Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754680 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #255 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 22:08:29 »
Liczę na to bardzo, bom dopiero teraz się dowiedział :/
,, - Eeeeech.''

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #256 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 18:40:40 »
Azymut 1-4 + Mechaniczna Ziemia za 160zł w incalu.
O Azymucie wiele dobrego się naczytałem i czekałem na te dodruki/nowe wydanie. Warto zdecydować się na tę promocję i przygarnąć gratis Mechaniczną Ziemię? Rysunki ekstra, a historia?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #257 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 18:51:23 »
Szczerze to nie wiem i podlaczam sie do pytania.
Piękno jest w oczach patrzącego.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #258 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 19:17:55 »
Kupiłem dzisiaj rano Shazama w ramach promocji na Nowe DC Comics w Egmoncie i dostałem maila o anulowaniu zamówienia z powodu braku dostępności. Tymczasem komiks co chwilę pojawia się jako dostępny, a mimo to moje zamówienie zostało anulowane i teraz mam zamrożone środki na 7 dni bo tyle u nich trwa zwrot pieniędzy. Nikt nie odpowiada na maile. Zarejestrowałem się tylko po to by wylać gorzkie żale

Offline carnivale

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #259 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 20:26:40 »
To co opisujesz to tak zwany "syndrom merlina". Borykają się z tym niektóre sklepy ale że egmont w tym uczestniczy to jestem zaskoczony. Może spróbuj zadzwonić na infolinię?

Online Cringer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #260 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 20:56:04 »
@martinezpl
albo napisz prywatną wiadomość do glutamiluta. To jest wysłannik Egmontu i może coś pomoże.

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #261 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 21:41:36 »
Kupiłem dzisiaj rano Shazama w ramach promocji na Nowe DC Comics w Egmoncie i dostałem maila o anulowaniu zamówienia z powodu braku dostępności. Tymczasem komiks co chwilę pojawia się jako dostępny, a mimo to moje zamówienie zostało anulowane i teraz mam zamrożone środki na 7 dni bo tyle u nich trwa zwrot pieniędzy. Nikt nie odpowiada na maile. Zarejestrowałem się tylko po to by wylać gorzkie żale

sorry za problemy, tak duze zainteresowanie trochę nas... zaskoczyło, wszyscy się rzucili na te ofertę... aleeeee nie kazdy Klient opłaca zamówienie a część dodatkowo rezygnuje (bo chcą zmienić pulę w zamówieniu), stąd wahania stanów i zawalony BOK, który tez pracuje w określonym trybie i ma czas na odpowiedz
Plis, numer zamówienia na priv, osobiście pingnę kogo trzeba

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #262 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 09:43:33 »
Mam 10% kod rabatowy do Livro, które standardowo ma najtańszą ofertę na komiksy Non Stop Comics (1. tom Zabij alba zgiń jest nawet z 60% rabatem) - https://livro.pl/search/?q=non+stop+comics.
Kod ważny tylko dzisiaj i ja nie zdążę go zrealizować. Oddam w dobre ręce (tzn. pierwszej osoby, która napisze mi na priva, że mnie lubi  ;)).

EDIT. I już po ptokach.
« Ostatnia zmiana: Cz, 09 Maj 2019, 11:12:11 wysłana przez laf »

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #263 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 09:53:19 »
Laf, napisałbym, że Cię lubię, ale Livro nie ma jeszcze drugiego tomu Goon'a i Last Man'a. :D

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #264 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 09:55:39 »
No niestety. Dali mi kod z krótką przydatnością do spożycia. Ja też miałem nadzieję, że z tym kodem załapię się na majowe nowości NSC, a tu lipa.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #265 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 10:03:05 »
Tez pisalem ze Cie lubie i podpial bym ten kod pod Batman Metal tom 2 i Pajaka Tooda ;)

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #266 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 13:35:21 »
Azymut 1-4 + Mechaniczna Ziemia za 160zł w incalu.

http://www.incal.com.pl/azymut-tomy-1-4-gratis.html?fbclid=IwAR0TzpySBsux1043oaeCdpLdJ3qIgUuiOaPY-wDIiK5xkWAur2ZvfVteL38
O Azymucie wiele dobrego się naczytałem i czekałem na te dodruki/nowe wydanie. Warto zdecydować się na tę promocję i przygarnąć gratis Mechaniczną Ziemię? Rysunki ekstra, a historia?
Że tak zacytuję siebie. ;) Identyczny pakiet pojawił się w Gildii.

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #267 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 16:27:47 »
A potem płacz że kod może i fajny, ale livro zapakowało jedynie w karton :)
#merlinvictims

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #268 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 08:25:02 »
No właśnie ja ten kod miałem z powodu uszkodzenia dwóch pozycji i nie mogli mi ich wymienić. Na szczęście nic na czym by mi zależało. Faktycznie zamawiając w Livro trzeba założyć, że część zamówienia może przyjść uszkodzone, dlatego zamówienia w tym sklepie staram się ograniczać wyłącznie do oferty NSC.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #269 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:11:34 »
Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest zamawiania w tym sklepie jeżeli "zamawiając w Livro trzeba założyć, że część zamówienia może przyjść uszkodzone" ?
Twój komiks jest lepszy niż mój