Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808468 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #375 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 16:30:51 »
Yes! 

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #376 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 16:31:19 »
Za fb:

Premiery Emefki zaczęliśmy klasyką i klasyką kończymy.
Zapomniałeś o jeszcze jednej premierze na Emefce. 2. tom Dinozaurów w komiksie (mówiąc szczerze, spodziewałem się, że to wydadzą w grudniu):

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #377 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 16:32:13 »
Miejmy nadzieję Itachi, bo Screamowe ceny już same w sobie są wysokie. Jak dojebią jeszcze "kolekcjonerskie" i "limitowane" to biorę przykład z dona.

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #378 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 16:36:00 »
Za fb:
Premiery Emefki zaczęliśmy klasyką i klasyką kończymy. Ostatnia nowość to tom jednej z najwybitniejszych serii europejskiego komiksu.
Premiera jednej z opowieści z cyklu miała wprawdzie miejsce dawno, dawno temu w Polsce ale uznaliśmy, że pora na więcej, w nowej kolekcjonerskiej wersji.
Mroczne Miasta - GORĄCZKA URBICANDYJSKA


O kur...., nie wierzę, doczekałem się.
Alleluja

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #379 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 16:56:08 »
Łojej, ile ja się o tych miastach nasłuchałem na tym forum... trzeba będzie kupić. Scream ładnie ostatnio dorzuca do pieca, oby tak dalej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #380 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 17:18:39 »
Fantastyczna wiadomość. Czytałem Mury Samaris i bardzo polecam.
Łyżka dziegciu - Scream na razie napisał o wydaniu "tomu serii". Zakładam, że było to celowe sformułowanie, będą patrzeć na sprzedaż i dopiero wtedy zdecydują o wydaniu kolejnych (innymi słowy - nie było komunikatu "będziemy wydawać Mroczne Miasta").
No i mam nadzieję, że będą mieli możliwość i zdecydują się na wydawanie jednak trochę grubsze niż pojedynczych tomów. Zakładając optymistyczna wersję wydawania  albumu na 6 miesięcy to minie 6 lat do wydania ostatniego.

ALE na razie - ten komiks to zakup obowiązkowy! I jaka piękna okładka.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #381 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 17:41:05 »
Łojej, ile ja się o tych miastach nasłuchałem na tym forum... trzeba będzie kupić. Scream ładnie ostatnio dorzuca do pieca, oby tak dalej.

Nie czytałeś Mrocznych Miast? Co ty, jesteś młodym czytelnikiem komiksów, czy po prostu niedzielnym komiksiarzem?  ;)

Łyżka dziegciu - Scream na razie napisał o wydaniu "tomu serii". Zakładam, że było to celowe sformułowanie, będą patrzeć na sprzedaż i dopiero wtedy zdecydują o wydaniu kolejnych (innymi słowy - nie było komunikatu "będziemy wydawać Mroczne Miasta").
No i mam nadzieję, że będą mieli możliwość i zdecydują się na wydawanie jednak trochę grubsze niż pojedynczych tomów. Zakładając optymistyczna wersję wydawania  albumu na 6 miesięcy to minie 6 lat do wydania ostatniego.

No właśnie, też mam obawy, że będzie: jeden tom od Manzoku na miękko w standardowym europejskim formacie, długo, długo nic... drugi tom od Scream Comics na twardo w powiększonym formacie, długo, długo nic...  :-\
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 17:44:53 wysłana przez ramirez82 »

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #382 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 17:45:02 »
Smiale wnioski. Po prostu nie czytalem kolego. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arion Flux

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #383 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 18:13:15 »
Ja czytałem w niedziele. I świetle powyższych spostrzeżeń kolegów, Macka i Ramireza, co do przyszłości serii, moim zdaniem trafnych, teraz nie wiem czy się cieszyć tym anonsem, czy też martwić.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #384 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 18:48:15 »
Na razie nie mają w planach wznawiania Murów Samaris (pytałem), więc kupiłem sobie właśnie na Allegro.
Nie czytałeś Mrocznych Miast? Co ty, jesteś młodym czytelnikiem komiksów, czy po prostu niedzielnym komiksiarzem?  ;)
Ja nie czytałem. Okazało się, że jestem dość niedzielnym. :D Ale jak przyjdzie, to w końcu poznam.

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #385 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 18:59:15 »
jeśli chodzi o Mroczne... to cieszę się z każdej inicjatywy, może być i na papierze dla trybuny ludu, kupię cokolwiek i wszystko (ech, jak ci forumowicze się prześcigajo w deklaracjach!).
NATOMIAST
jeśli wrócę myślą do Bouncera, to aż mję skręca z bezsilnego bezdechu,.,., achżebyż ich pokręciło! każden niedouczony niedouk wie, jak to jest u nas z tymi wydaniami, to chyba poważny wydawca też wie, prawdaż? szkurnaższ jego itakdalej... uznaję Bouncera za naprawdę zacną serię, ale nie chcę takiej następnej cegłówki, mającej w sobie 5/7 takiej, którą większość z zainteresowanych już ma. czekam na te brakujące, a sie nie doczekam to kupiem kaj indzi! ech, szkoda słów, panie... jak dla mnie Krzykacze spadli tak nisko w moim rankingu szerokopojętej postawy fair, że z ich poziomu to już nawet nie widać tego dobrego przykładu, jaki daje taki na ten przykład Ongrys! zatem nie ma szans na przejęcie dobrych wzorców, paniepanie....

edit
Na razie nie mają w planach wznawiania Murów Samaris (pytałem), więc kupiłem sobie właśnie na Allegro.Ja nie czytałem. Okazało się, że jestem dość niedzielnym. :D Ale jak przyjdzie, to w końcu poznam.
nie czytałeś?? nie mów!, zrób coś dla mnie, proszę - przeczytaj Mury już teraz nał! znając Twe preferencje, jeśli się nie spodoba, to zjem swoją nową fajkę
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:02:11 wysłana przez tuco »

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #386 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:05:36 »
Ja czytałem w niedziele.

Ja nie czytałem. Okazało się, że jestem dość niedzielnym. :D

Nie no, to był tylko żarcik w odniesieniu do:

Ja zagłosowałem na DC, niemniej dostrzegam od dawna tendencję, że u ludzie starszych i siedzących głęboko w komiksie zawsze DC będzie statystycznie wygrywać, a u dzieciaków i niedzielnych komiksiarzy większą sympatię statystycznie będzie budzić Marvel. Takie spostrzeżenie które jak widać i u nas na forum znalazło odzwierciedlenie.


Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #387 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:10:02 »
Weź te suchary bo kruszysz. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #388 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:13:48 »
Na razie nie mają w planach wznawiania Murów Samaris (pytałem), więc kupiłem sobie właśnie na Allegro.Ja nie czytałem.
Czyli wydają od drugiego tomu, w całkiem innym formacie, niż pierwszy i nie wiadomo, czy wydadzą dalej?

To takie.... meh.

donT (albo ktoś inny :) ) ile tomików IDW wydało? Coś mi guglanie nie idzie :-\

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #389 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:16:17 »
nie czytałeś?? nie mów!, zrób coś dla mnie, proszę - przeczytaj Mury już teraz nał! znając Twe preferencje, jeśli się nie spodoba, to zjem swoją nową fajkę
Panie,
Jam tych Murów nie czytał, ale poznam i radował się będę wydaniem tomu drugiego. Ale nie obrażajta mi tu Screamów za przykład postawy godnej Ongrysa podając, jeżeli owi Ongrysi na rynek rzucili integrale zawierające 5/8 Chmielu władców już w Rzeczpospolitej widzianych.  ;) Takowy integral 1-7 na mitycznym Zachodzie od dawna występuje w naturalnym środowisku, a u nas na Allegro. Cieszę się z niego bardzo fest, tak jak ze złotego integrala Władców.

Czyli wydają od drugiego tomu, w całkiem innym formacie, niż pierwszy i nie wiadomo, czy wydadzą dalej?

To takie.... meh.
No meh, ale nie narzekam i kupię. :)