Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551868 razy)

0 użytkowników i 29 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3525 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 11:09:57 »
Ja bym się chętnie dowiedział, czy jest szansa na kontynuację Bezprawia w najbliższym czasie...

Offline Frank_C

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3526 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 11:27:06 »
Ja bym się chętnie dowiedział, czy jest szansa na kontynuację Bezprawia w najbliższym czasie...
Dodałbym jeszcze Uniwersum Sędziego Dredda Martwy Świat.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3527 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 15:32:39 »
No i koniec stycznia  braki papieru na rynku, brak zapowiedzi...
Oj czarno to widzę. Boję się że nie dostaniemy nic na luty

no dobrze na rynku nie jest, ale juz konczymy Solo i DUAM - cena okladkowa skoczy tak o 5zl w porownaniu do podobnych objetosciowo komiksow wydanych przez nas jak np Brygada - mam nadzieje ze przezyjecie - w kontakcie :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3528 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 02:57:39 »
no dobrze na rynku nie jest, ale juz konczymy Solo i DUAM - cena okladkowa skoczy tak o 5zl w porownaniu do podobnych objetosciowo komiksow wydanych przez nas jak np Brygada - mam nadzieje ze przezyjecie - w kontakcie :)
I to jest wiadomość na którą czekałem . Pal fuks te 5 złotych, to żadna podwyżka. A propo mam nadzieję, że już zaklepaliście licencję na dinozaury i kadilaki. ;) 8)

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3529 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 08:25:25 »
I to jest wiadomość na którą czekałem . Pal fuks te 5 złotych, to żadna podwyżka. A propo mam nadzieję, że już zaklepaliście licencję na dinozaury i kadilaki. ;) 8)

Cos wiesz ze ktos to zaklepal w Polsce ?!

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3530 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 13:26:53 »
I to jest wiadomość na którą czekałem . Pal fuks te 5 złotych, to żadna podwyżka. A propo mam nadzieję, że już zaklepaliście licencję na dinozaury i kadilaki. ;) 8)

ciesze sie, ze tak myslisz o cenie :) my nie jestesmy zadowoleni podobaly nam sie wczesniejsze ceny za druk - to jest nieprawdopodobne zeby w ciagu dwoch miesiecy cena skoczyla o 1/3 w gore
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Liarus

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3531 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 08:11:03 »
Ja i tak mam wrażenie że tutaj większość z nas to  "sponsorzy" Studia Lain jak na Patronie i kupujemy wszystko jak leci. Wiadomo jaka sytuacja. Wiadomo że te 5 zł było nieuniknione. Czekam na kolejną pozycję.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3532 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 12:28:18 »
Ja i tak mam wrażenie że tutaj większość z nas to  "sponsorzy" Studia Lain jak na Patronie i kupujemy wszystko jak leci. Wiadomo jaka sytuacja. Wiadomo że te 5 zł było nieuniknione. Czekam na kolejną pozycję.

i za to wielkie dzieki ludziska - dzieki wam mozemy wydawac komiksy czy jarac sie swoja pasja :) najchetniej bysmy jak egmont wydawali po 50 miesiecznie ;)

no i fajnie ze nasze gusta sie w wiekszosci przypadkow pokrywaja i nie tylko ja mam syndrom Heavy Metalu ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Arne

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3533 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 13:30:51 »
No. Mam chyba wszystko od Was ( kilka nawet w dwóch wariantach).
Tak przy okazji zapytam jeszcze : co z wojna wolganska?

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3534 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 15:15:03 »
Wiem, ze gadamy o tym od lat -ale stickleback i wojna musza poczekac na lepsze czasy :( bedziemy na to robic zbiorke, bo inaczej chyba sie tego nie da zrobic

a teraz cos poztywnego - mozliwe ze tak bedzie wygladac limitka nowego solo

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Klima

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3535 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 16:01:13 »
Super okładka ale ten podtytuł "legatus" trochę słabo czytelny ale to tylko moja opinia.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3536 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 16:16:47 »
Wiem, ze gadamy o tym od lat -ale stickleback i wojna musza poczekac na lepsze czasy :( bedziemy na to robic zbiorke, bo inaczej chyba sie tego nie da zrobic
Nie brzmi to zbyt konkretnie, a jak zostało już zauważone, gadacie o tym od lat. Poprzedni i jeszcze wcześniejszy rok to byl swietne czasy na zbiorke, ale przespaliscie. Swoja droga obietnice byly wielokrotne, ze wyjdzie calosc, a w przypadku nieudanej zbiorki to wyjdzie, czy nie?  8)
« Ostatnia zmiana: Cz, 03 Luty 2022, 16:41:55 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3537 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 16:19:53 »
Najgorsze że wciąż to samo, że musi być zbiórka. I żadnej nie ma...

Online michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3538 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 17:12:33 »
Wiem, ze gadamy o tym od lat -ale stickleback i wojna musza poczekac na lepsze czasy :( bedziemy na to robic zbiorke, bo inaczej chyba sie tego nie da zrobic

a teraz cos poztywnego - mozliwe ze tak bedzie wygladac limitka nowego solo


Czyli rozumiem, że podstawowa będzie zawierała więcej akcji, tak aby pasowała do poprzednich?

Offline s-ebola

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3539 dnia: Cz, 03 Luty 2022, 19:33:04 »
Super👍można poprosić przybliżony termin przedsprzedaży?