Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071527 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2400 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:28:01 »
No, zachłanna Mucha zrobiła skok na kasę! Spalić ich! Na barykady!

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2401 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 16:39:37 »
Cześć z tych 'niedoróbek' w ogóle bym nie zauważył.

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2402 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 16:51:27 »
Obejrzałem filmik, chyba za szybko, bo nie dostrzegłem literówek.

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2403 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 17:06:54 »
Cześć z tych 'niedoróbek' w ogóle bym nie zauważył.

Jednym nie przeszkadzają białe kropki na czarnych stronach, raster, matowe okładki, które się brudzą i przylepiają do innych komiksów, ale przeszkadzają jakieś literówki, które w ich oczach dyskredytują komiks. Takie życie, co zrobisz.

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2404 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 17:23:48 »
Nie bardzo rozumiem deskredytację komiksu, bo gdy ktoś mnie spytał, to mniej więcej wiem, co tam jest i szczere to dla mnie TOP5 do kupienia, ale skoro są literówki, to nie ma litości, odpuszczam. Czekam aż będą konkrety, oby to były plotki.

Online Interloper

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2405 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 17:28:32 »
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. :v

Gildia powinna już wysyłać paczki.
Do mnie wysłali, jutro pewno będzie w paczkomacie.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2406 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 17:35:23 »
Miarkuj synku trochę słowa.

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2407 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:00:01 »
Nie ma potrzeby aż tak się napinać. Ja czuję wielkie rozczarowanie, przez kilka stron Motyl żarliwe bronil tego tytułu, a tu może się okazać, że tytuł na ostatniej prostej wywalił się na ryj. Jakiś czas temu mi i kilku użytkownikom forum skończyła się tolerancja na niedoróbki i ciekawi mnie jak się trzymają w postanowieniu, bo dla wielu z nich nie o cenę chodzi, że za 100 złotych by brali. To bardzo dobra pozycja i chwała Musze, że wydali. Wydawnictwa nie interesuje skąd wezmę pieniądze, a mnie jak długo musieli nad tym pracować, liczy się efekt końcowy, czyli dla nich sprzedaż - dla mnie produkt bez wad.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:04:44 wysłana przez isteklistek »

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2408 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:10:37 »
Co uchodziło w komiksie za 3 dychy, może już nie uchodzić w komiksie za 2 stówy. Ciekawe jak będzie wyglądać to głosowanie portfelami.
A swoją drogą - za fuszerkę w Screamowym wątku z okazji Tomb Rider gotowało się przez kilkanaście stron.

Czy tutaj padnie rekord?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline freshmaker

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2409 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:13:09 »
na filmiku wygląda to nieźle, przynajmniej od strony edytorskiej. fajnie że pasuje wysokościa do omnibusów. odnośnie literówek itd to miałem podobną załamkę przy essentialach mandragory lata temu.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2410 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:20:52 »
  Nie rozumiem, skąd to rozczarowanie. Jakość komiksów Muchy jest raczej szeroko znana, wiadomo chyba czego się spodziewać. W/g mnie jest przyzwoita i jestem z ich albumów raczej zadowolony. Tego Astonishing z wyblakłymi kolorami nie kupowałem bo to było w WKKM, tego komiksu ze stronami po portugalsku albo też nie kupiłem, albo mi się nie trafił, albo jeszcze nie czytałem, jakieś tam zjedzone litery czy wyrazy, albo przesunięcie kolorów na jednej czy dwóch stronach mnie osobiście nie szokują. Natomiast oczekiwanie, że to będzie jakieś szczególnie wypasione wydanie było raczej chybionym pomysłem Mucha to wydawca masówek i taki właśnie towar oferuje. Ani to się na minus względem Egmontu nie wyróżnia, ani na plus. Tyle, że w razie wpadki Egmont broni niska cena a Muchę to...eee...fani wydawcy? Nie mam pojęcia, nie znajduję żadnych rozsądnych argumentów, ale niektórzy chyba je mają.

Cytuj
Czy tutaj padnie rekord?

  Nie inaczej, sporo forumowiczów miało jednak gdzieś Tomb Raidera,  w przypadku Człowieka-Pająka jest więcej zainteresowanych.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:24:11 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2411 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:21:14 »
Jednym nie przeszkadzają białe kropki na czarnych stronach, raster, matowe okładki, które się brudzą i przylepiają do innych komiksów, ale przeszkadzają jakieś literówki, które w ich oczach dyskredytują komiks. Takie życie, co zrobisz.
Tylko widzisz, takie rzeczy jak literówki zależą bezpośrednio od osób, które "konstruują" ten komiks więc to mogliby ogarnąć nie wydaje mi się, że jest to jakieś szczególnie trudne zadanie, kropki - drukarnia (można drukarnie zmienić, ale pewnie będzie drożej) raster to materiały, okładki nie mają wpływu na czytanie. Literówkę jedną widziałem na tych sreenach i widzę, że to samo jest w produkcie finalnym czy jest więc nie wiem, może być tylko ta jedna, już nawet jestem w stanie przeżyć ten jeden zeszyt z pixelozą, może nie ma lepszych materiałów, może są ale trzeba więcej zapłacić.
Ja wiem, że literówki nie przeszkadzają są w ponad stu numerach SBM i ludzie kupują.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline U.F.O

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2412 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:26:57 »
 To w końcu kupować czy nie kupować ?  :-\

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2413 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:27:43 »
Musisz podjąć męską decyzje  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2414 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 18:37:58 »
Albo zdać się na los i rzucić monetą ;)