Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808523 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Genzo

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2835 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 09:10:15 »
numerowany ten incal?
Nie

czyli znowu można się spodziewać dodruku  ;D

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2836 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 09:56:19 »
Najnowszy tom Burmy po niemiecku miałem w rękach i bankowo był  malutki, coś jak format amerykański.
Taki tom: https://m.bedetheque.com/BD-Nestor-Burma-Tome-13-Les-Rats-de-Montsouris-401441.html
Ale poprzednie widziałem chyba w normalnym formacie czyli w A4. I tak, Scream ma format powiększony.
Nie ma co marudzić, drugi Burma ma wielki format, zajebiste oceny i jest bardzo gruby. Uczta się zbliża!

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2837 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 16:15:47 »
Na szybko:

Najnowszy Ingo Romling mała szansa, że na jutro dojedzie. Pozostają wrysy w Malcolm Max.
Czwarte Archiwa Tomb Rider - małe szanse.
Kabuki - już przetłumaczony, tłumacz był nawet przez. chwilę.  na stoisku. PDF-y poszły już nawet do druku.
Nowy  Burma świetnie wydany. Nabyłem za 100 PLN.

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2838 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 16:36:40 »
@Midar, a widziałeś może czy są już Mroczne miasta: Droga do Armilii, miałeś okazję przeglądać? Interesuje mnie tylko ta pozycja, a ze stron przykładowych w sieci i opisu wynika, że plansz komiksowych tam malutko, a album wygląda jak proza przetykana grafikami. Nie chcę kupować kota w worku.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2839 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 16:42:06 »
Kabuki - już przetłumaczony, tłumacz był nawet przez. chwilę.  na stoisku. PDF-y poszły już nawet do druku.
O kurde, mam nadzieję, że ta cała armia redaktorów, tłumaczy i grafików to ogarnęła. Wiadomo że chcę się pośmiać, kiedy kolejny forumowicz na domowym lapku popijając Pepsi i drapiąc się po jajach lepiej ogarnie wygląd plansz Kabuki, ale wolałbym dostać profesjonalnie zrobiony komiks i napisać jak znakomicie wydawca ogarnął ten album.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2840 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 16:42:12 »
@Motyl Dziś nie ma. Odpowiedź wydawcy - może będą jutro.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2841 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 16:44:10 »
Mega czekam na to Kabuki, ale z ogromną dozą dobrej woli nie wierzę żeby byli w stanie to zrobić dobrze. Jeśli się uda to oczywiście odszczekam i zapłacę dowolnie zawyżoną przez nich cenę.

Offline HugoDumont

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2842 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 17:10:04 »
@Midar, a widziałeś może czy są już Mroczne miasta: Droga do Armilii, miałeś okazję przeglądać? Interesuje mnie tylko ta pozycja, a ze stron przykładowych w sieci i opisu wynika, że plansz komiksowych tam malutko, a album wygląda jak proza przetykana grafikami. Nie chcę kupować kota w worku.
Mam oryginał francuski i rzeczywiście stricte plansz komiksowych jest mało, całość jest formą dziennika/pamiętnika ilustrowanego przez często cało lub dwustronicowe rysunki.

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2843 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 17:20:21 »
Cytat: HugoDumont
Mam oryginał francuski i rzeczywiście stricte plansz komiksowych jest mało, całość jest formą dziennika/pamiętnika ilustrowanego przez często cało lub dwustronicowe rysunki.

Dzięki za informację :)

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2844 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 19:44:49 »
Nawiązując do niedawno poruszanej kwestii dojenia Incala... Les Humanoides niedawno wydali Incala b/w (który był podstawą do Screamowego wydania). Teraz zapowiedzieli limitowane wydanie b/w 30x40 XD. W dodatku podzielone na 6 albumów (analogicznie do pierwotnego wydania 30x40 w kolorze). Każdy tom 50 euro, czyli razem jakieś 1400 zł za wydanie ;)

Z mojej strony tym razem pass .... wydanie b/w jest spoko, ale nie wszystko w nim mi sie podoba, o czym wspomniałem wcześniej. Poprzestanę na mniejszym integralu.

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2845 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 19:51:54 »
Czwarte Archiwa Tomb Rider - małe szanse.
Mam nadzieję, że małe szanse na tom 4 na KW a nie w ogóle  >:(
Tak kiepsko się sprzedaje?

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2846 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 21:59:57 »
Slaba sprzedaz Tomb  Raider? A te w miekkiej tak dobrze sie sprzedawaly podobno, czyli lepiej bylo wydac na miekko w tanszym formacie...

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2847 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 23:16:09 »
Mam nadzieję, że małe szanse na tom 4 na KW a nie w ogóle  >:(
Tak kiepsko się sprzedaje?
No jak pokia ich zaorał swoją twórczością, to zwinęli majdan :).

A tak serio, też liczę, że ta mała szansa na tom 4. to dotyczy KW.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2848 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 23:22:33 »
A tak serio, też liczę, że ta mała szansa na tom 4. to dotyczy KW.
Mała szansa nie dotyczy KW, nie dotyczy MFKiG, nawet nie dotyczy Gwiazdki. Ale to jednak mała szansa, a nie „Absolutnie nie!”.

Offline Boro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2849 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 23:47:51 »
W błyskawicznym czasie wydali pod rząd trzy części (i to niezłe grubasy), ale na czwarty ostatni jest mała szansa. Czy tylko ja widzę w tym brak logiki?