Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071548 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6465 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 09:37:33 »
Wystarczy w tym roku przy głosowaniu wprowadzić kategorię typu filmowych Malin i zobaczyć, co wyjdzie z woli suwerena forumowego. I tylko żeby nie być okrutnym nazwać kategorię w sposób np. nawiązujący do błędów typograficznych, coś w stylu Bękart Roku.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline MuadGreDib

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6466 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 09:48:47 »
Witam,

Przyznam ,ze troche mnie dziwi poblazliwy ton powyzszych komentarzy, ale moze to ta pozycja wydawnictwa w mniejszosci sprawia pobudzenie pierwiastka rycerskosci braci komiksowej..

Niemniej tak sobie wyobrazilem np. rozbite strony z cmentarzyska katedr  , Andreasa.
kadr dla ktorych powstal caly komiks.

Dodatkowo zastanawiam sie nad komentarzem ale wydaje mi sie ze akurat w tej kwestii nie ma dobrego.
Sumienie jedynie nakazuje podac do informacji o bledzie a klient sam zadecyduje.
Niestety potencjalny nabywca, niedzielny powiedzmy czytelnik komiksow ktory slyszy o bledach automatycznie sie wycofuje, kiedy nie majac tej wiedzy pradopodobnie by nawet nie zwrocil uwagi albo jelsi by zwrocil zmarszcyl by  czolo i czytal dalej.
Wychodzi na to ze nie ma dobrego wyjscia, poza wydawaniem dobrych , sprawdzonych produktow.


Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6467 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 09:57:23 »
Wystarczy w tym roku przy głosowaniu wprowadzić kategorię typu filmowych Malin i zobaczyć, co wyjdzie z woli suwerena forumowego. I tylko żeby nie być okrutnym nazwać kategorię w sposób np. nawiązujący do błędów typograficznych, coś w stylu Bękart Roku.

Złote Ambery.

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6468 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 10:15:43 »
Widzę bez zmian, Karyny w natarciu,
ostatnie kilka stron jest bardzo słabe i potem się dziwcie że ludzie "wywalają" sie z tego forum.
Wszedłem na ten topik z ciekawości, po weekendzie, żeby zobaczyć co się odwala i widzę dalej gorzkie żale + kupateksty, gratuluję   8)

Online Zwirek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6469 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 11:20:26 »
@eyesore zaś Ty w awangardzie postanowiłeś ponarzekać... na forumowiczów  ;)

Offline PabloWu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6470 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 11:26:46 »
 Bez kitu, wydawnictwo przeprosiło, jest info że coś spróbują wykminić żeby naprawić błąd i może jakoś zadośćuczynić tym którzy kupili a tu dalej pochodnie i widły w dłoniach i szturm na siedzibę.
Motyl, nagrajcie może filmik  jak lejecie batem na gołą dupę winowajcę może wtedy będzie Wam odpuszczone.

A żeby nie było że offtop to czekam cierpliwie na Astro City, jest jakaś przybliżona data wydania czy przez te baty będzie opóźnienie  ;)?

Online Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6471 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 12:00:26 »
Może nagroda złotej muchy? Albo nagroda oficjalnej sprawiedliwość? W nawiązaniu do "sprawiedliwości" od Egmontu. Tylko głośno myślę. Ciekawy pomysł taki plebiscyt, na koniec roku.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Goka

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6472 dnia: Pn, 23 Październik 2023, 15:43:37 »
Złote Ambery.

Złote Fantasmagorie ;)

Offline MuadGreDib

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6473 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 14:47:25 »
to ja moze tak na rozladowanie ...
ktos jakies wrazenia z Ghost Ridera..ktos kto pierwszy raz czytal i moglby podzielic sie wrazeniami.

Offline Darth_Simon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6474 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:27:57 »
to ja moze tak na rozladowanie ...
ktos jakies wrazenia z Ghost Ridera..ktos kto pierwszy raz czytal i moglby podzielic sie wrazeniami.

Czytałem. Komiks mi się podobał. Jest jakby skrojony pode mnie. Klimat, narracja, rysunki, osadzenie w latach dziewięćdziesiątych bardzo mi pasują. Nagrałem film na YouTube gdzie dzielę się swoimi spostrzeżeniami.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6475 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:33:21 »
Nie ma jakiś błędów 8)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6476 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:47:32 »
Ma na okładce z tyłu 249.00
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Darth_Simon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6477 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:49:00 »
Nie ma jakiś błędów 8)

W egzemplarzu, który czytałem nie zauważyłem żadnych błędów.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline MuadGreDib

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6478 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:50:48 »
Czytałem. Komiks mi się podobał. Jest jakby skrojony pode mnie. Klimat, narracja, rysunki, osadzenie w latach dziewięćdziesiątych bardzo mi pasują. Nagrałem film na YouTube gdzie dzielę się swoimi spostrzeżeniami.
...o chetnie zerkne , mozesz podlinkowac?

Offline Darth_Simon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6479 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 15:53:05 »
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker