Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808412 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3795 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 13:50:21 »
No, wygląda to zachęcająco. Co prawda szkoda, że to chyba raczej dosłowne adaptacje książek. Ale może to i lepiej...

Offline Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3796 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 14:26:02 »
Jeśli ktoś chce sobie pooglądać jak to wygląda to tutaj 30 stron z Draculi:
https://www.bdgest.com/preview-2814-BD-dracula-bess-recit-complet.html
A tutaj 20 z Frankensteina:
https://www.bdgest.com/preview-3354-BD-frankenstein-bess-adaptation-de-georges-bess.html

Offline Takesh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3797 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 14:38:37 »

Offline Alfman

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3798 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 15:34:10 »
Jprdl....

Biorę oba!

Poczekaj na ceny  ;)

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3799 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 16:37:36 »
Cytuj
A skoro znów jesteśmy przy Jodorowskim. Wiele pytań fanów Borgii pytało o kontynuację czyli "Le Pape terrible" (w polskim wydaniu prawdopodobnie "Przerażającego papieża") czyli trzytomową serię Jodorowskiego i Theo. Planujemy w grudniu w wydaniu tylu integral. Trudno powiedzieć, czy to już czy jeszcze nie klasyka, ale uznaliśmy że wydany w 2009 roku komiks wydamy także w okładce limitowanej zgodnej z limitowaną Borgią.


Cytuj
Zapewniamy też, że w tym roku będzie mieć premierę opóźniony w stosunku do planów album 'Trzecie oko" doskonale Wam znanego twórcy Wiki i Requiem, czyli Oliviera Ledroit. Tym razem scifi, ale nadal graficznie odjazd... Poniżej okładka tomu 2.


Cytuj
Wiele osób pytało nas o kontynuację Synów El Topo Jodorowskiego, tytułu czy też serii która bezpośrednio nawiązuje do kultowego wręcz dzieła filmowego Jodorowskiego.
Tak, w 2023 r. będzie premiera ostatniego czyli trzeciego tomu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Styczeń 2023, 16:51:55 wysłana przez Midar »

Offline bfg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3800 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 17:13:55 »

Offline donT

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3801 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 17:39:19 »
Tez sie troche boje cen jakie Krzykacze zazycza sobie za te dwie perelki, ale biore bankowo. Najwyzej odpuszcze sobie cos innego, ale Dracule i Frankensteina wezme obowiazkowo.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3802 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 17:52:16 »
Cytuj
A skoro znów jesteśmy przy Jodorowskim. Wiele pytań fanów Borgii pytało o kontynuację czyli "Le Pape terrible" (w polskim wydaniu prawdopodobnie "Przerażającego papieża") czyli trzytomową serię Jodorowskiego i Theo. Planujemy w grudniu w wydaniu tylu integral. Trudno powiedzieć, czy to już czy jeszcze nie klasyka, ale uznaliśmy że wydany w 2009 roku komiks wydamy także w okładce limitowanej zgodnej z limitowaną Borgią.

Tylko seria chyba ma 4 tomy jak ktoś zauważył w komentarzach
https://www.bedetheque.com/serie-21465-BD-Pape-terrible.html

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3803 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 19:54:57 »
"Le Pape terrible" (w polskim wydaniu prawdopodobnie "Przerażającego papieża")
przerażający polski tytuł. obstawiam, że jednak będzie inny.

Offline Warpath

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3804 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 20:35:12 »
IMO bardziej by pasowało Potworny.

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3805 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 20:40:05 »
IMO bardziej by pasowało Potworny.
interesujące, bo też tak sądzę :)
Przerażający papież bardziej pasowałoby do B-16.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3806 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 21:05:24 »
Ok! Mamy to! Cieszę się bardzo bo Bess jest absolutnym geniuszem a jego czarno-białe plansze są przecudne.



Są przynajmniej dwie wersje tych komiksów - pierwsza tylko z tuszem, a druga z dodanymi gradientami.
Ta surowa wersja dużo bardziej mi się podoba, bo te gradienty kompletnie nie pasują do rysunków i psują odbiór.
















Offline Megatron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3807 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 21:38:54 »
Piękny komiks, który za rok zostanie wyprzedzony w topkach przez jakieś dziadostwo skrobane kurzym pazurem, ale rodzime i podejmujące trudną tematykę którą mam w nosie :)

Ukłon dla Scream, gdyż w tej chwili Drakula to dla mnie top zakupów na 2023r.

Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3808 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 21:52:44 »
Są przynajmniej dwie wersje tych komiksów - pierwsza tylko z tuszem, a druga z dodanymi gradientami.
Ta surowa wersja dużo bardziej mi się podoba, bo te gradienty kompletnie nie pasują do rysunków i psują odbiór.
Zdecydowanie wersja surowa! Zgadzam się :)

Piękny komiks, który za rok zostanie wyprzedzony w topkach przez jakieś dziadostwo skrobane kurzym pazurem, ale rodzime i podejmujące trudną tematykę którą mam w nosie :)

Ukłon dla Scream, gdyż w tej chwili Drakula to dla mnie top zakupów na 2023r.
Doskonale! No, Pan ma zawsze rację! Doskonale! XD Absolutnie mam podobne zdanie. Krytyka Polityczna znowu wybierze komiksem roku jakąś "Samotność Komiksiarza" i będzie jak w roku 1980 kiedy to Oskara za najlepszy film zdobyła "Sprawa Kramerów", wygrywając z "Czasem Apokalipsy"  8)

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3809 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 21:59:04 »
Widzę, że i do komiksowa doszła moda z giereczkowa - ocenianie po samej grafice.