Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071452 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline srogin

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6915 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:03:13 »
Na gildii jest nawet ta strona zaprezentowana i wygląda normalnie ;)
https://www.gildia.pl/komiksy/586948-na-wschod-od-zachodu-apokalipsa-rok-trzeci

Na gildii jest jakość "internetowa". W druku, niestety, podobnie.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6916 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:14:21 »
Rozejdzie się po kościach. X statix i ghost ridera też każdy wyrzucał z koszyka, a później dodawali zdjęcia ze swoich kolekcji.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6917 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:21:29 »
Na stronie Gildii kolory jak w oryginale, także nie wiem co tu się stało.


Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Alexandrus888

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6918 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:48:13 »
No już widzę, jak będzie dodruk stary... Ja też myślałem o zakupie tej serii, bo sporo pozytywnych opinii czytałem. Znowu zostaniemy z "kupuj gunwiane' albo "kupuj po angielskiemu" abo "nie kupuj".
#TeemNotBuyShit!

X statix tam był problem z rozkładówkami, dobrze pamiętam? A co w GR?

Offline Zwirek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6919 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:54:49 »
Otrzymaliście wersję vintage, być może unikalną na rynku. Zamiast się cieszyć, to robicie aferę. Sprawdza się opinia, że Polska to zaścianek komiksowy, a Polski czytelnik to cham, który kompletnie się nie zna. Wszystko musi być dla niego równe, ostre i kolorowe. Nie daj Boże, a może nawet Maryjo, wzbogacić wydanie o poligraficzny niuans ziarna fotograficznego, a jednocześnie doprawić rozpikselowanymi liniami, tworząc tym stereoskopową głębię. Prostak zmiesza z błotem i opluje.

Offline pokia

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6920 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 23:07:50 »
No to powiem Wam, że to są spieprzone pliki do druku. Nie ma co wieszać psów na drukarni.

Offline Horyzont Snu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6921 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 00:25:38 »










Offline Takesh

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6922 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 07:49:52 »
No to 3 tomu nie kupię. Bo po co? Dokończyć można oryginalnym wydaniem.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6923 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 10:52:12 »
Nie przejrzałem swojego tomu po zakupie, ale mam to samo. Spectacular był nieostry, ale to jest tragiczna pikseloza :o Zepsuta rozkładówka to przy tym pikuś :-\

Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6924 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 11:03:39 »
Ok, spojrzałem do 3 tomu i widać różnicę, chociaż nie na pierwszy rzut oka (przynajmniej dla mnie).

Żeby być sprawiedliwym, tomy Batman Epidemia i Batman Dziedzictwo mają skandaliczne materiały, ale coś na forum nikt o tym nie pisze, afery nie ma.

@Xanar: Masz rację.
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Marzec 2024, 11:43:48 wysłana przez Brzon »

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6925 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 11:15:21 »
Ja pisałem, że tak będzie i żebyście się nie zdziwili, tylko różnica jest taka, że przy tych Batmanach czy Spiderze nie ma innych materiałów a tutaj to jest nowy komiks.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6926 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 11:48:49 »
Praktycznie wszystkie zeszyty, na pewno w 100% pięć  pierwszych (30-34). Najlepiej porównaj bezpośrednio z tomem 1 czy 2 wtedy jak na dłoni widać skopane, sprane kolory, jakby wydrukowane ze słabego skanu + rozplikselowane kontury na rysunkach.
Do Gildii pisz, albo oni albo Mucha muszą wymienić, bo to wada drukarni.

Poniżej skan - kolory skaner przekłamał i wyglądają one lepiej (lepsze nasycenie) niż w komiksie (choć "śmieci" z kompresji da radę dostrzec i tutaj), ale piksele na konturach widać - najlepiej ściągnąć plik i powiększać - literki ostre jak żyleta a kontury już w pikselach, jakby ząbki w grze bez antyaliasingu.


Wydawca roku 🥰
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6927 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 12:42:33 »
Tytuł zobowiązuje haha

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6928 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 12:52:07 »
Co to za śmiechy? Przecież konsekwentnie trzymają się obranej linii wydawniczej!

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6929 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 13:18:35 »
Wydawca roku 🥰

A wygląda to jakby to był - wydawca OD roku (z doskoku).