Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552213 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6885 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 15:56:43 »
Dlatego trudno jest mi zrozumieć jak można sugerować, że pandemii nie było, a to wszystko to jakiś spisek firm farmaceutycznych, kilku milionów lekarzy i pielęgniarek oraz kilku milionów zmarłych na całym świecie.
Jeszcze tylko jedno zdanie w tym offtopie: ostatni film z DiCaprio "Nie patrz w górę" doskonale pokazuje w jakim świecie żyjemy. Gdyby rzeczywiście któregoś dnia okazało się, że w kierunku Ziemi zmierza meteoryt to nie wyglądało by to wcale jak w "Armageddonie" tylko jak w "Nie patrz w górę". W tym filmie jest lekko podane całe mnóstwo obserwacji odnośnie, przykrej niestety, kondycji mentalnej ludzkości.

PS. Oczywiście to, że propagandę antyszczepionkową rozpowszechniały w Polsce rosyjskie do media to tylko z miłości do Polaków. Tylko Putinowi zależy na zdrowiu Polaków i na tym aby byli rzetelnie poinformowani.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Marzec 2023, 16:01:34 wysłana przez bibliotekarz »
Batman returns
his books to the library

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6886 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 16:00:45 »
Pozwolę sobie wyrazić moje zdanie i nie będę więcej ciągnął tego wątku, bo nie chcę wchodzić w off-top dyskusje, jednak trudno mi przejść obojętnie obok takich stwierdzeń jak powyżej.

Znałem osobiście ludzi, którzy umarli na covid. Przed pandemią nie znałem nikogo, kto by umarł na grypę. Bliska mi osoba jest lekarzem pracującym na co dzień na OIOMie i w najgorszych miesiącach pandemii z pierwszej ręki miałem informację jak ciężka to jest choroba i jak wiele ludzi na nią umiera w szpitalach. Oraz jak bezradna była wtedy medycyna.
Dlatego trudno jest mi zrozumieć jak można sugerować, że pandemii nie było, a to wszystko to jakiś spisek firm farmaceutycznych, kilku milionów lekarzy i pielęgniarek oraz kilku milionów zmarłych na całym świecie.

A teraz odnośnie opali - uważam, że zastosowanie zabiegu z przeźroczystym tytułem jak w SOLO, w okładce z kobietą to genialny pomysł. Z początku myślałem, że wezmę kościotrupa, ale teraz bezwzględnie wejdzie okładka z kobietą. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak będzie to wyglądało na żywo. A przy okazji, nie myślałeś Arku, by każda wydawana przez Was pozycja była w jednej wersji z takim przeźroczystym tytułem?

jak bedzie pasowac to bedziemy robic :) ale zeby zawsze... to niekoniecznie mialoby sens ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline ryba

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6887 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 16:31:08 »
A teraz odnośnie opali - uważam, że zastosowanie zabiegu z przeźroczystym ... Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak będzie to wyglądało na żywo.
Kurczę jakby do komiksu była dodawana ta laska z okładki na żywo w przezroczystym ...
Wtedy bym kupił! :D

Online Konrad

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6888 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 16:56:14 »
@studio_lain
Nie odniosłeś się do tego zapytania odnośnie Brygady. Jak oceniłbyś teraz szanse na wydanie tego finałowego tomu (może połączonego z artbookiem)? Ile jeszcze egzemplarzy jedynki zalega ci w piwnicy? Może warto wrzucić jakiś post na FB wydawnictwa z przypomnieniem o tym komiksie?
Skoro teraz wszystkie wasze nowości praktycznie od razu się wyprzedają to mógłbyś zrobić np. w Gildii w przedsprzedaży oprócz samego 2 tomu też pakiet obu tomów, który miałby większy rabat. Oczywiście bez szaleństw, coś typu 10-15%. Wasze 3 ostatnie miały 0 procent, pewnie teraz tak pozostanie, a taki rabat przy pakiecie mógłby zachęcać niezdecydowanych i nowych czytelników, którzy nie słyszeli wcześniej o komiksie sprzed 5 lat.
A jeszcze jakby wrzucić na okładkę limitki jakiś erotyczny rysunek (może Enrique ma coś odpowiedniego) to już w ogóle byłby hit sprzedażowy :)
Zresztą zobaczymy teraz jak to będzie z limitką Zaklinaczy opali, ktoś już pisał, że pewnie zejdzie w godzinę, ja też tak obstawiam.

To jak będzie z tą Brygadą tomem 3? Bo przeczytałem I i II, wydawało mi się, że w miarę rozumiem co się dzieje, ale zakończenie spowodowało, że chętnie dowiedziałbym się co tam się naprawdę stało. Komiks super narysowany i fabuła trzymała w napięciu do końca.

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6889 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 17:23:16 »
Z tą Brygadą to by można spróbować, bo jak została ogłoszona druga część Bezprawia, to z gildii na moment wywiało pierwszy tom. Może to mieć podobny efekt dla pierwszego tomu Brygady.

Offline greg0

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6890 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 21:35:42 »
Kurczę jakby do komiksu była dodawana ta laska z okładki na żywo w przezroczystym ...
Wtedy bym kupił! :D
"Ta laska" jest teraz starsza o co najmniej 13 lat więc ma ... trzynaście lat więcej niz na okładce  :)

Zapoluję na kultową dzieńkobietowa, ale pewnie szybko wyparuje a ja standardowo przegapię, więc zamówię  "okręt pod pełnymi żaglami 2 metry od skał".
Ważne żeby narzekać...

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6891 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 22:03:01 »
tytul na czarnobialej bedzie wykonany technika uw tak jak w limitce solo: legatus

Ktoś wyjaśni, jak to wygląda? Patrzę do sieci i nie widzę tego tytułu.
https://www.gildia.pl/komiksy/517950-solo-legatus-okladka-limitowana-b

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6892 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 22:26:09 »
Ktoś wyjaśni, jak to wygląda? Patrzę do sieci i nie widzę tego tytułu.
https://www.gildia.pl/komiksy/517950-solo-legatus-okladka-limitowana-b

Wybacz, ale przy sztucznym świetle ciężko to uchwycić  ;)



Na żywo wygląda to zajebiscie  8)

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6893 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 22:35:27 »
Wybacz, ale przy sztucznym świetle ciężko to uchwycić  ;)



Na żywo wygląda to zajebiscie  8)

Dziękuję, teraz coś widać :)

PS. Oczywiście to, że propagandę antyszczepionkową rozpowszechniały w Polsce rosyjskie do media to tylko z miłości do Polaków. Tylko Putinowi zależy na zdrowiu Polaków i na tym aby byli rzetelnie poinformowani.
Były 2 propagandy, jedna antyszczepionkowa, druga farmaceutyczna. Już chyba zapomniałeś co się działo.

Offline Spiff

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6894 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 22:45:52 »
w pon o godzinie 12 rusza przesprzedaz Zaklinaczy opali na gildia.pl

akurat o tej porze będę się pojedynkował. Jeśli przeżyję i zdążę to zamawiam :dzień/kobietowo/ołówkową.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Marzec 2023, 22:57:01 wysłana przez Spiff »
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Online parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6895 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 23:11:14 »
PS. Oczywiście to, że propagandę antyszczepionkową rozpowszechniały w Polsce rosyjskie do media to tylko z miłości do Polaków. Tylko Putinowi zależy na zdrowiu Polaków i na tym aby byli rzetelnie poinformowani.

Dygresja do dygresji - to akurat nieco bardziej pokrętne działanie, oni mieli wywalone na wpływ na zdrowie i na intencję szczepienia się, im chodziło (cały czas chodzi) głównie o to, żeby ludzie sobie skakali do gardeł i żeby podkopywać zaufanie do sytemu, autorytetów, nauki itp. Jakbyśmy więc byli społeczeństwem totalnie antyszczepionkwym, to propagowaliby szczepienia, byle się kotłowało.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6896 dnia: Cz, 16 Marzec 2023, 12:31:38 »
@studio_lain
Nie odniosłeś się do tego zapytania odnośnie Brygady. Jak oceniłbyś teraz szanse na wydanie tego finałowego tomu (może połączonego z artbookiem)? Ile jeszcze egzemplarzy jedynki zalega ci w piwnicy? Może warto wrzucić jakiś post na FB wydawnictwa z przypomnieniem o tym komiksie?
Skoro teraz wszystkie wasze nowości praktycznie od razu się wyprzedają to mógłbyś zrobić np. w Gildii w przedsprzedaży oprócz samego 2 tomu też pakiet obu tomów, który miałby większy rabat. Oczywiście bez szaleństw, coś typu 10-15%. Wasze 3 ostatnie miały 0 procent, pewnie teraz tak pozostanie, a taki rabat przy pakiecie mógłby zachęcać niezdecydowanych i nowych czytelników, którzy nie słyszeli wcześniej o komiksie sprzed 5 lat.
A jeszcze jakby wrzucić na okładkę limitki jakiś erotyczny rysunek (może Enrique ma coś odpowiedniego) to już w ogóle byłby hit sprzedażowy :)
Zresztą zobaczymy teraz jak to będzie z limitką Zaklinaczy opali, ktoś już pisał, że pewnie zejdzie w godzinę, ja też tak obstawiam.

wydawlo mi sie ze odpisalem
ale moge jeszcze raz
brygada wyszla na zero, sprzedala sie tak z 500 sztuk, 300 wkrotce pojdzie na przemial bo konczy sie licencja
wiec drugi tom to wielki znak zapytania - ale jesli to wlasnie wersja z artbookiem i moze wlasnie w nakladzie 500 sztuk ;) ale bardziej nie , niz tak

co do Bezprawia o czym pisze Michal, faktycznie wymiotlo pierwszy tom na chwile z gildii, bo mieli az 1 sztuke na stanie, ale, ale - zeby oddac krolowi co krolewskie - po ogloszeniu drugiego tomu bezprawie zaczelo sie sprzedawac i sprzedalo sie 20 sztuk :)

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6897 dnia: Cz, 16 Marzec 2023, 12:33:09 »
"Ta laska" jest teraz starsza o co najmniej 13 lat więc ma ... trzynaście lat więcej niz na okładce  :)

Zapoluję na kultową dzieńkobietowa, ale pewnie szybko wyparuje a ja standardowo przegapię, więc zamówię  "okręt pod pełnymi żaglami 2 metry od skał".

my nazywamy ta okladke - komikspec variant cover ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6898 dnia: Cz, 16 Marzec 2023, 12:34:45 »
wydawlo mi sie ze odpisalem
ale moge jeszcze raz
brygada wyszla na zero, sprzedala sie tak z 500 sztuk, 300 wkrotce pojdzie na przemial bo konczy sie licencja

Wezmę ten pierwszy tom razem z opalami, bo mi smutno jak słyszę o przemiale.

Offline Rafa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6899 dnia: Cz, 16 Marzec 2023, 12:40:13 »
Catamount w podstawce w Sklepie gildii.