Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552221 razy)

donKiszot i 19 Gości przegląda ten wątek.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3795 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 08:41:00 »
obiecuje sobie, ze usiade do zrobienia listy zakupow - ale to co sie dzieje z rynkiem mnie troche zniecheca do robienia dluzszych planow - poki co kolejny SOLO i Buttonman -ok?

mam w planach mase fajnego s-f - i lekkiego i ciezkiego - ale nie moge zdradzic

ale moge na przyklad napisac ze zastanawiam sie nad wydaniem integrala z komiksem, ktorego fragment ukazal sie kiedys w CDN oraz nad wydaniem dwoch integrali z komiksami, ktory ukazywaly sie w Swiecie Mlodych - ale nie wiem czy w przypadku tych dwoch ostatnich to jednak nie sa zbyt duze starocie - jest tez druga strona - powstaje masa fajnych komiksow tu i teraz, sledze na biezaco rynki i znajduje dla mnie i dla Was takie rzeczy jak sliczne i intrygujace fabularnie DUAM, mam tez na liscie kilka zaleglych serii z magazynu Heavy Metal

no i korci mnie - to moge napisac, bo nie wiem czy ktokolwiek to ruszy inny, a jak ruszy to sie uciesze - Caza i jego Kroniki - osttanio przypomnialem sobie Gandahar i mnie jakos tak wzielo ;)
Wiem, że to takich pytań jest pierdyliard i miałem nie dodawać jeszcze swoich trzech groszy do listy życzeń, ale jednak:

Czy pomimo obecnej trudnej sytuacji na rynku planujecie dokończyć Absaloma. Jeśli go odpuściliście to kupię sobię angielskie wydanie 3 tomu. Jeśli jednak jest w dalszych planach to chętnie zaczekam na wasze wydanie.

Offline Cyber

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3796 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 12:09:01 »
Wystartowała przedsprzedaż na Gildii. :)       https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/studio-lain

Offline Frank_C

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3797 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 12:09:21 »
Duan zamówiona. Po namyśle i prezentacji zamieszczanych tu materiałów wybrałem wariant A limitki, czyli cycki i delfin ;D

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3798 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 13:02:56 »
Mozna juz kupowac

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3799 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 13:07:35 »
A co z zaczętymi seriami/historiami? Mam wszystkie Wasze pozycje i te pojedyncze zbiorcze są fajne, ale coraz więcej czasu upływa, a niektóre można by pokończyć. Bezprawie w drodze, ale co z resztą? Może energię przeznaczona na nowe projekty przekierować na te już rozpoczęte? Ale jeśli z jakiejś serii zrezygnowaliście, to dajcie znać.

Wiem, ze powoli wydajemy serie dalej, ale wydajemy np SOLO, generalnie bedziemy odchodzic od serii (w sensie zadnych nowych) i bedziemy stawiac na zbiorcze wydania.

Nie martwcie sie bedzie Bezprawie, bedzie Slaine, Stickleback itp. Problematyczne jest tylko ABC Warriors: Wojna Volganska - ale cos wymyslimy 
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3800 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 13:55:28 »


podobna sytuacja co z Burton & Cyb :( ale ja mam wrazenie, ze gdzies mi mignelo - nie wiem czy nie w hiszpanii - wznowienie kronik Cazy - sprawdzi sie :)

Jaki przy hiszpanii jestesmy to od lat kusi mnie wydanie Hombre - to jest rewelacyjna rzecz - wznowiona ostatnio w mega duzym integralu (pisze bo jak ktos ukradnie pomysl to tez sie uciesze ;) )
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3801 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 14:37:02 »
Jaki przy hiszpanii jestesmy to od lat kusi mnie wydanie Hombre - to jest rewelacyjna rzecz - wznowiona ostatnio w mega duzym integralu (pisze bo jak ktos ukradnie pomysl to tez sie uciesze ;) )
Caza, Hombre... Muszę przyznać, że pomysły masz pierwszorzędne. Kibicuję.

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3802 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 14:41:23 »
od lat kusi mnie wydanie Hombre - to jest rewelacyjna rzecz - wznowiona ostatnio w mega duzym integralu (pisze bo jak ktos ukradnie pomysl to tez sie uciesze ;) )

o to to Hombre to też fajny kierunek co prawda wolałbym Cazę, ale tutaj też bym się ucieszył. Pamiętam jak lata temu uderzyła mnie w nim brutalność ofc później trochę się człowiek opatrzył i pewne rzeczy spowszedniały, ale i tak zapadający w pamięć tytuł.

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3803 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 18:32:53 »
Hombre - TAK, poproszę! :)

Kilka lat temu na KW rozmawiałem z Taurusami na temat temat Hombre, chcieli wtedy go wydać ale ponoć były problemy z licencją (jeśli dobrze pamiętam, to nie wiadomo było kto w sumie ma prawa). Jeśli od tego czasu wyszedł jakiś integral to może sprawa już się wyjaśniła, byłoby super mieć to u nas na rynku.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3804 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 12:57:13 »
Panini ma prawa

568 stron - powlowa w czerni i bieli, druga polowa w kolorze
przy obecnych cenach papieru ja sie w to nie bawie ;)

https://www.panini.es/shp_esp_es/hombre-shomb001-es01.html

ps. dalem cyne chlopakom z taurusa - moze rusza temat ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Kwiecień 2022, 13:48:52 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3805 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 13:55:05 »
ps. dalem cyne chlopakom z taurusa - moze rusza temat ;)
O nieeeee... :P

Offline Rodrigues

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3806 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 14:11:15 »
Najpierw chęci narobią a później cyną handlują  ::)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3807 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 14:30:30 »
Mowilem wam kochani - lista komiksow do wydania liczy u mnie okolo 400 pozycji
i ciagle przybywa

a tam napisze co m.in. chodzi mi po glowie (jak ktos podlapie to tez sie uciesze ;) - pamietacie ten komiks z CDN?



chcecie? ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3808 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 15:09:06 »
Mowilem wam kochani - lista komiksow do wydania liczy u mnie okolo 400 pozycji
i ciagle przybywa

a tam napisze co m.in. chodzi mi po glowie (jak ktos podlapie to tez sie uciesze ;) - pamietacie ten komiks z CDN?



chcecie? ;)
Nie, wolę Hombre i Slaina

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3809 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 15:14:44 »
Mowilem wam kochani - lista komiksow do wydania liczy u mnie okolo 400 pozycji
i ciagle przybywa

a tam napisze co m.in. chodzi mi po glowie (jak ktos podlapie to tez sie uciesze ;) - pamietacie ten komiks z CDN?



chcecie? ;)
Może, ale zdecydowanie PO Cazie, Hombre, Slainie.