Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 320036 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2115 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 15:01:52 »
Jeśli fotka jest prawdziwa, to wydrukowali.

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2116 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 15:05:03 »
A, dlaczego w wątku Libertago?

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2117 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 15:05:37 »
Żeby wkurzyć Krzyśka. ;*

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2118 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 15:10:15 »
Żeby wkurzyć Krzyśka. ;*
👍😄🍺

Offline Pinto

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2119 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 23:51:41 »
Tak, też właśnie odczytałem mejla od Gildii o tym Relaxie.
Czy ten numer jest w ogóle wydrukowany? Zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać.
Tak. Jako prenumerator mam go od wczoraj.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2120 dnia: So, 01 Styczeń 2022, 19:24:15 »
W Nowym Roku pierwsze skojarzenie z życzeniami od marszanda na FB. Też znalezione na FB.

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Kolczyn

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2121 dnia: Pn, 03 Styczeń 2022, 01:28:00 »
Witam. Mam pytanie do posiadaczy czwartego zbiorczego Thorgala:
Wasze egzemplarze też są wydrukowane na kredzie matowej, a nie jak dotąd na błyszczącej? I czy fakt tej zmiany był w ogóle sygnalizowany przez wydawcę?  :-\

Offline Gryllen

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2122 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 11:38:44 »
Zachowanie Garuli jest coraz bardziej żenujące. W każdym wpisie wkleja jakieś elaboraty-paszkwile na Lechnę i wyrazy poparcia od Rosińskich. No i przyznał (choć nie wprost), że Relax jest zarejestrowane na Lechnę, a potwierdza to wpis w rejestrze czasopism:
https://pressclub.pl/rejestr-dziennikow-i-czasopism/

Tłumaczy to jego zachowanie - miota się z wściekłości i oczernia Lechnę, bo ten najwyraźniej postępuje zgodnie z prawem i Garula może sobie co najwyżej... właśnie to. Może niezgodnie z jakimiś ustaleniami "na gębę", ale w przypadku takich ustaleń ja intuicyjnie stawiałbym na to, że to raczej Garula nie ma racji ;) W każdym przypadku ;) Poza tym co to za handlarz i wydawca, który tak istotnych rzeczy jak kwestie związane z prawami autorskimi nie załatwia umową na piśmie? Kolejny przykład braku kompetencji tego człowieka...

Bender

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #2123 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 11:50:26 »
Nie do końca to rozumiem. Relax nie jest CocaColą. Przy całym szacunku dla sentymentu i biorąc pod uwagę nakłady i hermetycznosć grupy odbiorców, mając dobry konetnt w moment można zbudować nową dobrą markę. Ta wojenka tylko udowadnia, że jedynie o hajsiwo im chodzi a nie jakieś aspiracje.

Online Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2124 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 11:56:55 »
Zachowanie Garuli jest coraz bardziej żenujące. W każdym wpisie wkleja jakieś elaboraty-paszkwile na Lechnę i wyrazy poparcia od Rosińskich. No i przyznał (choć nie wprost), że Relax jest zarejestrowane na Lechnę, a potwierdza to wpis w rejestrze czasopism:
https://pressclub.pl/rejestr-dziennikow-i-czasopism/

Tłumaczy to jego zachowanie - miota się z wściekłości i oczernia Lechnę, bo ten najwyraźniej postępuje zgodnie z prawem i Garula może sobie co najwyżej... właśnie to. Może niezgodnie z jakimiś ustaleniami "na gębę", ale w przypadku takich ustaleń ja intuicyjnie stawiałbym na to, że to raczej Garula nie ma racji ;) W każdym przypadku ;) Poza tym co to za handlarz i wydawca, który tak istotnych rzeczy jak kwestie związane z prawami autorskimi nie załatwia umową na piśmie? Kolejny przykład braku kompetencji tego człowieka...

Zastanawia mnie czy te wszystkie "elaboraty-paszkwile" są gdzieś skrzętnie kopiowane przez p. Lechnę. Dla mnie osobiście wisienką na torcie byłoby gdyby nasz bohaterski marszand musiałby, zmuszony wyrokiem sądu, odszczekać te wszystkie elaboraty na pierwszej stronie swojego Relaksu :) Może wtedy bym nawet bym to kupił... tak na pamiątkę.

Nie do końca to rozumiem. Relax nie jest CocaColą. Przy całym szacunku dla sentymentu i biorąc pod uwagę nakłady i hermetycznosć grupy odbiorców, mając dobry konetnt w moment można zbudować nową dobrą markę. Ta wojenka tylko udowadnia, że jedynie o hajsiwo im chodzi a nie jakieś aspiracje.

Hajsiwo hajsiwem... ale tu w grę wchodzi jeszcze urażone ego. Nic tak nie boli jak gdy ktoś ocygani cygana :)

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2125 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 12:29:31 »
Chyba jeszcze nie poruszano tego wątku, ale ciekaw jestem jak chętni są polscy autorzy do publikowania w zapowiadanym Relaxie od Polishcomicart wiedząc, że jest duża szansa, że magazyn zostanie zablokowany.

Online Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2126 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 13:39:38 »
Mysle, ze Krzysiek Garula ma wsrod wielu polskich autorow spore zaufanie, więc zapewne czesc z nich jest chetna, ufajac mu i jego zapewnieniom. Premiera sie zbliza powoli, ale nieublaganie, wiec z ekscytacja oczekuje kolejnych informacji o nadchodzacych relaxach.

Zachowanie Garuli jest coraz bardziej żenujące. W każdym wpisie wkleja jakieś elaboraty-paszkwile na Lechnę i wyrazy poparcia od Rosińskich. No i przyznał (choć nie wprost), że Relax jest zarejestrowane na Lechnę, a potwierdza to wpis w rejestrze czasopism:
https://pressclub.pl/rejestr-dziennikow-i-czasopism/

Tłumaczy to jego zachowanie - miota się z wściekłości i oczernia Lechnę, bo ten najwyraźniej postępuje zgodnie z prawem i Garula może sobie co najwyżej... właśnie to. Może niezgodnie z jakimiś ustaleniami "na gębę", ale w przypadku takich ustaleń ja intuicyjnie stawiałbym na to, że to raczej Garula nie ma racji ;) W każdym przypadku ;) Poza tym co to za handlarz i wydawca, który tak istotnych rzeczy jak kwestie związane z prawami autorskimi nie załatwia umową na piśmie? Kolejny przykład braku kompetencji tego człowieka...
Obiło mi się o uszy, że są rozważane kroki prawne w kontekście zniesławienia, ale czy jakieś zostały juz podjęte lub czy będą podjkete, to nie mam pojęcia.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Styczeń 2022, 13:56:51 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2127 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 17:22:12 »
Mysle, ze Krzysiek Garula ma wsrod wielu polskich autorow spore zaufanie,
Zupełnie odwrotnie wśród wydawców. Autorzy chcą być przede wszystkim wydawani i dopiero jak się „sparzą” na tym niewiarygodnym człowieku, przejrzą na oczy.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2128 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 17:29:09 »
Jak marszand chce wydawać pismo bez praw do nazwy i to jeszcze w sytuacji, gdy nazwa została zarejestrowana jako znak towarowy? Ktoś może mi to wyjaśnić?

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline donT

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2129 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 17:46:36 »
Bo ma po swojej stronie (jak na razie) GR oraz logo Relaxu. Poza tym to parowa lasa na kase.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.