Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551785 razy)

0 użytkowników i 41 Gości przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4770 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:07:15 »
Czy SHA będzie miała alternatywne okładki?
Studio prawie w każdym tytule daje 3 okładki, więc i tutaj nie powinno być inaczej.

Offline Raveonettes

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4771 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:10:35 »
Mam pytanko - Button Man, dobre to? Kto może czytał?

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4772 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:45:53 »
No nie. Mylisz sklepy. To Komikslandia (https://komikslandia.pl/) z Warszawy nie płaciła faktur, a nie Komiksiarnia (https://komiksiarnia.pl/) z Katowic.

A, to przepraszam. Komiksiarnię, oczywiście. Komikslandii na pohybel.

Offline wojtast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4773 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 22:57:23 »
Studio prawie w każdym tytule daje 3 okładki, więc i tutaj nie powinno być inaczej.

To ja poproszę jakąś 'z cycem' jeśli można wyrazić swoje propozycje :)
np:



@studio_lain
a co z Solo?
Zszedł na dalszy plan czy jak? Bo z tego co pamiętam to już chyba z 3 miesiące temu czy coś prace były zakończone nad 4. tomem i był w planie przy okazji jednym rzutem jakiś mały dodruk Solo 1?

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4774 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 03:34:44 »
jesli widziales tylko 1 tom to kolejne moga cie totalnie zaskoczyc - rysownik rozwinal skrzydla mega i zmienil nawet technike wykonania prac - a scenariusz swietnie gra z oprawa - jest brutalnie ale to tez po prostu dobra historia - we francyji sie zachwycaja :) jeden z najlepiej ocenianych westernow :)
Pierwszy tom jest bardzo nierówny graficznie, gdzieś w połowie jest już lepiej. Jest jednak jedna plansza bez dialogów która mnie poruszyła. Chodzi o scenę jak Samuel odkrywa na wzgórzu "masakrę" karawany którą chcieli dogonić. Te rozszarpane konie, ludzie i wszędzie sępy a naokoło dym i ogień są "mocne". Jeśli w dalszych tomach jest więcej takich dopracowanych plansz to może się przekonam do kontynuacji. ;)

Online LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4775 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 08:54:15 »
W Gildii, obydwie limitowane okładki Cyngla niedostępne. Widać czarnowidztwo fanów rabatów, nie sprawdziło się.


ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4776 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 09:10:44 »
Zaraz się przekonamy czy Gildia nadal rezerwuje tytuły na dokonane zamówienia, na co część ludzi narzekało. Moje zamówienie z Buttonmanem B czeka jeszcze chyba na Krogulca (chyba, bo cały czas ma 1 tydzień dostępności, co też jest dziwne, bo zamawiałem 2.XII, więc wydawało mi się, że od razu to zamówią), więc mam nadzieję, że jednak odłożyli.
« Ostatnia zmiana: Śr, 14 Grudzień 2022, 09:23:23 wysłana przez ukaszm84 »

Offline Leyek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4777 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 11:36:10 »
Coś mi się wydaje, że nie rezerwuje co jest z lekka niepoważne.
Zamawiałem z Donżonem 4 m.in. Toppiego tom 3, który wtedy miał status "24h" (+ 2 inne pozycje co zamawiałem też miały "24h", a wczoraj Toppi miał "1 tydzień" i wczoraj moja paczka nie wyszła. Zapobiegawczo pisałem do nich, niby odpisali, że ma dziś być wysłana, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Trochę wkurzające bo wziąłem specjalnie u nich drożej niż gdzie indziej, ale żeby mieć tego Donżona jak najszybciej.

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4778 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 11:59:15 »
Zaraz się przekonamy czy Gildia nadal rezerwuje tytuły na dokonane zamówienia, na co część ludzi narzekało.

Zamowilem ostatnio Dzieci Kapitana Granta z limitowana okladka (bo jest przesliczna!) i czekalem jeszcze na cos co dopiero mialo sie ukazac. W miedzyczasie naklad limitki DKG sie wyczerpal, ale ja swoj egzemplarz otrzymalem.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4779 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 12:58:11 »
Mam pytanko - Button Man, dobre to? Kto może czytał?

wczesniej w tym watku jest pare opinii ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4780 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 12:59:11 »
To ja poproszę jakąś 'z cycem' jeśli można wyrazić swoje propozycje :)
np:



@studio_lain
a co z Solo?
Zszedł na dalszy plan czy jak? Bo z tego co pamiętam to już chyba z 3 miesiące temu czy coś prace były zakończone nad 4. tomem i był w planie przy okazji jednym rzutem jakiś mały dodruk Solo 1?

nie wiem czy uda sie ja pozyskac - z materialami jest roznie - poki co dostalismy trzy inne, ale ta tez mi sie podoba - czekamy czy znajda ;)

tak solo 4 jest gotowy - zalatwiamy okladki limitowane
ale tez nie wyobrazam sobie, zeby nie zrobic dodruku 1 - bo inaczej to sie nie sprzeda
ale to musimy jeszcze obgadac z Martinem - dajcie chwilke
« Ostatnia zmiana: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:00:42 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4781 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:01:24 »
W Gildii, obydwie limitowane okładki Cyngla niedostępne. Widać czarnowidztwo fanów rabatów, nie sprawdziło się.



bede dosylal jeszcze jedna limitke, chyba B - zostalo nam 30 sztuk, take jak ktos chce upolowac prosze byc czujnym ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4782 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:05:16 »
Pierwszy tom jest bardzo nierówny graficznie, gdzieś w połowie jest już lepiej. Jest jednak jedna plansza bez dialogów która mnie poruszyła. Chodzi o scenę jak Samuel odkrywa na wzgórzu "masakrę" karawany którą chcieli dogonić. Te rozszarpane konie, ludzie i wszędzie sępy a naokoło dym i ogień są "mocne". Jeśli w dalszych tomach jest więcej takich dopracowanych plansz to może się przekonam do kontynuacji. ;)

tak ta strona jest mocna, generalnie historia nie stroni od brutalnych scen - ja nie jestem wielkim fanem westernow, jak wiesz wole szeroko rozumiana fanastyke, ale ten mi sie bardzo podobal i graficznie i w sposobie prowadzenia historii, po prostu wciagnal - zreszta mozesz przejrzec recki i oceny na stronach FR - nachwalic sie tam nie moga. Jakby westerny chwycily to wydamy komiks ktory wyglada jakby Corben tworzyl nie s-f i horrory, a wlasnie brutalne opowiesci z dzikiego zachodu :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4783 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:07:16 »
Zaraz się przekonamy czy Gildia nadal rezerwuje tytuły na dokonane zamówienia, na co część ludzi narzekało. Moje zamówienie z Buttonmanem B czeka jeszcze chyba na Krogulca (chyba, bo cały czas ma 1 tydzień dostępności, co też jest dziwne, bo zamawiałem 2.XII, więc wydawało mi się, że od razu to zamówią), więc mam nadzieję, że jednak odłożyli.

Z tego co wiem, takze jako klient, rezerwuje :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4784 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 13:17:51 »
Z tego co wiem, takze jako klient, rezerwuje :)

Mi też zawsze rezerwowała (i w tym przypadku chyba też, bo dzisiaj ma już status w trakcie kompletacji), ale było sporo głosów na forum, że ludzie miewali z tym problem.