Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808519 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3615 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 08:40:32 »
Raz, dwa razy, no może nawet trzy to bym uwierzył, ale co chwilę przed jakimś festiwalem? No nie wiem :-X

Offline Random_Hero

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3616 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 09:02:51 »
Ja tam właściwie to lubię kiedy u wydawcy komiksy "magicznie" się znajdują. Nie muszę za niego przepłacać ani kombinować jak go zdobyć. Poza tym wiem że to będzie nówka sztuka. Poniżej dowod. Dziś odebrany z paczkomatu.
https://ibb.co/QXVs1NG

Offline Teli

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3617 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 09:27:15 »
W piwnicy Scremu znajdują się gwiezdne wrota, szafa do Narni, TARDIS, ta zabawna platforma z "Avengers: End Game" i garaż w którym stoją dwa deloreany. Wszystko to używane jest na tydzień przed każdym możliwym festiwalem w celu zapewnienia spragnionym komiksiarzom jeszcze jednego egzemplarza tego dawno wyprzedanego nakładu. A że takie rarytasy na stoisku trochę droższe, cóż podróże czasoprzestrzenne kosztują.
Takie są fakty.

Przecież żaden szanujący się wydawca nie schowa do piwnicy kilku pudeł perełek tylko po to żeby przez dziesięć kolejnych lat handlować nimi na festiwalach. Jakieś ploty i pomówienia tu szerzycie  ::)

Offline keram2

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3618 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 16:37:08 »
Raz, dwa razy, no może nawet trzy to bym uwierzył, ale co chwilę przed jakimś festiwalem? No nie wiem :-X

Pół roku temu, na pierwszym FiiKu mieli swoje stoisko, widzę, że leży tam pewien lotniczy integral, którego nie mam, już chcę podejść i zapytać, gdy słyszę jak sprzedawca mówi do kogoś: "to już ostatnie egzemplarze, więc bez rabatu" (czy jakoś tak).
Od razu odszedłem, bo wnerwia mnie takie podejście.
 

Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3619 dnia: Pt, 21 Październik 2022, 11:41:57 »
Pół roku temu, na pierwszym FiiKu mieli swoje stoisko, widzę, że leży tam pewien lotniczy integral, którego nie mam, już chcę podejść i zapytać, gdy słyszę jak sprzedawca mówi do kogoś: "to już ostatnie egzemplarze, więc bez rabatu" (czy jakoś tak).
Od razu odszedłem, bo wnerwia mnie takie podejście.
Dziwne. Ja zawsze słyszę "to już ostatnie egzemplarze" więc z dużym rabatem, żeby nie wieźć tego z powrotem". Kilka tytułów udało mi się kupić w naprawdę zajebistej cenie.

Offline Teli

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3620 dnia: Pt, 21 Październik 2022, 11:54:29 »
A to chyba zależy czy przychodzisz rano czy  wieczorem :)

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3621 dnia: Pt, 21 Październik 2022, 12:01:13 »
A to chyba zależy czy przychodzisz rano czy  wieczorem :)
Ja to tak byłem na Jesiennych Targach Książki (Arkady Kubickiego, 15-18/09) około 15stej, gdy impreza trwała do 18stej i wytargowałem około 33% upustu na jakieś starocie i jakieś nowości, ale wcisnął mi komiks, którego aż tak bardzo nie chciałem (wydałem ponad 5 stówek). Dobry rabat? Czy można było pojechać na 18stą i wyciągnąć więcej? ;)

Offline plast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3622 dnia: Pt, 21 Październik 2022, 12:37:38 »
Dziwne. Ja zawsze słyszę "to już ostatnie egzemplarze" więc z dużym rabatem, żeby nie wieźć tego z powrotem". Kilka tytułów udało mi się kupić w naprawdę zajebistej cenie.

To pewnie zależy czy chodzi o ostatnie egzemplarze "które zabraliśmy z magazynu" czy "które w ogóle mamy na stanie i dodruku nie będzie" ;)

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3623 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 14:50:06 »
Cytuj
Ocalała choć opóźniona, za tydzień na rynku.🙂 Lady Spitfire mamy nadzieję, że także doleci z drukarni. 🙂
Jeszcze raz wielkie sorki, że kazaliśmy Wam tak długo czekać. \
Obie okładki Lady to okładki wydań regularnych, bez różnicy w cenie i rabacie. Natomiast Ocalała, wzorem innych komiksów z serii Klasyki Komiksu, dostępna będzie w dwóch okładkach.  W tym limitowanej materiałowej z tłoczeniami i obwolutą (250 szt.). W tym przypadku, rabat będzie niższy od okładki podstawowej.




« Ostatnia zmiana: Cz, 10 Listopad 2022, 14:52:57 wysłana przez Midar »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3624 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 14:55:05 »
Standardowo na okładce limitki naga kobieta, można by nawet wysnuć wniosek, że determinantą klasyki komiksu są cycki.

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3625 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 15:00:02 »
Stara zasada sex sells, mozna sobie tłumaczyć ze przecież tego nie kupuja nastolatkowie, ale jak ktos ma wydać więcej zawsze trochę erotyki pomaga mu w wyborze.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3626 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 15:02:00 »
To dziwne, że sex sells w przypadku 250 egzemplarzy limitki, a sex not sells w przypadku wersji regularnej w wyższym nakładzie.

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3627 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 15:07:05 »
Jakby to byla jednakowa.cena to mialbys rację, ale.jak klient ma zaplacic więcej to chcą uatrakcyjnić okladke limitowaną, wychodzą z założenia ze wlaśnie ten element przechyli szalę podczas zakupu.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3628 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 15:08:38 »
Tzn. ja się nie spieram z tobą, pewnie z takiego założenia oni wychodzą. Śmiem tylko wątpić czy im to sprzeda chociaż jeden egzemplarz więcej.

Offline Alexandrus888

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3629 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 16:44:03 »
Podstawowa wersja mi bardziej pasuje. I to nie że względu na cenę.