Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 446261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1350 dnia: Nd, 02 Styczeń 2022, 09:52:35 »
W styczniu wychodzi Falconspeare, czyli kolejna część serii Pan Higgins wraca do domu. Mam nadzieje, że tym razem NSC nie każe czekać tak długo jak w przypadku Nasze potyczki ze złem.


Offline kv

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1351 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 20:58:25 »
Na stronie NSC pojawiły się już "zapowiadane" zapowiedzi  ;)
Ceny o ok. 2 zł większe, jednakże co dziwne, przynajmniej na razie, żadnych rabatów.

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1352 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 00:42:28 »
W styczniu wychodzi Falconspeare, czyli kolejna część serii Pan Higgins wraca do domu. Mam nadzieje, że tym razem NSC nie każe czekać tak długo jak w przypadku Nasze potyczki ze złem.


No proszę, już trzeci tom opowieści o Europie Wschodniej i wampirach. Pan Higgins mi się podobał, a Nasze potyczki ze złem nawet bardzo. Ten komiks kojarzy mi się klimatem z Klezmerami. A to zdecydowanie dobry kierunek. Wydawało się, że będzie one-shot, a robi się z tego fajna seria. Już trójka. :) To ma ten fajny swojski karpacki wampirzy klimacik jak w filmie Polańskiego, zamiast nadętego z tymi wszystkimi masońskimi dostojnymi wampirami z kijem w dupie w posiadłościach w Londynach. Mają być te wioski, wozy, wieśniacy, karczmy, błoto, jakieś lasy, jeśli zamek to stary i odrapany.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Styczeń 2022, 00:49:25 wysłana przez Death »

Online eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1353 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 12:14:36 »
Fajnie by było jak by jeszcze Mike to rysował  ;)
Mimo wszystko i tak to jest całkiem dobra seria. Czekam na 3 tom.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1354 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 20:34:16 »
Departament prawdy tom 1: Koniec świata już nadchodzi, premiera prawdopodobnie w lutym


https://www.instagram.com/p/CYW-Gg5I8cf/
https://imagecomics.com/comics/series/the-department-of-truth

Bender

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1355 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 20:37:40 »
Fajnie by było jak by jeszcze Mike to rysował  ;)
Mimo wszystko i tak to jest całkiem dobra seria. Czekam na 3 tom.

A tu się nie zgodzę, rysunki Cadwella imo grają idealnie. Drugi tom mnie rozczarował, ale i tak czekam.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1356 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 13:53:51 »
Chciałem tylko zauważyć, ze przy "Potyczkach" Mignola nie pisał nawet scenariusza. Jego nazwisko to czysty wabik. I szczerze mnie wkurza ta praktyka wybijania go wszędzie na pierwszy plan.
I jeszcze chciałem również dodać, że także uważam iż rysunki są fajne. A nawet że rysunki Mignoli by tutaj nie pasowały.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1357 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 14:57:25 »
Departament prawdy tom 1 wyjdzie jednak już w styczniu, konkretnie 26. 152 strony, cena 51,90 zł
https://nonstopcomics.com/produkt/departament-prawdy-tom-1-koniec-swiata
Pełna okładka:

Offline Rodrigues

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1358 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 15:08:36 »
Dorzucę amerykański trailer:

+ przykładowe strony:

« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Styczeń 2022, 15:11:04 wysłana przez Rodrigues »

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1359 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 06:55:51 »
Non Stop Comics kupiło prawa do wydania francuskiego komiksu Queenie - La marraine de Harlem.
Czarno-biały one-shot z akcją dziejącą się w Harlemie 1933 roku, inspirowany prawdziwą historią Stephanie Saint-Clair.
152 strony, premiera prawdopodobnie w tym roku
https://www.bedetheque.com/serie-76294-BD-Queenie-La-marraine-de-Harlem.html
https://www.mediatoon-foreignrights.com/serie/queenie/

Tutaj opis:
Cytuj
A graphic novel inspired by the real-life story of Stephanie Saint-Clair, a plantation maid in Martinique, who rose up to become the ruthless queen of Harlem’s mafia and a fierce advocate for the black community.

Harlem, 1933. A black woman, dressed to the nines, is released from prison. Her name: Stephanie Saint-Clair. Her trademarks: a conspicuous French accent and a knack for numbers.

Born dirt-poor in the French colony of Martinique, the notorious Saint-Clair, also known as Queenie, now runs one of the largest illegal lottery businesses in Harlem. Now that Prohibition is ending, she’s under threat by Italian mobsters seeking to take control of her operation. She launches into a merciless war to save her territory… and her skin.

In an America still swollen by the Depression and segregation, Saint-Clair understands that she must brand her image to establish her power and use it as a weapon against her opponents. Her visionary media skills shape her into a fierce advocate for black rights, a community activist who draws crowds of Harlem families to her side.

The new graphic novel Queenie traces the life of a woman who played several intertwining roles. A pitiless mob boss, polyglot immigrant, fashion icon, and pioneer figure of African-American feminism, Saint-Clair redefined the expression “larger than life.” She broke barriers, glass ceilings, and was one of the few Prohibition-era mobsters to die of old age. This arresting biographical work of cinematographic action reinstates a fascinating female character back into the narrative of written history.







Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1360 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 11:05:52 »
Chciałem tylko zauważyć, ze przy "Potyczkach" Mignola nie pisał nawet scenariusza. Jego nazwisko to czysty wabik. I szczerze mnie wkurza ta praktyka wybijania go wszędzie na pierwszy plan.
I jeszcze chciałem również dodać, że także uważam iż rysunki są fajne. A nawet że rysunki Mignoli by tutaj nie pasowały.
A mnie się ten drugi tom podobał nawet bardziej, więc widocznie nie potrzebuję Mignoli nawet jako scenarzysty. :)

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1361 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 14:35:11 »
Szykuje się też premiera 10 tomu Giant Days



Ktoś wie, kiedy toto ma się ukazać?
Na stronach Non Stop Comics w dziale "Zapowiedzi" ni widu, ni słychu, a nie wiem, czy mam się jeszcze wstrzymywać z pierwszym noworocznym zamówieniem.

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1362 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 15:03:13 »
Skoro wydawca nie podaje terminu (może sam jeszcze nie wie), to nie ma co się wstrzymać z zamówieniem.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1363 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 18:01:58 »
Giant Days będzie już w lutym, wspominali o tym ostatnio w jakimś komentarzu na FB

Z innych wiadomości związanych z NSC to w I półroczu wyjdzie wreszcie 4 tom Oblivion Song.
Potwierdzili też, że wydadzą dwa ostatnie tomy Rat Queens.
W tym półroczu ma być też Queenie, o którym pisałem kilka postów wyżej oraz "kilka frankofonów", czyli pewnie m.in. Nuit couleur larme, o którym już wiemy od jakiegoś czasu oraz jeszcze niezapowiedziane tytuły.

Ogólnie lista tytułów, które powinny znaleźć się w katalogu wygląda tak:
Diuna: Ród Atrydów 2
Mercy 3
Departament prawdy 1
Giant Days 10
Szumowina 1
Oblivion Song 4
Die 3
Rat Queens 7
LastMan 7
Deadly Class 8
Coś zabija dzieciaki 4
Maska 2
Fear Agent 4
Znajdujemy ich, gdy są już martwi 2
Heavy Liquid
Queenie
Nuit couleur larme

W 2020 i 2021 roku były w katalogu na I półrocze 23 komiksy, a tutaj na razie wymieniłem 17, może niektóre serie dostaną po 2 tomy, ale to i tak brakuje jeszcze kilku. Prawdopodobnie jakieś frankofony. Przydałyby się nowe serie po skończeniu Porcelany, Reszty Świata i Odysei Hakima. Może jeszcze coś nowego z Image oprócz Departamentu prawdy i Szumowiny? Podobno ktoś ma kupione prawa do Undiscovered Country, ciekawe czy właśnie NSC.
W tym roku pewnie będzie Falconspeare (3 tom Pana Higginsa) i 47 Cordes tom 1 z 2 (nowe dzieło autora Pacjenta i Dni których nie znamy, raczej pewniak dla NSC), ale to myślę bardziej na II połowę roku.
« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Styczeń 2022, 18:04:29 wysłana przez Konrad »

Offline wolfheart

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1364 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 20:08:27 »
Nie zapominajmy o trzecim tomie trylogii barcelońskiej , która czeka od zeszłego roku. Pozostał ostatni tom i cały czas cisza.
 O dodatkowym albumie chyba  na czarno nawet nie będę dopytywał.