Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754687 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jarre

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #270 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:36:53 »
Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest zamawiania w tym sklepie jeżeli "zamawiając w Livro trzeba założyć, że część zamówienia może przyjść uszkodzone" ?
W tym rzecz właśnie, że "może". Mi na ponad 30 komiksów tam zamówionhch jeszcze nigdy nic nie przyszło uszkodzone, nawet pomimo tragicznego pakowania.

Offline Teli

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #271 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:51:33 »
Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest zamawiania w tym sklepie jeżeli "zamawiając w Livro trzeba założyć, że część zamówienia może przyjść uszkodzone" ?

Niektórzy lubią dreszczyk emocji towarzyszący rosyjskiej ruletce w wykonaniu Livro... taki tam hazard :) 

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #272 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:28:27 »
Ostatnia paka z livro przyszła tak zapakowana, że nie ma czego się przyczepić. Ale przyznam, że ich zrugałem po wcześniejszej, kiedy dziura w kartonie była tak wielka, że swobodnie można było wyciągać komiksy.
Kolejna w stanie idealnym.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #273 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 16:01:57 »
ACHTUNG!
Dziś wjechało do nas nowe DC do promki -60%
https://egmont.pl/seria/NOWE-DC-COMICS,s,633887

Mam 'obiecane', że dziś przyjmą (nie, nie wiem o której godzinie)

Jak będę na chodzie i zobaczę, że weszła na stronę, to dam znac, ale pewnie wyczaicie pierwsi ;)

Btw. jeśli czegoś nie ma, tzn. że nie ma. Zamówiłam WSZYSTKO.

Offline redkaz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #274 dnia: So, 11 Maj 2019, 07:56:07 »
Dzięki, zamówione.

Offline redkaz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #275 dnia: So, 11 Maj 2019, 07:59:19 »
Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest zamawiania w tym sklepie jeżeli "zamawiając w Livro trzeba założyć, że część zamówienia może przyjść uszkodzone" ?
Ja zamawiam z odbiorem na miejscu i nie mam takich problemów, a jest często najtaniej. Goona kupiłem za 50% okładkowej.

Offline Goka

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #276 dnia: So, 11 Maj 2019, 12:36:52 »
Witam wszystkich, przepraszam że pierwszy post zaczynam od narzekania ale mam zastrzeżenia co do obsługi zamówienia w sklepie Egmont. Zamówiłem WW Tom 6 oraz Batman epilog T10 i trochę się zdziwiłem otwierając paczkę i widząc tylko Wonder Woman. Przeszukałem skrzynkę i znalazłem info o wysyłce paczki ale dopiero otwierając wiadomość i czytając w połowie tekstu dotarłem do specyfikacji i informacji ze zamówienie wysłane częściowo i zwrot pozostałej kwoty w ciągu 7 dni. Nie miałem szans anulować zamówienia ani dobrać czegoś w zamian a otrzymanie jednego komiksu średnio atrakcyjne. Takie decydowania za kupującego trochę. Do tej pory w innych sklepach zawsze był tel lub mail od obsługi czy wysyłamy lub co robimy dalej z zamówieniem. Trochę się zawiodłem a zamawiałem od razu jak Tom 10 się pojawił w opcji 60% wiem bo śledziłem wątek na bieżąco i myślę że jak składałem zamówienie to spokojnie był dostępny.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #277 dnia: So, 11 Maj 2019, 19:22:04 »
Też nie jestem zadowolony. Rozumiem, że fajna promocja i natłok zamówień, ale komunikacja jest zerowa. Kupiłem Shazama i za 2 godziny dostałem maila, że nie ma jednak i będzie zwrot pieniędzy. A komiks był cały czas dostępny na sklepie nawet dnia następnego. Napisałem maila, ale do dzisiaj nikt nie odpowiedział. Ten Tom 10 Batmana też widzę nadal jest dostępny, a Ty go nie dostałeś. Mogli trochę poczekać i Ci go dorzucić do paczki. Na plus, że szybko oddali pieniądze, a komiks udało mi się kupić w lokalnej księgarni za 40 zł więc tylko nieco drożej
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Maj 2019, 20:23:48 wysłana przez Mateusz »

Offline Darth_Simon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #278 dnia: So, 11 Maj 2019, 21:06:19 »
Trochę lipa jeśli to tak wygląda.

Załóżmy że ktoś chciał kupić komplet WW.

Nic mu nie da zwrot kasy i niepełne zamówienie jeśli np. 4 - tego tomu nigdzie indziej nie będzie mógł kupić.

Powinno być mailowe, smsowe albo nawet telefoniczne zapytanie czy mimo braku jednego tomu mają kontynuować zamówienie.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #279 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:18:28 »
Czy taniaksiążka ma jakieś aktualne kody rabatowe?
,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #280 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:31:05 »
@Goka troche mnie zmartwiłeś bo kupiłem właśnie komplet ww i brak któregoś tomu byłby mi wyjątkowo nie na rękę, także mam nadzieje że wszystko będzie. Btw czy ktoś się orientuje jak to prawnie wygląda, sklep może wysłać niepełne zamówienie bez konsultacji ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #281 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:46:48 »
Regulamin przeczytaj.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #282 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:59:49 »
przejrzałem regulamin właśnie i nic nie widze na ten temat. chyba że mi umknęło ale nie sądzę.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Midar

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #283 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 01:13:26 »
Ja zamawiam z odbiorem na miejscu i nie mam takich problemów, a jest często najtaniej. Goona kupiłem za 50% okładkowej.
Ja też zamówiłem w Livro 2 razy z odbiorem osobistym i w sumie na jakieś 16 komiksów 9 walnięta (zwrot kasy). Nigdy, przenigdy więcej. Mój stracony czas, nerwy i gotówka zwrócona po 3 tygodniach są więcej warte niż te kilka dodatkowych % zniżki.

2rcfrt

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #284 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 18:30:28 »
Manchester City został właśnie mistrzem Premier League, z tego powodu Wydawnictwo Mandioca wprowadziło promocję na jeden tytuł związany bezpośrednio z trenerem Guardiolą:
W środku jest jakiś komiks?