Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754228 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1515 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 14:28:05 »
jest z Bandą Beti :D

dziękuję :)

Offline Rafa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1516 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 14:38:18 »
Miluta, zdrówka!🌻

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1517 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 16:16:07 »
Egmont tylko jako wydawnictwo, jako sklep dla mnie odpada, kupiłbym 4 tomy 100 naboi i potem przyjdą bez jednego albo bez dwóch i szukaj Pan gdzie indziej reszty

Offline Arion Flux

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1518 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 16:46:11 »
Zachowanie Szekaka jest niedopuszczalne. Bardzo negatywnie świadczy nie tylko o nim ale również o całym forum. Uważam, że administracja powinna zareagować.

@Gluta
Przepraszam Cię za jego zachowanie i przyjmij proszę moc życzeń z okazji urodzin!!!
Dlaczego? Ja tam widziałem, że Szekak napisał: "Wszystkiego Najlepszego, Kochana Gluto, moja Ty jedyna i najdroższa w każdym sensie (także cenowo)", a potem Admin, nie wiadomo dlaczego, zmienił jego wpis na owe problematyczne "Nie".

A tak w ogole, to z tego co mi wiadomo, to Szekak ma dzisiaj urodziny, wiec ładny mu prezent dałeś z tej okazji, oj, ładny...

Ja nie będę taki, więc Szekaku, mój Jedyny i Najmilszy, Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin, które szkoda że są tylko raz w roku:


Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1519 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:00:48 »
Dziekuje, juz myslalem, ze wszyacy o mnie zapomnieli. <3 <3
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1520 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:18:23 »
No to najlepszego Szekaku! Precz z białorycerzykowaniem 8)

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1521 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:22:09 »
Wszystkiego Najlepszego Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom! :) //piwo //koka (kola) ;)

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1522 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:32:15 »
Egmont tylko jako wydawnictwo, jako sklep dla mnie odpada, kupiłbym 4 tomy 100 naboi i potem przyjdą bez jednego albo bez dwóch i szukaj Pan gdzie indziej reszty

Dostałbyś 99 albo 98 naboi wydanie limitowane :) (ew. 75 albo 50 naboi zależy jaki sposób liczenia przyjąć)

A na poważnie, to dziwię się, że na tak konkurencyjnym rynku pozwalają sobie na takie podejście.

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1523 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 18:25:39 »
A na poważnie, to dziwię się, że na tak konkurencyjnym rynku pozwalają sobie na takie podejście.
Wiem, że sporo osób się nie zgodzi, ale klienci komiksowi aż tak bardzo nie różnią się od klientów innych segmentów. Promocje i darmowe wysyłki robią swoje. Zarzekanie, że już ostatni raz trwa najczęściej do kolejnej promocji, więc tak - sklepy mogą sobie na coś takiego pozwolić.

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1524 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 19:07:44 »
@misiokles
No właśnie ja się z Tobą nie zgodzę.
Klienci komiksowi, są jednak trochę "inni". Na pewno większa uwagę zwracają na kwestię stanu przesyłki (sam tak mam, że przy książkach częściej machnę ręka niż przy komiksowych zakupach).
Pewnie nie wszyscy ale część dojrzewa też do tego, że nie kupuje w sklepach, które mają ich w dupie (beznadziejne pakowanie, samowolna niepełna realizacja zamówienia - bo w takim Egmoncie nie dotyczy to np. braku towaru na rynku, tylko chwilowego braku na stanie). Promocje itd. są fajne, ale jak masz kolejny raz się potem bawić w reklamacje to po pewnym czasie się odechciewa. Z miesiąc temu miałem zrobiony już koszyk w jednym sklepie (nie pamiętam w którym, bo chętnie bym zrobił antyreklamę), ale coś mi świtało, że pakują tragicznie, sprawdziłem w historii zamówień i bez żalu olałem zakupy u nich mimo dobrej promocji.

EDIT. Sprawdziłem było to Livro.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Maj 2020, 19:13:19 wysłana przez Leyek »

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1525 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 20:02:50 »
Wiem, że sporo osób się nie zgodzi, ale klienci komiksowi aż tak bardzo nie różnią się od klientów innych segmentów. Promocje i darmowe wysyłki robią swoje. Zarzekanie, że już ostatni raz trwa najczęściej do kolejnej promocji, więc tak - sklepy mogą sobie na coś takiego pozwolić.

Ale czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź? Bo chyba nie wypowiedzi martinezpl'a, który sugerował, że Egmont ma w zwyczaju wysyłać niekompletne zamówienia bez informowania przed tym klientów (fakt). Uważasz, że taka praktyka jest czymś docelowym lub czymś na co "można sobie pozwolić"? Dla mnie to jest absurd i poniżej standardowego poziomu obsługi klienta w internecie. Jako sklep poniekąd reprezentujący wydawnictwo absolutnie nie mają prawa sobie na takie coś pozwolić.

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1526 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 20:32:29 »
A jednak sobie pozwala a ludzie tam dalej kupują. Czym to wytłumaczysz?

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1527 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:09:10 »
Tym że nie zależy im na budowaniu długotrwałej relacji z klientem, tylko na doraźnych promo akcjach?

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1528 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:20:35 »
Ale ja pytam, co powoduje u klientów chęć kupowania w tym sklepie, mimo że dobrze wiedzą, że sklep nie jest nastawiony na budowaniu długotrwałej relacji z klientem.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1529 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:31:34 »
Albo klient wie czym ryzykuje i świadomie w to wchodzi, bo też zależy mu głównie na jednorazowej transakcji.
Albo nie wie i się nacina albo nie. I już na przyszłość będzie wiedział... Chyba tyle.. 

W sumie nie wiem czy ten sklep ma coś w rodzaju opinii poprzednich klientów, które można przejrzeć przed złożeniem zamówienia, i sobie wyrobić opinię, ale inne platformy sprzedażowe to mają i to jest dobra dźwignia żeby dbać o satysfakcję każdego kupującego, bo jedna łyżkia dziegciu moze zepsuć wiadro miodu, itd.