Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552113 razy)

0 użytkowników i 18 Gości przegląda ten wątek.

Online adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4785 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:22:58 »
... jakby Corben tworzyl nie s-f i horrory, a wlasnie brutalne opowiesci z dzikiego zachodu :)
Właśnie, a może wydacie komiksik Corbena? Mimo wszystko wielki nieobecny na naszym rynku.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4786 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:35:15 »
było sporo głosów na forum, że ludzie miewali z tym problem.

Kojarzę pojedyncze przypadki, a właściwie tylko jeden taki głos z forum.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4787 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 14:15:19 »
Właśnie, a może wydacie komiksik Corbena? Mimo wszystko wielki nieobecny na naszym rynku.

jest taki plan - zobaczymy czy sie uda, czy jak zwykle nas ktos ubiegnie ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4788 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 14:18:15 »
No i to jest pozytywna informacja. Jeden z większych nieobecnych, a to legenda na miarę Moebiusa. Może z Denem polecicie? ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4789 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 14:22:52 »
tak z denem, mutant world - zwlaszcza ze te komiksy zostana odrestaurowane - ale jak znam zycie ktos nas wyprzedzi :) ja jestem fanem, mnie przekonywac nie trzeba :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4790 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 14:48:57 »
mam i ja :)



Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4791 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:06:10 »
bede dosylal jeszcze jedna limitke, chyba B - zostalo nam 30 sztuk, take jak ktos chce upolowac prosze byc czujnym ;)

Czyli limitka A totalnie wyprzedana i już jej na Gildii nie będzie? Dziś dostałem swój egzemplarz i jest leciutko ubity. Zastanawiałem się czy w ogóle reklamować bo tragedii nie ma, no ale jednak komiks swoje kosztował i chciałbym mieć go w jak najlepszym stanie :/.

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 145
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4792 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:16:47 »
mam i ja :)

A w tle podstawowe źródło o komiksach pełne ekspertów maści wszelakiej ;)
I coś na nawodnienie gdy w pocie czoła studio_lain na posty odpisuje, w przerwach między pracą wydawcy.
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4793 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:23:45 »
Czyli limitka A totalnie wyprzedana i już jej na Gildii nie będzie? Dziś dostałem swój egzemplarz i jest leciutko ubity. Zastanawiałem się czy w ogóle reklamować bo tragedii nie ma, no ale jednak komiks swoje kosztował i chciałbym mieć go w jak najlepszym stanie :/.

Reklamuj, jak Ci przeszkadza. Miałem kiedyś podobnie z limitką Sarii - doszła z rozdartym grzbietem, a na stronie miała już status "niedostępny". Zgłosiłem z pytaniem, czy jest w ogóle szansa wymiany na taką samą, a Gildia odpisała, że mają zostawione kilka sztuk limitek w zapasie na takie sytuacje i bez problemu wymienili.

W ogóle po limitce Sarii doszedłem do wniosku, żeby odpuścić kupowanie limitek - okładka z mojej limitki i tak była w środku w dodatkach, za to nie było w ogóle okładki podstawowej, więc de facto zostałem bez jednego rysunku. Wtedy powiedziałem dość limitkom... ale i tak kupiłem Buttona w wariacie A :) Obym znowu się nie przejechał na tym samym...
« Ostatnia zmiana: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:25:37 wysłana przez Jaxx »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4794 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 22:06:28 »
Zwlekałem z zamawianiem limitki B i już wyprzedana. Dodatkowo standardowa wersje ma czas wysyłki 1 tydzień, więc istnieje ryzyko, że z prezentu świątecznego nici :P Źle to zaplanowałem.

Offline FDH

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4795 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 22:17:32 »
tak z denem, mutant world - zwlaszcza ze te komiksy zostana odrestaurowane - ale jak znam zycie ktos nas wyprzedzi :) ja jestem fanem, mnie przekonywac nie trzeba :)
Super informacja,trzymam kciuki żeby się udało.

Offline Brvk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4796 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 23:20:36 »
Gdyby kogoś to interesowało to w środku Button Mana otrzymujemy ilustracje wykorzystane w każdym wariancie okładkowym.

Pytanie - czy trzeci tom w oryginale był innego formatu? Marginesy inaczej w nim wypadają.

Offline wojtast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4797 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 01:14:05 »
nie wiem czy uda sie ja pozyskac - z materialami jest roznie - poki co dostalismy trzy inne, ale ta tez mi sie podoba - czekamy czy znajda ;)

trzymam kciuki! :)

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4798 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 09:45:21 »
Pytanie - czy trzeci tom w oryginale był innego formatu? Marginesy inaczej w nim wypadają.

Wszystkie tytuły AD2000 są w innym formacie niż nasze wydania. UK wszystko ma po swojemu, również formaty papieru.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4799 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 10:42:28 »
Czyli limitka A totalnie wyprzedana i już jej na Gildii nie będzie? Dziś dostałem swój egzemplarz i jest leciutko ubity. Zastanawiałem się czy w ogóle reklamować bo tragedii nie ma, no ale jednak komiks swoje kosztował i chciałbym mieć go w jak najlepszym stanie :/.

tak wyprzedana - mieli od razu cale 200 sztuk
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień