka razy by sobie coś przypomnieć.

Są wyjątki, "24" oglądałem chyba sześć razy i jeszcze niejeden raz obejrzę ;)

Żeby nie było off-topu, Opali nie planowałem kupować, ale te plansze jakby do mnie trafiają. Ale najbardziej podoba mi się "horrorowa" okładka z kościotrupem, a nie cycki. I co to o mnie mówi? Jak to o mnie świadczy? :(
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Marzec 2023, 10:14:00 wysłana przez Pocztar »

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6987 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 10:52:08 »
Są wyjątki, "24" oglądałem chyba sześć razy i jeszcze niejeden raz obejrzę ;)

Coś tam można po avatarze wnosić że jesteś fanem serii ;)

Lepiej nie rozbierać na części pierwsze znaczeń wybierania okładek, bo co znaczy jeśli ktoś wybierze statek zamiast niewiasty :>?

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6988 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 11:22:47 »
Coś tam można po avatarze wnosić że jesteś fanem serii ;)

Lepiej nie rozbierać na części pierwsze znaczeń wybierania okładek, bo co znaczy jeśli ktoś wybierze statek zamiast niewiasty :>?

...że woli stojące maszty? ;)

Offline LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6989 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 12:03:17 »
...że woli stojące maszty? ;)

Można pasjonować się marynistyką  :) Czas start - okładka kobieca kupiona!