Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808408 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3480 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 12:06:12 »
oraz Juan Solo. Rysunki Liu w Królewskiej krwi miały kilka momentów.
Akurat rysunki Bessa to najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić Juanowi Solo. Ten rysownik odstawia większość konkurencji przecież :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3481 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 13:28:37 »


Cytuj
Premiera tego tytułu miała uświetnić obchody rocznicy Bitwy pod Arnhem (wrzesień), ale jak to w czasie działań wojennych bywa, ofensywa się opóźniła i tytuł będzie mieć premierę bliżej rocznicy Bitwy o Ardeny (grudzień). Może zresztą i komiks poświęcony najliczniej wyprodukowanemu przez Amerykanów czołgowi, czyli Shermanowi, bardziej i do tej drugiej bitwy pasuje.
To trzeci tom poświęcony Maszynom wojny, wcześniej ukazały się: Kriegsmaschine i Ta maszyna, zabija faszystów. Tom czwarty w przygotowaniu, planowana premiera w 2023 roku.
Na grudzień planujemy też Spitfire z nowej serii poświęconej wielkim konstrukcjom lotniczym. (prosimi nie mylić z innym naszym premierowym tytułem: Lady Spitfire).

Oby więcej takich tytułów, które mnie w ogóle nie interesują i nad którym nie muszę się zastanawiać jaki mają u mnie priorytet do kupienia, bo mają zerowy ;)

Offline laf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3482 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 14:03:10 »
Oby więcej takich tytułów, które mnie w ogóle nie interesują i nad którym nie muszę się zastanawiać jaki mają u mnie priorytet do kupienia, bo mają zerowy ;)
To już wiem jakie zagadki w konkursie mam zadawać żebyś nie odpowiedział   :P

P.S. Pod warunkiem, że uda mi się jakąś zagadkę zadać  :-\

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3483 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 16:21:59 »


Cytuj
A teraz coś dla nieco młodszych czytelników i ich opiekunów! Przygody szalonej małolaty a la Fizia Pończoszanka czy też z nordycka Pippi langstrumpf.🙂 Komiks polskich autorów, dla polskich dzieciaków!

Scenki z życia Ludwisi Dowcipnisi są pełne humoru i zabawnych sytuacji. Możesz przeczytać jedną planszę w ciągu dnia lub od razu wszystkie!

Ludwisia mieszka z mamą i tatą przy ulicy Żwirka. Chodzi do pobliskiej szkoły, jeździć na hulajnodze i grać na konsoli. Nie lubi matematyki, z którą ona i jej tata mają same problemy. Ludwisia posiada zmysł wnikliwej obserwatorki. Zauważa, ja z wieloma problemami zmagają się jej przyjaciele i za wszelką cenę stara się im pomóc. Rozpętuje się przy tym istny huragan, bo pomysły Ludwisi są naprawdę szalone.

Uwaga! Komiks testowany na dzieciach i to one uznały, że Scream musi je wydać i pragną najbardziej na świecie, książeczki o przygodach Ludwisi na półce z ulubionymi lekturami.

Autorzy będą goścmi stoiska Scream i podczas Targów Książki w Warszawie i podczas Festiwalu w Łodzi. Zapraszamy po rysografy!

@laf z tego też możesz zadawać ;)

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3484 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 16:24:23 »
okładka wyglada koszmarnie

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3485 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 16:27:18 »
Komiks polskich autorów, a na okładce jakieś pseudonimy, które chyba nie są powszechnie znane. Dziwi mnie to.

Online Klima

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3486 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 17:02:50 »
Ja się pytam kiedy Borgia?!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3487 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 13:12:13 »


Cytuj
Wielu było co czekało z pokorą na objawienie potęgi rodu Castaków... I oto mamy dla Was początek sagi...

Przed dominacją Technopapieża, przed Johnem Difoolem i Incalem, przed mocarnymi Metabaronami, był ród Castaków...

Opowieść o pierwszym klanie i ostatnim z rodu.

Dayal, zrodzony w wojnie i gwałcie stanie się pierwszym krokiem na drodze do chwały Metabaronów... ale zanim do tego dojdzie...

Wydanie drugie (poprawione) prequela do Kasty Metabaronów (tomy 1-4 i 5-8) i Metabarona (tomy 1-2, 3-4, 5-6, w przygotowaniu 7-8). Premiera: Targi Książki w Warszawie za... 2 tygodnie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3488 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 16:01:23 »



Cytuj
Moebius z Jodorowskim stanowili mistrzowski duet. Ukoronowaniem ich współpracy był bez wątpienia Incal, który dał początek całemu światowi Incala, nazywanemu też Jodoversum.
Ale ten duet stworzył także tę o to brawurową powieść graficzną. Być może to tylko bajka okrutnie obnażająca drzemiące w człowieku cywilizacji zachodniej zwierzę targane żądzami. Być może rozpaczliwa próba poszukiwania dobra, czystości, piękna w przewrotności, nadmiarze, wszelkiego rodzaju nadużyciach  wobec religii. Ale to czysty Jodo uzupełniony geniuszem Moebiusa? A może odwrotnie?
Alan Mangel alias Zachariasz, profesor filozofii na Sorbonie załamuje się po tym, jak nagle opuszcza go żona. Nawiedzają go dawne demony przybierające postać chimerycznego alter ego w osobie cierpiącego na priapizm młodzieńca, jakim profesor Mangel był dawno temu. Później zakochuje się w swojej studentce Elizabeth, która być może jest z nim w ciąży. Nie wiadomo, czy jest święta, czy szalona. Uważa że urodzi nowego Jana Chrzciciela. Gdzieś po drodze pojawia się arabski diler narkotyków podający się za św. Józefa, a wraz z nim córka szefa kolumbijskiego kartelu w roli Matki Boskiej.
Dwa wydania. Jedno w limitowanej liczbie 250 egz. z materiałową okładką i obwolutą w ramach Klasyki Komiksu. Drugie z okładką klasyczną...

Trochę infantylne jest to erotyzowanie każdej okładki z tej ich klasyki komiksu.

Online pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3489 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 16:05:12 »
Szalona w kolorze czy czarno-biała jak od Hella?

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3490 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 16:43:55 »
W kolorze

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3491 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 17:18:07 »
wg mnie ta erotyzowana okładka jest ciekawsza od tej od hella. zresztą oni chyba dają po prostu alternatywne okładki - tak było w przypadku rozbitków i guliweriany.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3492 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 17:26:03 »
wg mnie ta erotyzowana okładka jest ciekawsza od tej od hella. zresztą oni chyba dają po prostu alternatywne okładki - tak było w przypadku rozbitków i guliweriany.

Tu to jeszcze ma swoje uzasadnienie, podobnie jak w przypadku Guliweriany. Ale w obu tomach Rozbitków i w Kobietach Dzikiego Zachodu to zupełnie nie pasuje i wydaje się dość tanim zagraniem.

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3493 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 17:29:11 »
ale w rozbitkach to są okładki poszczególnych tomów a w przypadku serpieriego bym się zdziwił gdyby dali zwykłą okładkę. zresztą ten gillion s&m też będzie miał okładkę która szczuje cycem obstawiam.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3494 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 17:37:14 »
W kolorze

Auć.. szkoda. Łudziłem sie, że może jednak BW, mimo, ze Humanoids leci z kolorową cały czas.