Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552005 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Offline Frank_C

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5145 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 12:02:11 »
A te dinozaury Shulza? Prehistoria czy jakoś tak?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5146 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 12:18:32 »
pisalem juz tak samo jak w przypadku Flasha
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Grzesko

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5147 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 13:24:49 »
u mnie widać wszystko jako "niedostępne" ... ?
https://files.fm/f/6cfgf6fvc
 Kolo poludnia byly jeszcze wszystkie wersje. Zamowilem A.
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Grudzień 2022, 13:29:23 wysłana przez Grzesko »

Offline plast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5148 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 14:22:41 »
https://files.fm/f/6cfgf6fvc
 Kolo poludnia byly jeszcze wszystkie wersje. Zamowilem A.

oddświeżałem stronę co 5 min od godz. 11 plus nawet dostałem dwa powiadomienia mailowe - niestety na stronie zawsze niedostępne, może się wyprzedaje w 2 minuty i za wolno wchodzę albo była 1 sztuka

Offline burberry

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5149 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 14:24:35 »
Da się jeszcze gdzieś kupić Button Mana?

edit: znalazłem

tym co szukaja - podpowiadam

Baton moze byc w Komiksiarnii - pytac w sklepie, a nie przez strone
na pewno jest w KIK Poznan - dostali dzis 20 sztuk
Bedzie jeszcze troche w gildii w tym kilka limitek
Fankomiks moze miec tez jeszcze
I podobno w Centrum Komiksu maja

mam nadzieje ze pomoglem ;)


ps. Baton bedzie takze na stoisku z naszymi komiksami na festiwalach, zostawilismy troszke na ten cel
szukajcie Kasi :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Grudzień 2022, 14:36:07 wysłana przez burberry »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5150 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 15:06:50 »
bedzie jeszcze 10 sztuk dla gildii w nowym roku
nie wyrobilem sie z pakowaniem paczek
ale pytalbym w fankomiksie i kiku
i moze w centrum komiksu jeszcze maja

no i mamy 30 sztuk odlozone na festiwalowe stoiska
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline plast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5151 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 16:57:05 »
całe 10 sztuk, to będzie polowanko, skalperzy już czekają ;)

Offline Piterrini

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5152 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 17:38:32 »
Już chyba nie czekają, przynajmniej wiadomo gdzie dzisiejszy rzut się podział:

Śmiesznie się na to patrzy z boku :P

Ciekaw jestem czy to, że BM to Wasz pierwszy komiks po kilkumiesięcznej przerwie (o ile się nie mylę) miało wpływ na zainteresowanie (bo np. duża część Waszych klientów nie jest zainteresowana Egmontami i po prostu czekała na coś od mniejszych wydawców [bo inni, np. Ongrys, też zwolnili przecież...]).

@Studio wśród tych ostatnich tytułów (+ankieta) nie piszesz o Dreddach (bo pewnie pytanie co z mniej rozpoznawalnych rzeczy 'można by wydać'), więc jakby co, to przynajmniej jedna osoba 'czeka' na składaka z ilustracjami Siku 8) Tak tylko przypominam

Offline Grzesko

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5153 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 18:25:41 »
No na pewno wzieli po kilkanascie sztuk i teraz sprzedaja po 200zl. Wiadomo kto komu zabroni. Ale dobrze bylo by jakby teraz wydawca podal wiadomosc ze jednak zdecydowal sie na dodruk :) chcialbym zobaczyc ich miny :)

Offline volker

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5154 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 18:50:26 »
Myślę, że dodruk jednak będzie. Komiks rekordowo szybko się wyprzedał, kolejne 800 sztuk spokojnie znowu zejdzie tym bardziej, że zrobił się rozgłos, a komiks otrzymuje dobre recenzje.

Offline Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5155 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:21:55 »
Wydawco, zrób mi tu zaraz dodruk, bo ja nie zdążyłem! Ludzie!
Sprzedał się dobrze i o to wydawcy chodziło. Od początku było wiadomo, że dość szybko się sprzeda. Kto chciał kupić jeden ten kupił, kto chciał kupić kilka lub kilkanaście, też dłuższy czas nie było problemu, a kto zaspał ten nie ma. SL jest małym, entuzjastycznym wydawcą i funkcjonuje dzięki temu, że nakład się sprzeda i pojawią się pieniądze na kolejne komiksy. Po co ryzykować dodruk, który z pewnością będzie droższy, a biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie większość zainteresowanych zdążyła kupić, będzie rozchodził się dość długo. Na drugi raz radzę nie czekać i zamawiać przed spekulantami. System sprzedażowy Gildii umożliwia zamówienie zaraz po zapowiedzi, a zapłacenie nawet dwa miesiące później.

Ongrysowy tytuł „Prapradziadka Hieronima opowieści dziwnej treści czyli skąd się bierze woda sodowa” (wersja kolorowa) wskoczył na Gildię jakoś w październiku. Od razu zamówiłem, bo było wiadomo, że zniknie (zawsze można zrezygnować). Przelew za komiks zrobiłem dopiero przedwczoraj i już do mnie jedzie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:30:48 wysłana przez Midar »

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5156 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:30:52 »
niestety licencjodawca mliczy
Licencjodawca jest z Europy czy z USA ? Tak pytam, bo jeśli to USA to się nie dziwię. Mam tam kontakt dlatego wiem, że od czasu "pandemii   8)" nic nie idzie oficjalnie załatwić, firmy nie odpowiadają na maile, telefony-po prostu pozorują robotę z domu. Nie zostaje nic innego jak ciągle naciskać, wtedy coś można zdziałać.
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:33:43 wysłana przez Randal63 »

Offline Grzesko

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5157 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:36:21 »
Ongrysowy tytuł „Prapradziadka Hieronima opowieści dziwnej treści czyli skąd się bierze woda sodowa” (wersja kolorowa) wskoczył na Gildię jakoś w październiku. Od razu zamówiłem, bo było wiadomo, że zniknie (zawsze można zrezygnować). Przelew za komiks zrobiłem dopiero przedwczoraj i już do mnie jedzie.
Naprawde tak da rade? Zawsze bralem cos co chcialem a jeszcze nie bylo, razem z innymi pozycjami co juz byly, placilem i musialem czekac nieraz po ponad miesiac. Ale to niby jak zrobic nie placac?

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5158 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:42:48 »
Naprawde tak da rade? Zawsze bralem cos co chcialem a jeszcze nie bylo, razem z innymi pozycjami co juz byly, placilem i musialem czekac nieraz po ponad miesiac. Ale to niby jak zrobic nie placac?
Wszystko jest w regulaminie, płatności należy dokonać *w ciągu dwóch miesięcy od złożenia zamówienia.
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:51:58 wysłana przez adamarluk »

Offline Ragnar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5159 dnia: Pt, 30 Grudzień 2022, 20:44:10 »
Co do sondy - rozważałeś kiedyś wydanie Nikolaia Dante? Świetny komiks rozkręcający się z każdym tomem, ale się boję, że właśnie tych tomów to za dużo jak na SL jest.