Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 622841 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1800 dnia: So, 09 Maj 2020, 09:51:49 »
Ale On go nie ma, to wtedy muszą koniecznie to wydać. Jak ma, to znaczy że dubel i Egmont powinien zmienić wtedy plany wydawnicze. Jeżeli nie zmienia, to znaczy,że jest beznadziejnym wydawcą a T.K. to najzwyklejszy w świecie dyletant. Proste? Proste!

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1801 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:10:05 »
Bazyliszku, o ile czasami Twoje zarzuty w stosunku do Egmontu są słuszne, o tyle w przypadku tego Daredevila niepotrzebnie kruszysz kopie. Przede wszystkim Egmont jak i każdy inny wydawca nie wydaje komiksów, żeby dogodzić czytelnikom, ale przede wszystkim żeby zarabiać pieniądze. Oczywiście, że mogliby wznowić jedynie "Diabła Stróża", tylko wtedy tom ten kupiliby nowi czytelnicy, względnie ci, którzy z jakichś powodów nie nabyli wcześniejszych wydań. Chcąc przyciągnąć również starego czytelnika muszą dawać również materiał premierowy. To nie jest żadna złośliwość, tylko marketing. Po drugie w przypadku akurat tego tomu naprawdę nie ma co rozpaczać. Pomimo, że jest to znów seria Nieustraszony i początek voluminu 2, fabularnie nie łączy się to ani z Bendisem ani Brubakerem. Lektura tego tomu w żaden sposób nie odnosi się do wydarzeń z dwóch wydanych już runów. Z runu Macka można się jedynie dowiedzieć dlaczego Fisk oślepnął. Nie jest to istotne, bo jeśli czytałeś Bendisa, to wiesz, że ten w istocie kretyński pomysł Macka kompletnie mu nie podszedł i Bendis błyskawicznie pozbył się tego balastu. Innymi słowy tego tomu nie musisz kupować, bo nic Cię nie omija. Ja na przykład ten tom zlewam. Znam te komiksy i kompletnie mnie nie kupiły, więc szkoda mi miejsca na półce.

Online Bazyliszek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1802 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:27:05 »
@UP
Masz rację, ale jak już mam całego Bendisa, Brubakera, Millera to i tego Macka też bym chciał mieć. Ale nie uśmiecha mi się, że jak ceny idą w górę, to 1/3 tego co dostanę to będzie dubel.

Egmont jak chce to potrafi wydać dobrze. Właśnie czy to Zimowy Żołnierz, Naznaczony Śmiercią, Superior Spider-Manczy takie Superman & Batman tylko do 5 tomu, a szósty w kolekcji. :) Ale te łączone Strażnicy Galaktyki, czy Kapitan Hydra 1 to po prostu są czyste złośliwości i kara za ośmielenie się kupowania konkurencji.

Kingdome Come nie był dostępny dla wszystkich. Jak w 2005 roku było z dostępnością do netu, do sklepów internetowych, jakie były ceny. Czy ja się rzucałem o powtórki Diabła Stróża czy 1604 w WKKM? Nie, bo tamte wydania to był margines. I to Eaglemoss nie zwiną manatek sam z siebie, tylko został wycyckany przez E na tym "partnerstwie".

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1803 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:29:28 »
Dalej się tłumaczycie Bazylowie? ;D Ignorować te bzdury i spokój.

Offline Archie

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1804 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:30:24 »
Brak tego trzeciego jednocześnie ostatniego tomu Wonder Woman od Rucki to popelina totalna. Ile na to można czekać?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Mruk

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1805 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:53:45 »
Zacznij nowe wydanie od dubla, potem narzekaj, że ludzie go nie kupują, tylko czekają na nowy materiał. Nie wydaj nowego materiału i miej pretensje do klientów.

Ale to nie Egmont narzeka i ma pretensje, tylko ty.

Online Bazyliszek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1806 dnia: So, 09 Maj 2020, 11:48:36 »
Brak tego trzeciego jednocześnie ostatniego tomu Wonder Woman od Rucki to popelina totalna. Ile na to można czekać?

Tyle ile na Kigdome Come. Albo na Korpus Zielonych Latarni czy Sinestro Corps War. Wonder Woman się im nie sprzedaje, więc anulują serie, mimo iż obiecywali, że tego Ruckę wydadzą. Ale znowu chodziło tylko o to, żeby wydać tom z Oczami Gorgony, a reszta ich nie obchodzi.

Offline xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1807 dnia: So, 09 Maj 2020, 11:56:02 »
No widzisz Bazyl tu rozumiesz, że WW nie będzie bo się nie sprzedaje ale, że Eaglemoss się zawinął bo się nie sprzedawało tego nie potrafisz zrozumieć  :) Tak wiem, ty kupowałeś WKKDC, ja też kupiłem dwa tomy WW, tylko co z tego.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline GoNzO

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1808 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:11:53 »
Może jeszcze będzie WW np. w przyszłym roku :o.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1809 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:24:17 »
No ja nie wiem skąd info, że nie będzie trzeciego DC Deluxe WW Rucki? Bo nie ma w katalogu? Fakt, że też spodziewałem się, że w tym roku będzie, ale nie wariujmy, że jak nie ma, czy że nie ma trzeciego Iznoguda, to automatycznie znaczy, że Egmont zakończył te serie. Pamiętam swego czasu jeden forumowicz ( ::) ) był pewien, że Conan Busieka nie będzie już kontynuowany, bo nie było zapowiedzi w drugim tomie - szedł w zaparte długi czas, a jak okazało się, że będą kontynuować, tylko były problemy w związku z zmianą licencjodawcy, to stwierdził "ale to już nie jest ten Conan z Dark Horse".
Spoiler: PokażUkryj
Już pomijając kwestię, że jak ten sam forumowicz trafi z jakąś zapowiedzią, to nie omieszka stwierdzić "a nie mówiłem?" ;).


Wiem, że Egmont pourywał serie z Odrodzenia, ale też nie oceniajmy każdych ich działań przez pryzmat tego Odrodzenia.

Offline Archie

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1810 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:29:16 »
Tylko, że Wonder Woman ma w sierpniu film i dobrze byłoby spiąć premierę trzeciego tomu z odsłoną kinową żeby zmaksymalizować szanse na sprzedaż. Zamiast tego wydają Authority, które równie dobrze mogłoby wyjść w innym terminie. Gdzie tu logika?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline vision2001

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1811 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:33:11 »
A masz pewność kiedy film z WW trafi do kin (czy w inne streamingi)?
Też bym chciał, aby wydali 3 tom. Ale na spokojnie. Kupki wstydu u mnie spore. Mogę poczekać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1812 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:33:17 »
Absolutnie masz rację. Premiera filmowa to idealna okazja, by wydać WW. Tylko czy Wonder Woman 1984 na pewno będzie miało premierę w sierpniu? Nie wiadomo, a właśnie Egmont wydał Czarną Wdowę pod premierę filmu, która została przesunięta, więc obecnie żadnej gwarancji takiego wsparcia blockbustera nie mają. A może ten trzeci tom WW Rucki wyjdzie jako jeden z tytułów spoza katalogu? W sumie można by zapytać o to TK.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1813 dnia: So, 09 Maj 2020, 13:41:28 »
Z Conanem z DH się akurat nie pomyliłem (bo mylić się myliłem) Tu niektórzy moje przypuszczeni traktują jak pewne info nie wiadomo czemu :) Tylko awatar jest pewny  ;D

Czarną Wdowę już mieli gotową do wydania.

Offline asx76

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1814 dnia: So, 09 Maj 2020, 14:35:11 »
Tu niektórzy moje przypuszczeni traktują jak pewne info nie wiadomo czemu :)

Tylko awatar jest pewny  ;D

1. Jesteśmy przesądnym, zabobonnym ludem, którzy wierzy w siłę proroctw, nawet Szarlatanów i Fałszywych Proroków ;)

2. To ja poproszę "Invisibles" na Pański avatar ;) Ale żeby nie było, iż nie ma wyboru, to równie dobrze może być: "Unwritten" Careya,"Sandman Mystery Theatre" lub "Lucyfer" Careya na twardo ;)