Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808531 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline VooDoo-79

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3525 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 20:47:12 »
Niestety właśnie nadszedł dla mnie moment w którym muszę zacząć selekcjonować i rezygnować z zakupu komiksów a co najgorsze z serii które już zacząłem kupować i miałem zamiar je ukończyć jak w przypadku Mroczne Miasta. Cena najnowszego zwala mnie po prostu z nóg 119,99 zł za raptem 128 str. w dodatku w miękkiej oprawie to już dla mnie cena zaporowa. Rozumiem że papier zdrożał itd. ale inne wydawnictwa pokazują że jednak można nie śrubować tych cen aż tak wysoko jak robi to Scream. :(

Offline Nowicjusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3526 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 20:53:11 »
Nowa Borgia😀 to super pewnie zaraz będzie wysyp ofert starych wydań

Offline Rodrigues

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3527 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 20:53:23 »
Względem Borgii jeszcze nie wiem, ale z erotyzujących twórców przysposobił bym chętniej Lornę Azpiriego .  Na doubleScreamy idealnie nadaje się Burton i Cyb, a na ten moment wyczekuję Owadów w komiksie i Malcoma Maxa.

Azpiri Team +1  ;)

Offline radioblackmetal

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3528 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 21:50:25 »
Azpiriego mało w Polsce wydano. Przydałoby się więcej
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Komediant

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3529 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 12:32:52 »
Ale po co? Przecież to co wyszło było strasznie słabe. Pretekstowy scenariusz i cukierkowe rysunki, nie dziwi mnie ze tak mało wyszło i dotąd jakos nikt się o więcej nie dopominał.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3530 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 16:57:20 »
Cytuj
Pewnie niejeden młody chłopak marzył i marzy o podpisaniu kontraktu z CF Barceloną. Robert Lewandowski spełnił to marzenie w wakacje, postanowiliśmy i my pójść jego śladem i... podpisaliśmy umowę z tym kultowym klubem na... publikację polskiego wydania komiksu o Barcelonie! 🙂
Pierwszy z dwóch planowanych tomów o młodych piłkarzach realizujących swoje marzenia w La Masii, ukaże się już za tydzień!
Porozmawiamy z Panem Robertem i sztabem trenerskim klubu, może zwolnią go z  meczu i przyjedzie do Łodzi podpisywać albumy podczas MFKiG. 😉



Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3531 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 17:23:23 »
Ładnie się podpinają pod hype, przy okazji o Realu mogliby wydać. :P

BTW, nie to, żebym miał to kupić, ale ciekawią mnie przykładowe strony. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3532 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 17:48:05 »
Podobno Lewandowski ma promowac ten komiks - w tej kategori jeszcze nic nie reklamowal, moze do Lodzi  przyjedzie i bedzie podpisywal  - dlatego tak malo w tym roku gosci z zagranicy, nawet mistrz Rosinski odpuscil  - potwierdzone info :D

Offline Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3533 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 13:56:02 »
Gildia zaczęła wrzucać na sklep wrześniowe zapowiedzi o których Scream już wspominał na FB:
Mroczne Miasta - Brüsel - 119,99 zł - 128 stron
https://www.gildia.pl/literatura/535049-mroczne-miasta-brusel
Screaming Planet - 119,99 zł - 124 strony
https://www.gildia.pl/komiksy/535046-screaming-planet
Saga Alandora - 119,99 zł - 120 stron
https://www.gildia.pl/komiksy/535047-saga-alandora
Ludwisia Dowcipnisia - Cała ja - 59,99 zł - 44 strony
https://www.gildia.pl/komiksy/535048-ludwisia-dowcipnisia-cala-ja

A robmydobrze.pl dodało na sklep kolejną wrześniową zapowiedź:
Szalona z Sacré-Cœur - 184,99 zł - 196 stron
https://robmydobrze.pl/produkt/szalona-z-sacre-coeur/
Szalona z Sacré-Cœur (wydanie limitowane)
https://robmydobrze.pl/produkt/szalona-z-sacre-coeur-wydanie-limitowane/

Cena kosmiczna. To już małe Lost in Time wyda w tym samym czasie Maskę Fudo z taką samą liczbą stron i formatem za 145zł, czyli 40zł! taniej. Do tego z większym rabatem, bo da się znaleźć z 30%, a Scream to ostatnio max 25%.
Ja nie wiem jakie oni już muszą mieć niskie nakłady, że tak windują te ceny. Bo jeśli chodzi o liczbę wydawanych w tym roku tytułów to są już na drugim miejscu wyprzedzając nawet Timofa, KG, NSC czy Muchę. Przed nimi tylko nasz gigant Egmont

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3534 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 15:51:44 »
Scream niezle szaleje, ale widocznie sie sprzedaje. Zobaczumy jak dlugo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3535 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 16:07:51 »
Scream niezle szaleje, ale widocznie sie sprzedaje. Zobaczumy jak dlugo.

Ja mam 4 pierwsze tomy tej klasyki w wersjach limitowanych, planowałem mieć całą serię, bo lubię takie rzeczy. Ale przy tych cenach chyba jednak kolejne będę brał w wersjach zwykłych (jeśli w ogóle).

Offline PabloWu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3536 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 16:17:25 »
 Przy tak chorych cenach zacisnę zęby i kupię Mroczne Miasta bo to zajebista seria jest a całą resztę olewam . Od zawsze mieli większe ceny ale teraz to już poprzeczka została wysoko zawieszona.  Idą ramię w ramię z Taurusem wydającym pojedyńcze albumy na twardo za 65 zł.  Ale skoro są na to klienci to widocznie się opłaca, ja mówię pass.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3537 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 16:21:02 »
Kiedyś bym leciał pierwszy kupić. Teraz, przy tej cenie... pozostanę przy mniejszym wydaniu Humanoids.

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3538 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 16:37:05 »
A robmydobrze.pl dodało na sklep kolejną wrześniową zapowiedź:
Szalona z Sacré-Cœur - 184,99 zł - 196 stron

To wydanie jest w kolorze dobrze pamiętam, nie? Mam z tą samą okładką wydanie z Helli, mniejsze i cz-b. Muszę wreszcie przeczytać i ocenić, bo jakoś mi się nie spieszy wydawać 140-150 zeta za większe plansze i kolor, jeśli jest to np. tylko dobre.

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3539 dnia: Pt, 09 Wrzesień 2022, 18:14:44 »
Czy ktoś może wrzucić kilka zdjęć jak wyglada ta seria limitowana z czarna obwoluta ? Z jednej strony kusi - bo lubię serie które są ładnie i podobnie wydane , ale cena i dobór tytułów chyba nie do końca dla mnie … No i jeszcze ta obwoluta … kurde. Nigdy nie wiem co się z nią robi. :)

Ja natomiast komiksy Screamu kupuje raz do roku. Czyli na stoisku w Łodzi. Wtedy zawsze jestem w stanie wywalczyć rabat większy niż te 25 %