Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071590 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Frank_C

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2370 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:35:12 »
Taa... Jakże trafny link zapodałeś. Już pierwszy komentarz to płacz o cenę hahahaha
No dwa pierwsze komentarze, a pozostałe wpisy na pięć gwiazdek. A tak poza tym to akurat nie sugerowałem się tym co wypisują na stronie sklepu, tylko dyskusją jaka się wywiązała na forum przy zapowiedzi tego tytułu. Już wtedy rzucano w nas takimi ekskluzywnymi cegłami za kosmiczne pieniądze, więc trudno mi pojąć o co ten raban z tym Spider-Manem.

Offline Chmielu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2371 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:48:12 »
Tymczasem ciekawe co z moim Thorgalem z Libertago. Data premiery już minęła (25.08) i ani się nie chwalą wydrukowanymi egzemplarzami w mediach społecznościowych ani nic. Ci to już w ogóle nigdy nie zrobili niczego dobrze od A do Z. :D Jedyne co można zrobić to się nie przejmować, czytać sobie te polskie wydania i modlić się, żeby niczego tym razem nie spieprzyli.

Libertago jest jak tirówka stojąca przy szosie z tekturką "wydanie ekskluzywne" i myśląca, że ktoś pomyli ją z luksusową call-girl.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2372 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:54:17 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline miragepl89

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2373 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:55:41 »
Swoją droga - wiecie może czy i kiedy Spectacular Spidey pojawi się w ofercie np. Tantisa/Bonito? Zamówiłbym korzystając z odbioru osobistego, tymczasem o ile inne komiksy Muchy mają w ofercie, tak tego najważniejszego...brak.

A co do samej dyskusji to napiszę tylko tyle: klient głosuje portfelem. Jak widać po wyczerpującym się nakładzie, prawdopodobnej liczbie zamówień, planowanym dodruku i problemach na stronie Muchy, zarówno pomysł na wydanie tego tomu, jak i cena,są trafione idealnie, a w wydawnictwie już otrąbili sukces.

Mało tego - możemy być przekonani, że na 2022 rok Mucha ponownie nas czymś takim zaskoczy, być może nawet nie jednym, a dwoma tomami, łapiąc nas na naszej nostalgii i pewnie już nie za 229 zł na okładkowej, a za 249 zł ;) I tak kupimy, i tak.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:57:12 wysłana przez miragepl89 »

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2374 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:04:40 »
Im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej szanuję Muchę. Porwali się na olbrzymie ryzyko, wydać w tych ciężkich czasach poważny produkt, dla wąskiej grupy komiksiarzy. Jest to niewątpliwie wielki przełom na naszym rynku. Komiks, który zostanie zapamiętany na lata. Wielkie dzieło, które podzieliło środowisko fanów na naszym rynku. Jak każda kultowa rzecz, musi wywoływać kontrowersję. Strefy komfortu komiksiarzy oszalały, potrzebują oni czasu by dojrzeć do tej publikacji, początkowo jej nie akceptując, lecz z czasem zdadzą sobie sprawę, że była niezbędna.

M_Korvac powrócił.  :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2375 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:08:53 »
Czyli ta literówka co jest na screenach "testowych" to jest ostateczne wersja, która trafiła do druku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline gashu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2376 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:10:08 »
M_Korvac powrócił.  :o

Nie sądze. Michael napisałby, że będzie czytał Spectaculara siedząc obok swojego 60-calowego, 4K HDR TV ;).

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2377 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:12:35 »
Błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. Przypomnę tylko, że nawet w USA zdarzają się błędy, np. omnibus Supermana Morrisona wydrukowany bez dymków, na którejś stronie. Mi drobne zgrzyty w lekturze przeszkadzać nie będą, choć szkoda że przewinęły się przez korektę.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2378 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:23:20 »
Tylko tego omnibusa wymienili na tego bez błędów.
Z tego co widzę to te błędy się powtarzają w Moonshine było też ktoś wrzucał screeny z błędami i tam jeszcze była "problematyczna" czcionka.

Te plansze gorszej jakości to też raczej norma w jednym zeszycie z Age of Apocalypse też była jakaś dziwna pikseloza, w omnibusie jest ok, także to nie jest tak, że nie ma lepszych materiałów.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:25:48 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2379 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:25:41 »
Niestety nie ta skala firmy, by wymienili cały naklad.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2380 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:26:42 »
Ale ja nie chce, żeby wymieniali nakład tylko żeby przyłożyli się do korekty.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2381 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:30:44 »
(...) poważny produkt (...) wielki przełom na naszym rynku (...) zostanie zapamiętany na lata. Wielkie dzieło
No po prostu nie mogę ::)

Strefy komfortu komiksiarzy oszalały, potrzebują oni czasu by dojrzeć do tej publikacji
Dawno tak nie płakałem ze śmiechu ;D Ehh, ciekawe, czy przed śmiercią zdążę nabrać doświadczenia potrzebnego, aby dojrzeć do bieda omnibusa z Pająkiem.

A żeby nie było całkiem offtopu, to paskudny grzbiet.. Czy tak ciężko zrobić ładny grzbiet samemu? Egmont to samo. I na filmiku wydawał się węższy od komiksu (co u Muchy się często zdarza) przez co wygląda komicznie na półce.

Online Konrad


sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2383 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:36:50 »

Offline nekro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2384 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:39:29 »
5%? Jakiś kod ogólnodostępny?