Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808507 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4470 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 17:05:42 »
Albo jak będzie na festiwalu w koszu za 30-40 zł :) Tak wczoraj wziąłem 2 tytuły Jodorowsky'ego, których za pełną cenę nie planowałem kupować, bo opinie mieszane, a tak zaryzykować można. A Fanfulla Pratta za 15 zł to już w ogóle była okazja ;)

Offline Mario

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4471 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 17:21:17 »


Czytał ktoś już "Trzecie oko"? Bo się waham, czy brać.

Autor kanału: 9,5/10

Pozdrawiam

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4472 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 17:23:29 »
Tyle, że to nawet na bedetheque nie ma "rozsądnych" ocen.

Oceny jak oceny, ale i w komentarzach ludzie podkreślają że rysunki wybitne, natomiast scenariusz leży, to samo przy kolejnym tomie.

Offline Necr09

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4473 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 19:13:09 »
Czytał ktoś już "Trzecie oko"? Bo się waham, czy brać.

Jak masz ochotę na bardzo dobre, aczkolwiek specyficzne rysunki, "Gigachada" jako głównego bohatera i scenariusz stworzony za pomocą chatuGPT to możesz dać szanse ;)
FGO: 758,469,198

Offline Eyeless

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4474 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 19:48:20 »
Oceny jak oceny, ale i w komentarzach ludzie podkreślają że rysunki wybitne, natomiast scenariusz leży, to samo przy kolejnym tomie.
Właśnie o to chodzi. Ja wiem, że Ledroit nie musi każdemu podchodzić ale graficznie jest to bardzo wysoka półka ... a tu mimo wszystko oceny/komentarze dramatyczne.

Offline _Paweł

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4475 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 00:47:45 »
Mam pytanie o 24 Godziny Le Mans, obydwa tomy. Od jakiego wieku można dziecku czytać te komiksy? Występuje krew, golizna, przekleństwa? A jak przystępna jest treść? Mówimy tu o dziecku z zerówki.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4476 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 08:26:51 »
Mam pytanie o 24 Godziny Le Mans, obydwa tomy. Od jakiego wieku można dziecku czytać te komiksy? Występuje krew, golizna, przekleństwa? A jak przystępna jest treść? Mówimy tu o dziecku z zerówki.
Kupiłem znajomej na prezent, bo jara się ona motoryzacją. Udało mi się przejrzeć jak rozpakowała. Golizny nie widziałem, tak samo jak krwi. Co do przekleństw to nie wiem, bo dialogów nie czytałem. Rysunkowo komiksy wyglądają bardzo dobrze. Dopytam jeszcze ją to potwierdzę.

Offline NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4477 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 14:03:03 »
Dopytam jeszcze ją to potwierdzę.

Lepiej przejrzeć bo można się przejechać tak jak ja na "Grand Prix" Marvano gdzie do bazującej na faktach historycznych fabuły i zarąbistych rysunków wciśnięto wątek totalnie od czapy czyli wymyślonego bohatera i jego kazirodczy romans z własną ciotką (sic!)

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4478 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 15:06:30 »
Romans z ciotką  jest kazirodczy?

Offline NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4479 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 15:14:06 »
Romans z ciotką  jest kazirodczy?

To była siostra matki albo ojca o ile pamiętam.

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4480 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 15:37:46 »
Okej, rozumiem. To było produkujące pytanie. Dawno.czytalem Grand Prix i wogole tego wątku nie kojarzę. Ale, co jest w nim od czapy?. Takie romanse się zdarzały i zdarzają.

Offline Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4481 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 15:40:54 »
Romans z ciotką  jest kazirodczy?

Tak. A co, chcesz nam o czymś opowiedzieć?

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4482 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 15:47:25 »
Że uważam Grand Prix za najnudniejszy komiks Marvano. I z chęcią przrczytalbym go jeszcze raz. I że nie postrzegam świata zero-jedynkowo.

Offline NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4483 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 19:24:36 »
Okej, rozumiem. To było produkujące pytanie. Dawno.czytalem Grand Prix i wogole tego wątku nie kojarzę. Ale, co jest w nim od czapy?. Takie romanse się zdarzały i zdarzają.

Ten wątek jest zupełnie zbędny. W komiksie występują autentyczne historyczne postacie zawodników, autentyczne imprezy sportowe i samochody, mógłby być z tego bardzo fajny komiks historyczny bo to się działo w tym okresie w sporcie samochodowym jest wystarczająco ciekawe bez wciskania tam zmyślonego gościa romansującego z ciotką.

Online Takesh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4484 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 23:16:57 »
Ja też tego wątku nie pamiętam. Ale pamiętam, że komiks mi się podobał. Czuć było mocno atmosferę wyścigów tamtych lat, ich krótkie żywoty pełne zawrotnej prędkości... To dobry komiks. Muszę go sobie odświeżyć....