Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552095 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6870 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 17:17:26 »
Nie odbieram jako ataki, raczej jako postawę obronną. Napisałeś coś jako rzekomy fakt naukowy w temacie, na którym się powinieneś znać, a gdy ktoś cię poprosił o udowodnienie swoich słów, to nie jesteś w stanie tego zrobić. I zaczyna się odbijanie piłeczki (sam to sprawdź) i śmieszkowanie. W dodatku nie przyjmujesz możliwości, że coś mogło ci się pomieszać (coś, o czym czytałeś 25 lat temu), jak ludziom się mylą fakty sprzed paru dni i pamiętają zupełnie inaczej różne zdarzenia ze swojego życia. To jest zwyczajnie słabe i może być szkodliwe (prowadzić do powstawania gównoprawd) i ja tylko piętnuję taką postawę.

Koloarze znam sie jako tako na komunikacji poza werbalnej i widac bylo ze zbudowales okop ,) nie ma w tym nic zlego to naturalny mechanizm ale niestety kiedy jestesmy odcieci od rozmowcy czyli jego glosu i jezyka ciala prowadzi to do nieporozumien

Moje przejawy sympatii na przyklad nazywasz heheszkami ;)
Co zapewne rozumiesz ze kpie. A tak nie jest.

Zwroc uwage co piszr od samego poczatku. Nie chce mi sie udowadniac i nie dlatego ze mam cie w d... tylko szkoda mi zycia na szukanie ksiazki w bibliotece czy grzebanie w necie.

Pisze tez ze rozumiem twoj sceptycyzm. I luz. Co masz tam wierzyc jakiemus staruchowi z netu.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6871 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 22:36:11 »
Ja was pogodzę ;)

Zapytałem ChatGPT
Cytat: chatgpt
Przykładem może być plemię Mosuo, które zamieszkuje regiony Chin i Tybetu. W społeczności Mosuo, kobiety stanowią trzon gospodarki i dziedziczą własność, a mężczyźni często zajmują się opieką nad dziećmi i domem. Ponadto, Mosuo mają system matrylinearny, co oznacza, że dziedziczenie odbywa się przez linię żeńską, a nie męską.

Za to o Amazonkach pisze:
Cytat: chatgpt
W mitologii greckiej plemię Amazońskie nazywało się Amazonek, a według legend zamieszkiwało ono obszary wokół Morza Czarnego i Azji Mniejszej. Jednakże, nie ma żadnych potwierdzonych historycznie dowodów na istnienie takiego plemienia Amazońskiego, który faktycznie istniał w rzeczywistości. Legenda o Amazonek była często przedstawiana w literaturze i sztuce antycznej, a także w późniejszych okresach, jednak jej rzeczywista historia i istnienie pozostają kwestią dyskusyjną.

Wspomina też o Aka, które tutaj wymieniliście, ale to raczej model bliższy współczesnemu europejskiemu.
Cytat: chatgpt
Przykładem może być społeczność Aka, zamieszkująca lasy tropikalne w Republice Środkowoafrykańskiej oraz Republice Konga. Społeczność Aka jest kulturowo zróżnicowana, ale w wielu grupach kobiety odgrywają ważną rolę w polowaniach, zbieractwie i innego rodzaju pracach, podczas gdy mężczyźni często zajmują się opieką nad dziećmi. W kulturze Aka istnieje silna więź między matkami a ich dziećmi, a mężczyźni często spędzają dużo czasu z dziećmi, nosząc je na plecach podczas wykonywania codziennych czynności.

Offline death_bird

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6872 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 23:26:29 »
Za to o Amazonkach pisze:

No czyli generalnie pisze to samo co naskrobałem wcześniej.
Z tą Azją Mniejszą to pewnie chodzi o legendarny kontyngent Amazonek walczący w trakcie wojny trojańskiej po stronie "Turków". 8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online martinus100

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6873 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 07:32:09 »
Czy wiadomo kiedy SHA trafi do Gildii ?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6874 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 11:51:19 »
Czy wiadomo kiedy SHA trafi do Gildii ?

jak pojdzie wszytsko cacy - grypsko panuje - to w piatek
a najpozniej we wtorek

generlanie komiks wydrukowany i czeka na spakowanie
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Marzec 2023, 12:02:38 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6875 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 11:55:49 »
jak pojdzie wszytsko cacy - grypsko panuje - to w piatek
a najpozniej we wtorek

Wybaczcie ale jako prowokator nie moglem sie powstrzymac ( to przez ta moja foliowa czapeczkę) - grypa wrocila z 2 letnich wakacji? :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6876 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 11:57:57 »
moge  ci tylko powiedziec na podstawie danych z powiatu u mnie :)
zachorowan jest 2 raz ywiecej niz w zeszlym roku - wiec chyba te wakacje byly roczne ;)
i skala zachorowan sie powieksza - dane z sanepidu
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6877 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 12:03:41 »
moge  ci tylko powiedziec na podstawie danych z powiatu u mnie :)
zachorowan jest 2 raz ywiecej niz w zeszlym roku - wiec chyba te wakacje byly roczne ;)
i skala zachorowan sie powieksza - dane z sanepidu

Wiem bo u mnie dokladnie to samo w rodzinie i znajomych wiekszosc choruje tylko ze juz innaczej to nazywaja bo zbiorowa amnezja sie tez zaczela szezyc na duza skale - a swiat nagle moze funkcjonowac normalnie, kto by pomyslal :)

dobra wiecej NIE MOGE pisac bo bana dostane za teorie spiskowe a nie czekaj....

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6878 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 12:15:31 »
tzn oprocz tego mamy takze sporo korony ktora rosnie w sile i wirusa rcv? u dzieciakow - nie wiem czy dobrze pamietam nazwe

mysle ze dzialaja dwa czynniki - ludzie wypieraja to, ze sa jakies grozne wirusy i funkcjonuja jak dawniej - sam tak mam
a druga sprawa, ze jak pisza specjalisci - obecnie odmiany korony sa mniej zjadliwe wiec obnizyl sie poziom strachu i media juz nie mogo sie tym zywic jak kiedys

co do teorii - sam ma sporo doze delikatnie mowiec nieufnosci do przemyslu medycznego, co nie zmienia faktu ze widzialem co odwala korona wsrod moich znajomych i jak zbiera ostre zniwo
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Marzec 2023, 12:17:37 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6879 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 12:45:14 »
dobra wracamy do komiksow :)

w pon o godzinie 12 rusza przesprzedaz Zaklinaczy opali na gildia.pl

bawcie sie dobrze i niescie wici ;)

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6880 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 13:23:05 »
Szukałem dla siebie jak w całości mają się okładki prezentować. Znalazłem, więc podrzucam:
Spoiler: PokażUkryj





Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6881 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 13:35:59 »
Szukałem dla siebie jak w całości mają się okładki prezentować. Znalazłem, więc podrzucam:
Spoiler: PokażUkryj





Z piersiami pewnie zjedzie w godzinę, na drugim miejscu obstawiam statek. Z czaszką najsłabsza według mnie.

Offline plast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6882 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 14:23:18 »
widzialem co odwala korona wsrod moich znajomych i jak zbiera ostre zniwo

tak samo u mnie, mam kilku znajomych mniej, jakoś ta zwykła grypka wcześniej ich nie zabierała i teraz też nie zabiera, no ale dalej można iść w zaparte, że to było to samo, coż, ignorantem się jest, nie bywa

opale - się waham z tymi cyckami... jaki to ma grzbiet? :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6883 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 14:32:01 »
tam wyzej murazor pokazuje wszystkie z grzbietami i tylem
kliknij spoiler

tytul na czarnobialej bedzie wykonany technika uw tak jak w limitce solo: legatus
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6884 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 15:29:37 »
Wiem bo u mnie dokladnie to samo w rodzinie i znajomych wiekszosc choruje tylko ze juz innaczej to nazywaja bo zbiorowa amnezja sie tez zaczela szezyc na duza skale - a swiat nagle moze funkcjonowac normalnie, kto by pomyslal :)

dobra wiecej NIE MOGE pisac bo bana dostane za teorie spiskowe a nie czekaj....

Pozwolę sobie wyrazić moje zdanie i nie będę więcej ciągnął tego wątku, bo nie chcę wchodzić w off-top dyskusje, jednak trudno mi przejść obojętnie obok takich stwierdzeń jak powyżej.

Znałem osobiście ludzi, którzy umarli na covid. Przed pandemią nie znałem nikogo, kto by umarł na grypę. Bliska mi osoba jest lekarzem pracującym na co dzień na OIOMie i w najgorszych miesiącach pandemii z pierwszej ręki miałem informację jak ciężka to jest choroba i jak wiele ludzi na nią umiera w szpitalach. Oraz jak bezradna była wtedy medycyna.
Dlatego trudno jest mi zrozumieć jak można sugerować, że pandemii nie było, a to wszystko to jakiś spisek firm farmaceutycznych, kilku milionów lekarzy i pielęgniarek oraz kilku milionów zmarłych na całym świecie.

A teraz odnośnie opali - uważam, że zastosowanie zabiegu z przeźroczystym tytułem jak w SOLO, w okładce z kobietą to genialny pomysł. Z początku myślałem, że wezmę kościotrupa, ale teraz bezwzględnie wejdzie okładka z kobietą. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak będzie to wyglądało na żywo. A przy okazji, nie myślałeś Arku, by każda wydawana przez Was pozycja była w jednej wersji z takim przeźroczystym tytułem?